Jump to content
Sign in to follow this  
Pawlack

HBO Digital prawdopodobnie w n

Recommended Posts

W dzisiejszym Presserwisie wyczytałem to, o czym mówi się od jakiegoś czasu. Trwają testy HBO Digital w Cyfrze a w/g nieoficjalnych informacji Presserwisu filmy HBO mają być także dostępne w usłudze VOD w n. Miałoby to być 20 filmów miesięcznie. W n nic jeszcze nie wiedzą, podają jedynie cenę - 25 zł za 3 kanały HBO. Ja się poważnie zastanawiam nad tą opcją, jeśli jakość ma być taka jak o niej wszyscy piszą - to chyba nie. Z kolei z taką liczbą powtórek i fatalną wręcz niezgodnością opisów w EPG w opcji Filmbox - z Non Stop Kino HD też się niestety pożegnam. Pozostaje czekać na filmy w HD w Premierach VOD i coraz tańsze odtwarzacze formatów HD.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Tom0000' post='76157' date='28.12.2007, 16:20 ']Co to jest HBO Digital ? Moze masz na mysli HBO HD ?[/quote]
Nie HBO HD tylko HBO VOD, a czy będą w nim filmy HD to się pewnie okaże jak ruszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O HBO Digital (VoD) juz dawno bylo pisane.

@Pawlack - nie nastawiaj sie na cuda w nadawaniu HBO. Na cyfra+ jest tragicznie ale to wina HBO bo gowniany sygnal dostarcza i z ogromnym prawdopodobienstwem tak samo bedzie na N!
HBO HD ma byc pod koniec marca i jezeli bedzie tak jak z wprowadzeniem DD.5.1 (ktore obiecali rok temu) i HBO Digital to moze poczekamy kilka miesiecy!

Pytanie czy na dysku "N" jest jeszcze tyle miejsca aby zmiescic 20 filmow w dobrej jakosci od HBO?

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Tom0000' post='76157' date='28.12.2007, 14:20 ']Co to jest HBO Digital ? Moze masz na mysli HBO HD ?[/quote]
...W ciągu najbliższych kilku tygodniu operatorzy płatnej telewizji rozpoczną wprowadzanie do swoich ofert VOD (wideo na żądanie) biblioteki filmowej HBO Digital, będącej w ofercie kanału HBO. Pierwszą platformą, która rozpoczęła testy nowej oferty jest Cyfra+.

Drugą polską platformą, która prawdopodobnie dołączy HBO Digital do swojej oferty VOD, ma być telewizja nowej generacji n. Będzie to możliwe od nowego roku, kiedy wygaśnie umowa HBO z klauzulą o wyłączności w Cyfrze+.

Biblioteka z 20 filmami wymienianymi co miesiąc miała się pojawić na polskim rynku już wiosną 2007 roku, ale z przyczyn technicznych gotowe do jej wprowadzenia nie były platformy satelitarne ani sieci kablowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...