Skocz do zawartości
Baal71

bezsens polityki cyfry

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie co wy stukacie
Przecież to czy zmienia system kodowania na... jakikolwiek nie ma tak na prawde znaczenia - wszystko mogą ludzie zszarowac :rolleyes: (fajnie mi sie spolszczyło).
Tak naprawdę chodzi o to że ani cyfra ani polsat tak naprawdę nie maja nic ciekawego do zaproponowania.
OKI - przyznaję sprawozdania sportowe TAK. Ale, może mnie poprawcie tak naprawdę ile jest abonentów entuzjastów nasze i jakiejkolwiek ligi - OKI im może to pasować - ale poza tym oni nic nie mają - odgrzewane kawałki cały czas do bólu powtarzane, powtarzane, powtarzane...
OCZYWIŚCIE JEST TO MOJE SUBIEKTYWNE ODCZUCIE - ale myślę że jest duża liczba byłych abonentów (takich jak ja) którzy skusili się na jakąś promocję i zakupili - a po upływie okresu cyrografu szybko się pożegnali.
otóż wydaje mi się że dopiero wtedy kiedy takie korporacje przestana nas traktować jak krowy mlekodojne i zaczną nas traktować jak PRAWDZIWYCH KLIENTÓW (patrz cyfra we Francji czy też SKY w GB, PREMIERE w Niemczech) to zawsze będziemy mieli ich gdzieś.
część będzie robić coś na lewo, część podziękuje.
Zawsze się zastanawiałem nad tym - Czemu oni są tacy niereformowalni - kasa, kasa, kasa.
wcale nie dbają o swoich klientów. Tak na marginesie próbowaliście załatwić coś w ich BOK'ach jak już "was miel" - natomiast jak chciałeś się do nich zapisać to byłeś gość.
Przypomina mi się pewna opowieść kumpla która to idealnie odwzoruje. Otóż opowiadał że jak szedł do woja to przed wejściem do jednostki było napisane "serdecznie was witamy" natomiast po wcieleniu jakiś kapralek powiedział im że tak naprawdę po drugiej stronie tego plakatu powinno być "już was mamy"
z platformami jest to samo.
na mur nie odkrywam ameryki że "mniej ale liczniej" daje lepsze wyniki - ale co dziwne wystarczy popatrzeć na cyfrę we francji - tam to wiedzą. czemu z nas tak żyłują.
dobra kończę już bo się rozpisałem - ale wk.... mnie jak tak nas traktują (właśnie zakańczam mój epizod z N-tv - też na początku miało być git, a wyszło jak zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Baal71' post='76236' date='28.12.2007, 23:35 ']Ludzie co wy stukacie

ciach......[/quote]

Jeśli już napisałeś posta, to czy mógłbym uzupełnić swoją wypowiedź o informację do czego się odnosisz?

Pierwsze Twoje zdanie wyraźnie wskazuje, że odnosisz się do określonej dyskusji. Tyle że w żadnym miejscu nie ma właściwego odnośnika.
A jeśli już w jakiejś dyskusji zabierasz głos to może warto napisać to jako kolejny post w danym wątku, a nie zaczynać wątek nowy?

W tym momencie to nawet nie wiem, do którego wątku właściwego powinienem Twój post dołączyć.

To tyle w kwestiach formalnych. Poza tym witamy na forum hdtvpolska.com Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Baal71' post='76236' date='29.12.2007, 01:35 ']Ludzie co wy stukacie
Przecież to czy zmienia system kodowania na... jakikolwiek nie ma tak na prawde znaczenia - wszystko mogą ludzie zszarowac :rolleyes: (fajnie mi sie spolszczyło).
Tak naprawdę chodzi o to że ani cyfra ani polsat tak naprawdę nie maja nic ciekawego do zaproponowania.
OKI - przyznaję sprawozdania sportowe TAK. Ale, może mnie poprawcie tak naprawdę ile jest abonentów entuzjastów nasze i jakiejkolwiek ligi - OKI im może to pasować - ale poza tym oni nic nie mają - odgrzewane kawałki cały czas do bólu powtarzane, powtarzane, powtarzane...
OCZYWIŚCIE JEST TO MOJE SUBIEKTYWNE ODCZUCIE - ale myślę że jest duża liczba byłych abonentów (takich jak ja) którzy skusili się na jakąś promocję i zakupili - a po upływie okresu cyrografu szybko się pożegnali.
otóż wydaje mi się że dopiero wtedy kiedy takie korporacje przestana nas traktować jak krowy mlekodojne i zaczną nas traktować jak PRAWDZIWYCH KLIENTÓW (patrz cyfra we Francji czy też SKY w GB, PREMIERE w Niemczech) to zawsze będziemy mieli ich gdzieś.
część będzie robić coś na lewo, część podziękuje.
Zawsze się zastanawiałem nad tym - Czemu oni są tacy niereformowalni - kasa, kasa, kasa.
wcale nie dbają o swoich klientów. Tak na marginesie próbowaliście załatwić coś w ich BOK'ach jak już "was miel" - natomiast jak chciałeś się do nich zapisać to byłeś gość.
Przypomina mi się pewna opowieść kumpla która to idealnie odwzoruje. Otóż opowiadał że jak szedł do woja to przed wejściem do jednostki było napisane "serdecznie was witamy" natomiast po wcieleniu jakiś kapralek powiedział im że tak naprawdę po drugiej stronie tego plakatu powinno być "już was mamy"
z platformami jest to samo.
na mur nie odkrywam ameryki że "mniej ale liczniej" daje lepsze wyniki - ale co dziwne wystarczy popatrzeć na cyfrę we francji - tam to wiedzą. czemu z nas tak żyłują.
dobra kończę już bo się rozpisałem - ale wk.... mnie jak tak nas traktują (właśnie zakańczam mój epizod z N-tv - też na początku miało być git, a wyszło jak zawsze[/quote]
powiem tylko tyle samym sportem człowiek nie żyje ale dokładnie mozna powiedziec w drugą strone nie samymi filmami człowiek żyje. z drugiej strony twoje odczucia się troche nie pokrywają ze statystykami ilości abonentów w platformach, bo gdy by było tak jak mówisz ze jest odpływ klientów to dlaczego polsat i cyfra mają ciągle zwiększającą się liczbę abonentów? ale oczywiscie zgodze się ze wszyscy nas dymają i taka jest prawda wszedzie miało byc tak pięknie ale jak to w kilerze Siara powiedział "no i w pizd... i wylądował : ;/ takie miałem nadzieje z nką ze bedzie git ale dla mnie zrobiło się zdecydowanie za drogo bo ilośc pakietów które bym musiał wykupic do kilku programów które chce miec przekroczyło by grubo pow 100 zł a za kilka kanałów tyle to przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poruszyłeś szerszy problem. Jakość programów TV jest tragiczna, obliczona na gust tych co oglądają właśnie np. dwutysięcznyktóryś odcinek wielkiego serialu. Coś powyżej tego poziomu nadawane jest przed albo po północy i to rzadko. Obawiam się,że nic tego nie zmieni. Ci ludzie dają telewizji pieniądze. Kupuje telewizor bo chcę od czasu do czasu obejrzeć film, DVD z ciekawego koncertu, posłuchąć muzyki np. Mezzo i mieć dostęp do niektórych informacji i mieć to wszystko na przyzwoitym poziomie jeśli chodzi o audio i video. Tak naprawdę móglbym żyć bez niego, ale telewizja zaczyna być wszechobecna i łatwo nie da sie wyeliminować :mellow:.

swnw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...