Jump to content
Sign in to follow this  
maldyty

Dekoder do odbioru Cyfry+ HD i nie tylko...

Recommended Posts

Jaki dekoder do odbioru Cyfry+ jest w tej chwili do kupienia(najlepszy-bez szaleństw cenowych). Zakładam, że Philips HD PVR bez komponentu odpada-nie wspomnę o jego wadach. Informacja z BOK-u pana Pańki jest jedna, błąd w ustawieniu czaszy lub brak kompatybilności LCD. Mam tego dosyć chcę kupić dekoder działający solidnie-bez czarnych pasów po HDMI, szarpania obrazu i dzwięku. Nagrywanie nie jest konieczne, ale lepiej niech taka możliwość będzie. Czy dekoder inny niż Philips będzie obsługiwał PVR (np. bibliotekę HBO)? Możę Ferguson 8900? Ale co z obsługą PVR w tym dekoderze?

No to masz pecha, że nie chce ci działać ten PVR Philips od Cyfry. Ja mam go 2 tygodnie i nie narzekam. Połaczony z TV LCD Samsung po HDMI i naprawdę nie ma żednych problemów, zacięć, pasów itp. Nie sądzę, żeby HBO Digital działało na niededykowanych PVR. Po coś Cyfra czy n zostawiają sobie połowę dysku. Co do Fergusona 8900 to mozna nagrywać przez złacze USB na zewnętrzny dysk lub Pendrive. Ale uważam, że nie ma sensu kupawać dekodera z pojedynczym tunerem. Widze to u siebie, bo mam podłaczony dekoder na jednym kablu i niemożność oglądania czegoś innego niż się nagrywa jest lekko wkurzająca. Dlatego po 2 tygodniach już zdecydowałem się na wymianę anteny i konwertera. Są oczywiście inne dekodery twin tuner, jak np. Humax iCord, ale cena ok. 2000 odstrasza. Wolę przez 2 lata płacic cyfrze za wynajmowanie, a przez ten czas ceny dekoderów pewnie spadną o połowę.
Pozdrawiam

[quote name='Baggins' post='76790' date='01.01.2008, 21:17 ']No to masz pecha, że nie chce ci działać ten PVR Philips od Cyfry. Ja mam go 2 tygodnie i nie narzekam. Połaczony z TV LCD Samsung po HDMI i naprawdę nie ma żednych problemów, zacięć, pasów itp. Nie sądzę, żeby HBO Digital działało na niededykowanych PVR. Po coś Cyfra czy n zostawiają sobie połowę dysku. Co do Fergusona 8900 to mozna nagrywać przez złacze USB na zewnętrzny dysk lub Pendrive. Ale uważam, że nie ma sensu kupawać dekodera z pojedynczym tunerem. Widze to u siebie, bo mam podłaczony dekoder na jednym kablu i niemożność oglądania czegoś innego niż się nagrywa jest lekko wkurzająca. Dlatego po 2 tygodniach już zdecydowałem się na wymianę anteny i konwertera. Są oczywiście inne dekodery twin tuner, jak np. Humax iCord, ale cena ok. 2000 odstrasza. Wolę przez 2 lata płacic cyfrze za wynajmowanie, a przez ten czas ceny dekoderów pewnie spadną o połowę.
Pozdrawiam[/quote]
Pytanko.A jaki dokładnie jest ten samsung model.Bo rozglądam się za podobnym zestawem

Posiadam dekoder philips 7201 250GB PVR i LCD SONY BRAWIA KDL 32P3000 połączone razem kablem HDMI PHILIPS SWV3534 i wszystko ładnie działa!!!! Sprzęcik jest ok!! nie mam żadnych pasków itp!! Wcześniej miałem PHILIPSA 3010 ale jakość obrazu na tym przedpotopowym sprzęcie była !!! bez komentarza!!!! Nie wspomnę już o jakości na nowym 7201 i kanałach HD!!!
Co do działania PVR w fergusonie to na 100% nie ma takiej opcji!!!!
Wiem bo rozglądałem się za takim dekoderem z dyskiem!!!
Jedynie dekodery dedykowane od C+ będą miały VOD!!!
pozdrawiam!!