Skocz do zawartości
jaceksi

nbox recorder i pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam nbox recorder oraz irytujący problem związany z pilotem.
Czasami reakcja nbox-a na pilot jest dobra, a czasami sytuacja jest taka, że przez dłuższy czas nbox nie reaguje na pilota (wykluczam baterie bo są nowe i sprawdzone). Nie działa wtedy żaden przycisk łącznie z tymi znajdującymi się na przednim panelu nbox-a. Po jakimś czasie wszystko wraca do normy.

Co z tym można zrobić?http://hdtvpolska.com/style_emoticons/default/tongue.gif
[url="http://hdtvpolska.com/style_emoticons/default/tongue.gif"]http://hdtvpolska.com/style_emoticons/default/tongue.gif[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jaceksi' post='76078' date='28.12.2007, 02:27 ']Czasami reakcja nbox-a na pilot jest dobra, a czasami sytuacja jest taka, że przez dłuższy czas nbox nie reaguje na pilota (wykluczam baterie bo są nowe i sprawdzone). Nie działa wtedy żaden przycisk łącznie z tymi znajdującymi się na przednim panelu nbox-a. Po jakimś czasie wszystko wraca do normy.[/quote]

chyba sam sobie zaprzeczasz bo "przyciski na przednim panelu nbox'a" o ile wiem nie są częścią jego pilota :mellow:
Z tego, co piszesz, wynika, że chodzi o ogólny zwis nbox'a. Spróbowałbym jeszcze przełączyć na inne połączenie z TV (jeśli używasz HDMI) ale raczej tylko reklamacja wchodzi w grę.
Kolega miał faktycznie podobne objawy ale dotyczące tylko pilota (klawisze nbox'a działały OK), zabrał cały zestaw do wymiany ale jakimś cudem go odblokowali i na razie działa bez wymiany.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz moze sprzęt za szybą? Bo niestety czasem to jest problemem :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='staszek_s' post='76313' date='29.12.2007, 18:30 ']chyba sam sobie zaprzeczasz bo "przyciski na przednim panelu nbox'a" o ile wiem nie są częścią jego pilota :)
Z tego, co piszesz, wynika, że chodzi o ogólny zwis nbox'a. Spróbowałbym jeszcze przełączyć na inne połączenie z TV (jeśli używasz HDMI) ale raczej tylko reklamacja wchodzi w grę.
Kolega miał faktycznie podobne objawy ale dotyczące tylko pilota (klawisze nbox'a działały OK), zabrał cały zestaw do wymiany ale jakimś cudem go odblokowali i na razie działa bez wymiany.

Pozdrawiam[/quote]




Może mała nieścisłość wypowiedzi. Chodziło mi o to, że w momencie braku reakcji na pilota nie działają także przyciski na panelu.
Co do wymiany to wiem, że jest to możliwe.
Piszesz, że go odblokowali jakimś cudem ... kto to odblokował?
Dzięki
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='76319' date='29.12.2007, 19:08 ']A masz moze sprzęt za szybą? Bo niestety czasem to jest problemem :)[/quote]



Nie jest za szybą, ale dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jaceksi' post='76377' date='30.12.2007, 03:26 ']Może mała nieścisłość wypowiedzi. Chodziło mi o to, że w momencie braku reakcji na pilota nie działają także przyciski na panelu.[/quote]

no to wg mnie w sposób oczywisty wskazuje, że przyczyna nie tkwi w pilocie tylko w samym nbox'ie ...

[quote]Piszesz, że go odblokowali jakimś cudem ... kto to odblokował?[/quote]

odblokowali go w punkcie N'ki, wzięli podobno na zaplecze i przynieśli już działający ale coś mi to wygląda na przypadek, kolejna wymiana baterii w końcu pomogła. Nie wiadomo jaka była przyczyna i kiedy znowu się pojawi, przypuszczam, że wtedy już bez zastanowienia wymieni zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...