Skocz do zawartości
Darek Korniszon

Czytanie Divx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zrobiłem update 2.10, zgrałem na pendrive'a divx'a i kicha nic, pózniej odpaliłem z cd kilka filmów i 2 filmy czytało, a np. Harry Potter w divx nie chodził, może wiecie dlaczego ? Dlaczego z pendrive przez Usb nie chodzi. Jak zgrac z pendrive na HDD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie wszystkie filmy chodzą.

Jak skopiować film/zdjęcia/muzykę z pendrive/cd na ps3?
Najprościej załóżyć sobie odpowiednio foldery: VIDEO/PICTURES/MUSIC i do nich wrzucać odpowiednie dane. Jeżeli tak nie zrobisz to po wyświetleniu przez konsole włożonego pendrive/cd nacisnij TRÓJKĄT na padzie a nastpnie DISPLAY ALL i wtedy zobaczysz wszystkie katalogi. Póżniej wybierasz plik/folder który chcesz skopiować klikasz na TRÓJKĄT i tam masz międzyinnymi opcje COPY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Darek Korniszon' post='75332' date='22.12.2007, 00:44 ']Witam, zrobiłem update 2.10, zgrałem na pendrive'a divx'a i kicha nic, pózniej odpaliłem z cd kilka filmów i 2 filmy czytało, a np. Harry Potter w divx nie chodził, może wiecie dlaczego ? Dlaczego z pendrive przez Usb nie chodzi. Jak zgrac z pendrive na HDD ?[/quote]
u mnie działa tak samo, to chyba zależy od samych kodeków w filmach bo mam tak z KODEM DA VINCI, że cześć pierwszą mi nie czyta a 2 działa.
tak samo z pendrivem, też nie chce czyatć pierwszej części. pliki XVID odtwarza.
ogólnie to większość czyta. zdziwiłem się (bo mam nagrane na płycie CD) IMPERIUM KONTRATAKUJE Z 98r i czyta bez zająknięcia.
martwi mnie tylko że po aktualizacji na 2.10 dłużej sie odpala serwer multimedialny, zarówno NERO jak i WINAMP. NA 2.01 OTWIERAŁ szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem od czego to zależy. Niby wszystkie filmy które posiadam to divxy/xvidy lecz ps3 nie chce wiekszości odtwarzać. Czy zna ktoś wymagania odnośnie biteratu oraz innych właściwości pliku tak żeby były akceptowalne dla konsoli? Może jest jakiś programik do sprawdzania czy dany film nadaje sie czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Darek Korniszon' post='75332' date='21.12.2007, 23:44 ']Witam, zrobiłem update 2.10, zgrałem na pendrive'a divx'a i kicha nic, pózniej odpaliłem z cd kilka filmów i 2 filmy czytało, a np. Harry Potter w divx nie chodził, może wiecie dlaczego ? Dlaczego z pendrive przez Usb nie chodzi. Jak zgrac z pendrive na HDD ?[/quote]


znalazłem na jednym z for coś takiego , jest to spis kodeków z którymi P3 współpracuje lub nie

[code]“Nie działa
XviD 1.2.-127________0×2000 (Dolby AC3) AC3________(packed bitstream) podobno PS3 nie odtwarza spakowanego dźwięku. Można rozpakować TYM (http://www.moitah.net/) ale nie próbowałem
XviD 1.2 SMP________0×0055 MPEG-1 Layer 3
XviD 1.1.0 Beta 2________0×0055 MPEG-1 Layer 3________(packed bitstream)
XviD 1.0.3________0×2000 (Dolby AC3) AC3________(1.9mbps) (tu ciekawa sytuacja film dwudyskowy. CD2 działa bez zarzutów CD1 unsupported data. Jedyna różnica jaką zauważyłem to szybkość przesyłu danych na niedziałającym było to 1.9mbps na drugim dysku 1.5mbps)
DivX 3 Low-Motion________0×2000 (Dolby AC3) AC3 (oczywista sprawa DivX 3 nie jest wspierany )
XviD ISO MPEG-4________0×2000 (Dolby AC3) AC3

Działa
XviD 1.1.0 Final________0×2000 (Dolby AC3) AC3
XviD 1.0.2________0×2000 (Dolby AC3) AC3
XviD 1.1.2 Final________0×2000 (Dolby AC3) AC3
XviD 1.2.-127________0×2000 (Dolby AC3) AC3
XviD 1.0 RC3 (Ni hao)________0×2000 (Dolby AC3) AC3
XviD 1.1.0 Final________0×0055 MPEG-1 Layer 3
XviD 1.0.3________0×0055 MPEG-1 Layer 3
XviD ISO MPEG-4________0×0055 MPEG-1 Layer 3
XviD 1.2 SMP________0×2000 (Dolby AC3) AC3
XviD 1.0.3________0×2000 (Dolby AC3) AC3[/code]

I rzeczywiście jest prawdą to co napisali , sam osobiście przekonwerteruje filmy na xvid 1.1.2final i wszystko ładnie śmiga na P3 Edytowane przez blu5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...