Skocz do zawartości
artek222

jeszcze jednen problem z N

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego jak na noc wyłącze tuner z prądu ( bo muszę ) , to po włączeniu , i nadrugi dzień po włączeniu , tuner pokazuje mi że brak , sygnału i żebym zadzwonił o aktywację ( tak jest za każdym rażem po włączeniu ). i że nie może ściągnąć listy kanałów.

jeżeli mam mieć stale pakie problemy to , to im oddaję , bo za każdym razem co wyłącze tuner , to do nich dzwonił nie będę.

też czasami takie czoś wyskakuje jak jak przełączę na czuwanie i potem włączę ( w różnym czasie ) , też potm pisze żeby dzwonić .

( a potem działa normalnie [b]po zadzwonieniu do nich[/b]

czy zakażdym razem co wyłączę ten tuner , to potem muszę donich dzwonić jak chcę oglądać, żeby mi odblokowali ?

pisze mi przy tym że jest brak sygnału : a sygnał pokazuje mi 90% a drugi 100 %

mam podpięty jeden konwenter i jeden kabel.


po włączeniu tunera z czuwania , lub do prądu zawsze są takie problemy ,

dlaczego ? Edytowane przez artek222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spróbuj wejść w listę nagrań i odtwórz (przewiń) kawałek filmu powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialem przez jakis czas

1 sposob - jak wyzej - pomaga wlaczenie na chwile odtwarzania z dysku (tylko czy masz rec czy 'n'box ?

2. przy wlaczonym sprzecie na chwile odkrecic styk 'f' - tak zeby stracil sygnal i przykrecic spowrotem

...ja w koncu mialem tego dosci i nie wiem co tak naprawde pomoglo (bo juz tak nie mam) - myslalem ze byla jakas aktualizacja softu - ale jezeli u kogos teraz tak jest to juz sam nie wiem - moze pomoglo to ze zarobilem na nowo styki f - tak konkretnie i z sercem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...