Skocz do zawartości
LukeSky

PC + LCD TV = MULTIMEDIA

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zastanawiam się nad całkowitą rezygnacją z monitora pc i zapięcie komputera do lcd tv, pytanie tylko czy to jest w dzisiejszych czasach na poziomie.
Koncepcja jest taka że do salonu kupuję sobie 32 calowy lcd tv (nie mam pojęcia jaki będzie, ale myślę nad philipsem z pixel hd) i poza tunerem z nki zapinam sobie do tego nowy komputerek. Chciałbym aby maszyna służyła głównie do rozrywki z grami włącznie.

Pytanie jakie mi się nasuwa to czy takie połączenie zda egzamin, czy jakość obrazu będzie bardzo dobra, czy gry nie będą smużyć, czy ktoś ma taki zestaw i mógłby podzielić się swoją wiedzą na temat tego jaka jakość obrazu jest w porównaniu do zwykłego lcd.

Czy dzisiejsze duże lcd tv są w stanie zastąpić monitor ? Aby komputer mógł trafić do salonu i wejść w erę dużych cali oraz rozdzielczości. Ciekawi mnie także różnica między hd ready a full hd, rozdzielczości są różne więc pytanie jak tutaj wygląda to jakościowo oraz wydajnościowo.

Za wszelkie rady będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle osób posiada MC lub HTPC i nie może napisać ni słowa na temat współpracy z LCD TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja używam LCD TV 37" do oglądania filmów z laptopa (jako drugi monitor dlatego na nim nie gram). Jest on podłączony przez kabel taki jak od monitora. Jakość dość przyzwoita. Lepsza on programów SD (zwykła rozdzielczość) z "N", ale wiadomo gorsza od HD. Co do rozdzielczości to przy 32 calach nie widać praktycznie różnicy. Smużenie nie będzie problemem jeżeli nie bedzie to stary TV lcd. Dodam jeszcze, że na lcd ustawiłem rozdzielczość 1024 x 768 ponieważ laptop nie obsługuje większej na dodatkowym monitorze. Mam nadzieję, że pomogłem. Edytowane przez kupszton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...