Skocz do zawartości
artek222

TV 1000 w N od lutego ?

Rekomendowane odpowiedzi

kilka dni temu byłem zbierać informacje o N zanim kupiłem u kilku sprzedawców tej platformy ( w różnych miejscach i miastach ),
tam gdzie się pytałem o N kilu dystrybutorów N powiedziało mi że prawdopodobnie od Lutego lub trochę później w N ma się pojawić TV 1000 (bo już nie będzie na wyłączność w Polsacie )

Czy to jest prawda że w N będzie TV 1000 , ? i coś jeszcze wspominali o TV 1000 HD, VIASAT EXPLORER, VIASAT HISTORY że też ma być, ( to mi powiedzili różni sprzedawcy N w różnych miasatach ),

czy to jest prawda , czy jakiś wymysł sprzedawców żeby N sprzedać ?

jeżeli to by była prawda do bym N kupił bo dawno temu te programy miałem jak jeszcze był D2-MAC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze cie zmartwić bo... TV1000 POLSKA nie ma kompletnie nic wspólnego z tym co pamiętasz za czasów D2-MAC... no poza tą samą nazwą hehehehe... (lecą tam stare fimy 2 i 3 kategorii). A na viasaty bym sie nie napalał... i tak najlepsza paczka dokumentalna będzie na CP! Ja osobiście czekam na HBO HD, MTV HD, BBC HD... no i EurosportHD :):P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda co do tego TV 1000 polskiego. Bo pamiętam jak miałem D2-MAC to zawsze na TV 1000 puszczane były najnowsze filmy , a potem kilka miesięcy później nie które filmy były puszczane na CANAL+ POLSKA.
na TV 1000 potrafili w tedy puszczać kilka premier dziennie , albo jak był jakiś film kilku częściowy , to wszystkie części puszczali w jednym dniu . Też nawet puszczali w tedy filmy polskie (dużo razy widziałem )
A do polski dali gniota , tak jak większość w polsce kanałów zagranicznych . np. Cinemax (oryginał )w innych krajach pokazuje nowości równo z HBO, a w polsce jest taki jak Hallmark .

Jak PLANETE było oryginalne (po polsku ), to tam było dużo fajnych żeczy, odkąd jest robione na polskie warunki dla polskiego człowieka przez CANAL+ POLSKA , to PLANETE stało się słabe ( tak jest zawsze)

czy jak zamienię Cyfrę+ na N to się nie rozczaruję, nie zawiodę tą platformą ? , jeżeli chodzi mi o ciągłe nowości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...