Jump to content
Sign in to follow this  
maniek_ls400

TH-50PZ70E- pytania

Recommended Posts

Witam,
posiadam TV jak w temacie. Przekopałem trochę list dyskusyjnych + googlownię i nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na pytania:
1. jak wymusić by po włączeniu TV uruchamiał się na ostatnio wykorzystywanym wejściu (np HDMI1) ? Każde włączenie TV powoduje uruchomienie w trybie TV (mimo braku zaprogramowanych stacji) a nie AV :-(
2. czy znany jest kod fabryczny do pilota ? chciałbym wklepać go w pilota od Onkyo i mieć tylko jednego pilota na ławie ?
3. czy jest możliwość zmuszenia TV do wykrywania ostatnio aktywowanego urządzenia na wejściach AV (Component/HDMI1/HDMI20 ? Mam na myśli automatyczne przełączenie między ww. wejściami po włączeniu urządzenia (np oglądam n-kę - HDMI1 i chcę rozpocząć oglądanie filmu z DVD - uruchamiam DVD a TV przełącza się na to aktywowane wejście) ? Tak miałem w 'analogowym' philipsie gdzie n-ka i dvd były podłączone przez SCART - niby jedno kliknięcie na pilocie TV, ale po co skoro można (i czy jest to możliwe) go uniknąć ? Ewentualnym rozwiązaniem będzie posiadanie odpowiedzi na pytanie 2 wtedy wklepię makro do pilota od ampli i po kłopocie :-)
4. jak się poruszać (jakimi klawiszami) po service menu ? Jak wejść już wiem tylko informacje wyświetlane są jako statyczne - klikanie strzałkami góra/dół lub na boki nie powoduje żadnej reakcji w menu.

Z góry dziękuję za pomoc.

1 Włączaj tv przyciskiem wyłączania trzeba przyczymać ostatnio używany kanał włączy

w reszcie ci nie pomogę nie jestem aż tak obeznany z tym tv mam go co 2 tygodnie na weekend.

Pozdrawiam Kawa87