Jump to content
Sign in to follow this  
Tery777

Roczny cyrograf za HBO w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

Cyfrowy Polsat nie włączył 1 stycznia swoim klientom dostępu do kanałów HBO. Operator przy okazji wprowadzenia pakietu trzech kanałów HBO wymaga przedłużenia umowy o rok. Wygląda więc na to, że operator wymyślił "idealny" system lojalnościowy. Pytanie, czy takie działanie na przyszłość może przyciągnąć klientów?!
Nie ma możliwości wypróbowania HBO bez opłat - przynajmniej w Cyfrowym Polsacie. Aby mieć dostęp do HBO trzeba od razu zdecydować się na roczny abonament - to koszt 210 złotych. Roczna umowa będzie wiążąca od chwili wpłynięcia i rejestracji w systemie bilingowym Cyfrowego Polsatu podpisanego Porozumienia, które w rzeczywistości jest aneksem przedłużającym o rok kontrakt z operatorem - nie ma bowiem możliwości kupna "osobno" HBO. Biuro Prasowe Cyfrowego Polsatu NIE udostępniło nam pełnej treści takiego Porozumienia, nie mamy więc możliwości zweryfikowania treści zawartych w umowach przesyłanych klientom platformy.

Niestety zamieszanie wokół odbioru HBO w Cyfrowym Polsacie może raczej negatywnie odbić się na zadowoleniu klientów. Wielu klientów, a także czytelników Media2.pl, skarży na konstrukcję oferty. Wszyscy spodziewali się darmowego oglądania kanałów HBO i korzystniejszej promocji oraz przede wszystkim brak umów na czas określony.

Przez cały dzień nie można było się dodzwonić do biura obsługi klienta CP. Napływają także do nas sprzeczne informacje na temat szybkości aktywacji sygnału HBO u poszczególnych klientów.
ZA..
[url="http://media2.pl/newsletter/media/31661-roczny-cyrograf-za-hbo-w-cyfrowym-polsacie.html"]http://media2.pl/newsletter/media/31661-ro...m-polsacie.html[/url]
dodatkowe info
[url="http://media2.pl/media/31621-hbo-w-cyfrowym-polsacie-tylko-z-roczna-umowa.html"]http://media2.pl/media/31621-hbo-w-cyfrowy...czna-umowa.html[/url]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...