Skocz do zawartości
Ethan

Obraz w konsoli PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Postanowiłem się poradzić - czy ktoś z Was również ma problem z obrazem, który co jakiś czas potrafi jakby lekko drgnąć lub podskoczyć?

Problem występuje z konsolą PS3 i telewizorem Sony Bravia.

Teraz pytam ogólnikowo, być może przyczyna jest tak banalna, że nie trzeba się rozpisywać.

Z góry dzięki za zaangażowanie,
Ethan Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci o przyciecia po prostu? Owszem - kazdemu ownerowi PS3 sie to zdarza. Dzisiaj np mnie gdy gralem w Unrached i nie powiem te krotkie skoki wekur... mnie nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj grałem w Uncharted i tu nagle na kilka sekund miałem śnieg to dopiero była faza, lekko zgłupiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ein' post='76041' date='27.12.2007, 20:15 ']Chodzi Ci o przyciecia po prostu? Owszem - kazdemu ownerowi PS3 sie to zdarza. Dzisiaj np mnie gdy gralem w Unrached i nie powiem te krotkie skoki wekur... mnie nieco.[/quote]
No tak, o przycięcia/podskoki/drgnięcia podczas grania, oglądania filmów, czy nawet w menu konsoli.
Tak być nie może, przecież to jakaś wada techniczna...
Jeśli ktoś coś wie na ten temat, czekamy z niecierpliwością.

[quote name='donalduck' post='76047' date='27.12.2007, 20:55 ']Ja wczoraj grałem w Uncharted i tu nagle na kilka sekund miałem śnieg to dopiero była faza, lekko zgłupiałem.[/quote]
Takich cudów jeszcze nie miałem.
Owszem, dwa, trzy razy konsola mi się zawiesiła, ale nic poza tym.
Nic wielkiego zresztą.

Co do gierki - świetna. :)
Grałem w demko i tak mi się spodobało, że zamówiłem pełną wersję. :lol:
W końcu to Naughty Dog, geniusze - Crasha nigdy nie zapomnę. ;)

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nikogo nie irytuje ten problem?

Przecież to jakaś usterka - myślałem, że ten temat będzie się cieszył większym zainteresowaniem i w końcu ktoś napisze coś sensownego... Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, problem jakby znikł z biegiem czasu...

Dziwne - chociażby ze względu na to, że skoro został usunięty, trwało to wyjątkowo długo...

Ale ważne, że to już przeszłość. :angry:

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...