Skocz do zawartości
Chattab

Samsung vs. JVC vs. Toshiba vs. Philips

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W najbliższych dniach zamierzam kupić [b]LCD 32 cale w cenie do 3000 zł[/b], który ma służyć głównie do odbioru [b]analogowej kablówki UPC[/b] oraz [b]filmów DVD/DiVX[/b]. Schodziłem już chyba wszystkie sklepy w Katowicach, prześledziłem setki postów na różnych forach i... mam wrażenie, że im więcej wiem, tym mniej wiem. :lol: Ponieważ w głowie mam totalny mętlik, zawężam wybór do 4 konkretnych modeli, z prośbą o Wasze opinie i pomoc w wyborze (który i dlaczego). Na sprzedawców w MM, Saturnach, Euro RTV itp. nie ma co liczyć - każdy zachwala co innego, przy czym opinie są zupełnie skrajne. A więc do rzeczy:

1) Samsung LE32R82B
2) JVC LT-32G80BU
3) Toshiba 32C3500PG
4) Philips 32PF7411

Z góry dziękuję za wszelkie info!

Edytowane przez Chattab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic? Zupełne echo?! Taki trudny temat?

Dziękuję za pomoc - myślałem, że temu m.in. służy to forum! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
było kilka / kilkanaście takich tematów. Poszukaj w archiwum, na pewno dużo informacji znajdziesz.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie wyobrażam sobie ogladania divx-ów na jakimkolwiek lcd...........
po drugie polecam LG 32lc51/52-bardzo dobry lcd i w cenie ok2300-2400 pln-do 3tys moim zdaniem nie ma rywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Chattab' post='75528' date='23.12.2007, 01:35 ']Witam,

W najbliższych dniach zamierzam kupić [b]LCD 32 cale w cenie do 3000 zł[/b], który ma służyć głównie do odbioru [b]analogowej kablówki UPC[/b] oraz [b]filmów DVD/DiVX[/b]. Schodziłem już chyba wszystkie sklepy w Katowicach, prześledziłem setki postów na różnych forach i... mam wrażenie, że im więcej wiem, tym mniej wiem. :) Ponieważ w głowie mam totalny mętlik, zawężam wybór do 4 konkretnych modeli, z prośbą o Wasze opinie i pomoc w wyborze (który i dlaczego). Na sprzedawców w MM, Saturnach, Euro RTV itp. nie ma co liczyć - każdy zachwala co innego, przy czym opinie są zupełnie skrajne. A więc do rzeczy:

1) Samsung LE32R82B
2) JVC LT-32G80BU
3) Toshiba 32C3500PG
4) Philips 32PF7411

Z góry dziękuję za wszelkie info![/quote]


1) Do komputera i konsol najlepszy z całej czwórki, rozbudowane menu indywidualnych nastaw obrazu. Do kablówki niestety na przeciętnym poziomie.

2) Taki średniak, w sumie do wszystkiego po trochu, z delikatnym wskazaniem na sygnały analogowe.

3) Praktycznie jak telewizor nr 2. Nieco innych charakter przekazu. Trzeba samemu określić, który typ obrazu bardziej nam odpowiada.

4) Przyzwoity model, ze starszej serii ale spisuje się nadal nieźle. Dość wysoko pozycjonowany jeśli chodzi o jakość odbioru w poprzednich rankingach. Cena na dziś znacznie niższa jak dawniej, ale raczej trudno go kupić. Do analogowych sygnałów typu kablówka, moim zdaniem faworyt z całej grupy. Nieco gorzej z równomiernością podświetlenia matrycy. Niestety zdarzał się rozrzut jakościowy. Trzeba koniecznie sprawdzić przed zakupem.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie, jednak jak często bywa - gdzie czterech się bije, tam piąty korzysta. :P Wybrałem (choć jeszcze nie kupiłem) Sharpa 32WD1E. Mam nadzieję, że się na nim nie zawiodę.

Do tego planuję dorzucić jeszcze jakiś odtwarzacz DVD i jak na razie skłaniam się ku Denonowi 1930. Dobry wybór w cenie do 1000 zł? :)

Pozdrawiam,
Tomek

Edytowane przez Chattab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...