Skocz do zawartości
wnukers

PC + TV ---> ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Posiadam film na kompie w 1080p. Nie byłoby żadnych przeszkód gdybym podłączył PC i tv ze sobą kablem DVI? Telewizor do którego bym podłączał to plasma 42' roz. 1024x768. Czy film w full HD dałoby rade na nim oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wnukers' post='75844' date='26.12.2007, 12:07 ']Witam!
Posiadam film na kompie w 1080p. Nie byłoby żadnych przeszkód gdybym podłączył PC i tv ze sobą kablem DVI? Telewizor do którego bym podłączał to plasma 42' roz. 1024x768. Czy film w full HD dałoby rade na nim oglądać?[/quote]

Na kazdym tv puscisz ten film, komputer ci przeskaluje. Ale wtedy HD mija sie z celem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale przeskaluje mi na 1024x768? A jeśli tak, to warto puścić film w większej roz. bo o ile mi wiadomo to nie ma filmów w roz. 1024x768. Dzięki za pomoc.
Pozdrowienia i szczęśliwego Nowego Roku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat kolegi. Mam laptopa hp pavilion 6376ea z GF GO 7400 na pokładzie. Chce wypuścić kablem VGA obraz na LCD 37" Full HD i niestety nie moge ustawic rozdzielczości w laptopie większej niż 1600x1200 (niewazne czy w trybie dual view czy pojedynczy obraz puszczony tylko na TV). Power Strip pokazuje ze 1600x1200 to jest maks dla monitora (czyli TV) co oczywiscie nie jest prawdą. Jeżeli mam obraz tylko na monitorze z laptopa to Power Strip również pokazuje maks rozdzielczosc monitora 1600x1200 (a to tez nieprawda bo 1280x800). Zakładam wiec, ze to jest maks rozdziałka jaka potrafi podać karta graficzna.
Czy w takim razie istnieje mozliwosc odpalenia na powyzszej konfiguracji 1920x1080 po VGA na TV, czy laptop nie daje rady i koniec kropka?
Bede wdzieczny za wszelka pomoc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...