Skocz do zawartości
  • 0
Artur G.

PIP - wytłumaczcie proszę

Pytanie

Przyjaciele, jestem zielony jeśli chodzi o LCD, ale musze na dniach kupić sobie LCD 32... zdecydowany wybór padł tylko i wyłącznie (99%) na dwa modele Mirai'a V200 Vela lub E500. TV potrzebny mi tylko do salonu i oglądania tv za pośrednictwem Polsatu cyfrowego. Raczej do PC nigdy albo rzadko będę go podłączał, ale do kina domowego tak. Narazie mam 'byle jaki zestaw kina" ale z czasem kupie lepszy. Na dzień dzisiejszy prosze o odpwoioedź co wybrać czy starszy V200 czy nowszy E500. Wygląd nie gra roli, parametry raczej też nie, gdyz sa bardzo przyblizone... ale [u]chodzi mi o ten PIP. Na czym ten PIP polega (przy jednym tunerze) i czy dla mnie będzie to przydatne (jak wspomniałem mam Cyfr e + i dodoatkowo cztery programmy z "siatki). Jeśli faktycznie miałbym tzw,.. obraz w obrazie to kupię V200 a jeśli tego nie będę miał jak wykorzystać zdecydowanie kupię E500. [/u]

Sedno mojego pytania jest o ten PIP, prosze wytłumaczcie mi pokrótce...słyszałem że jak nie ma dwóch tunerów to z PIP-a nici, nie wiem o co z tym chodzi.

Proszę o w miarę mozliwości pilną, oczywiście krótką info... w fachowcach nadzieja...

pozdrawiam, Artur. dziekuję z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może wystarczy rada nie-fachowca :(:

Chodzi chyba o to, że jeżeli TV ma PIP'a ale jeden tuner to będziesz mógł podglądać tylko sygnał z z któregoś ze złącz tj: SCART, HDMI, COMPONENT, VIDEO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
czyli dobrze rozumuję?... jesli będzie TV podłączony tylko do satelity np. Polsat to oglądając jakis program z satelity nie da rady w okienku podpatrzeć innego kanału z tej samej satelity? (kurcze zrozumiale to napisałem) - a gdy TV będzie podłączony do satelity ii np. anteny siatkowej to wtedy będę mógł podpatrzeć tylko program z siatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
czyli dobrze rozumuję?... jesli będzie TV podłączony tylko do satelity np. Polsat to oglądając jakis program z satelity nie da rady w okienku podpatrzeć innego kanału z tej samej satelity? (kurcze zrozumiale to napisałem) - a gdy TV będzie podłączony do satelity ii np. anteny siatkowej to wtedy będę mógł podpatrzeć tylko program z siatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
no tak dokładnie to działa.
Na Pip z jednym tunerem, będziesz mógł zobaczyć sygnał z siatkowej anteny, na np. polsacie cyfrowym i odwrotnie.
Z tym, że nie wiem czy będzie działać po Euro, możliwe, że tylko po hdmi/component.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A co się stało z technologią PIP (obraz w orazie) chodzi mi dokładnie o 2 tunery. Taki telewizor samsung posiadam ale jeszcze kineskopowy, niestety siadły kolory. Czy obecnie nie produkuje sie taki tv? Jeśli tak to dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...