Skocz do zawartości
MetacoM

Rodzaje matryc w telewizorach LCD Toshiby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuję zakup LCD firmy Toshiby ale nie mogę znaleźć opisu matryc w tych telewizorach, a dokładniej która z nich jest lepsza, a która gorsza. Tak jak na przykład u Samsunga udało mi się znaleźć, iż te matryce są w takiej kolejności: S, R, N i najlepsza M.

Dla przykładu podam trzy, z wielu które znalazłem: WLT58 C3030D C3035DB
Oczywiście to są oznaczenia na rynek angielski, bo tutaj właśnie mam zamiar kupić ten telewizorek.
Może zna ktoś jakieś zestawienie lub sam może opisać jak można je rozróżnić.
Z góry dzięki za pomoc.

MetacoM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MetacoM' post='74416' date='18.12.2007, 11:43 ']Dla przykładu podam trzy, z wielu które znalazłem: WLT58 C3030D C3035DB
Oczywiście to są oznaczenia na rynek angielski, bo tutaj właśnie mam zamiar kupić ten telewizorek.[/quote]

o WLT58 zapomnij. To jakby "wcześniejsza generacja". Nowe serie C, X, do Z operują na SIPSie od LG-Philips. Same matryce nie różnią sie właściwie, kwestia jedynie "bebechów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.
W takim razie pozostaje mi zadać tylko dodatkowe pytanie: czy polecacie telewizory oparte na tych matrycach??
Sporo naczytałem się dobrych opini o Samsungu, ale właśnie te lepsze matryce są poza moim zasięgiem a nie chcę kupować tej najgorszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47" na pewno od LG/Phill
Ale na moje oko serie "Z" i "FX" jedą na topowych Samsungach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='74426' date='18.12.2007, 12:43 ']Ale na moje oko serie "Z" i "FX" jedą na topowych Samsungach.[/quote]

'Z' jak najbardziej na topowych ale LG-Phil. XF i ZF to top Samsung. Co ciekawsze matryce dla Tosh w obydwu przypadkach sa produkowane na oddzielnych liniach. Toshiba ma zupełnie inne (czyt. większe) wymagania jakościowe. Edytowane przez Zerwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Zerwi' post='74429' date='18.12.2007, 11:50 ']'Z' jak najbardziej na topowych ale LG-Phil. XF i ZF to top Samsung. Co ciekawsze matryce dla Tosh w obydwu przypadkach sa produkowane na oddzielnych liniach. Toshiba ma zupełnie inne (czyt. większe) wymagania jakościowe.[/quote]
Chyba 52Z3030D ma Samsunga matryce. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...