Jump to content
Sign in to follow this  
maldyty

Dekoder do odbioru Cyfry+ HD i nie tylko...

Recommended Posts

Jaki dekoder do odbioru Cyfry+ jest w tej chwili do kupienia(najlepszy-bez szaleństw cenowych). Zakładam, że Philips HD PVR bez komponentu odpada-nie wspomnę o jego wadach. Informacja z BOK-u pana Pańki jest jedna, błąd w ustawieniu czaszy lub brak kompatybilności LCD. Mam tego dosyć chcę kupić dekoder działający solidnie-bez czarnych pasów po HDMI, szarpania obrazu i dzwięku. Nagrywanie nie jest konieczne, ale lepiej niech taka możliwość będzie. Czy dekoder inny niż Philips będzie obsługiwał PVR (np. bibliotekę HBO)? Możę Ferguson 8900? Ale co z obsługą PVR w tym dekoderze?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to masz pecha, że nie chce ci działać ten PVR Philips od Cyfry. Ja mam go 2 tygodnie i nie narzekam. Połaczony z TV LCD Samsung po HDMI i naprawdę nie ma żednych problemów, zacięć, pasów itp. Nie sądzę, żeby HBO Digital działało na niededykowanych PVR. Po coś Cyfra czy n zostawiają sobie połowę dysku. Co do Fergusona 8900 to mozna nagrywać przez złacze USB na zewnętrzny dysk lub Pendrive. Ale uważam, że nie ma sensu kupawać dekodera z pojedynczym tunerem. Widze to u siebie, bo mam podłaczony dekoder na jednym kablu i niemożność oglądania czegoś innego niż się nagrywa jest lekko wkurzająca. Dlatego po 2 tygodniach już zdecydowałem się na wymianę anteny i konwertera. Są oczywiście inne dekodery twin tuner, jak np. Humax iCord, ale cena ok. 2000 odstrasza. Wolę przez 2 lata płacic cyfrze za wynajmowanie, a przez ten czas ceny dekoderów pewnie spadną o połowę.
Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Baggins' post='76790' date='01.01.2008, 21:17 ']No to masz pecha, że nie chce ci działać ten PVR Philips od Cyfry. Ja mam go 2 tygodnie i nie narzekam. Połaczony z TV LCD Samsung po HDMI i naprawdę nie ma żednych problemów, zacięć, pasów itp. Nie sądzę, żeby HBO Digital działało na niededykowanych PVR. Po coś Cyfra czy n zostawiają sobie połowę dysku. Co do Fergusona 8900 to mozna nagrywać przez złacze USB na zewnętrzny dysk lub Pendrive. Ale uważam, że nie ma sensu kupawać dekodera z pojedynczym tunerem. Widze to u siebie, bo mam podłaczony dekoder na jednym kablu i niemożność oglądania czegoś innego niż się nagrywa jest lekko wkurzająca. Dlatego po 2 tygodniach już zdecydowałem się na wymianę anteny i konwertera. Są oczywiście inne dekodery twin tuner, jak np. Humax iCord, ale cena ok. 2000 odstrasza. Wolę przez 2 lata płacic cyfrze za wynajmowanie, a przez ten czas ceny dekoderów pewnie spadną o połowę.
Pozdrawiam[/quote]
Pytanko.A jaki dokładnie jest ten samsung model.Bo rozglądam się za podobnym zestawem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posiadam dekoder philips 7201 250GB PVR i LCD SONY BRAWIA KDL 32P3000 połączone razem kablem HDMI PHILIPS SWV3534 i wszystko ładnie działa!!!! Sprzęcik jest ok!! nie mam żadnych pasków itp!! Wcześniej miałem PHILIPSA 3010 ale jakość obrazu na tym przedpotopowym sprzęcie była !!! bez komentarza!!!! Nie wspomnę już o jakości na nowym 7201 i kanałach HD!!!
Co do działania PVR w fergusonie to na 100% nie ma takiej opcji!!!!
Wiem bo rozglądałem się za takim dekoderem z dyskiem!!!
Jedynie dekodery dedykowane od C+ będą miały VOD!!!
pozdrawiam!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...