Skocz do zawartości
darcun

LCD 37" Panasonic VIERA TX-37LZ70

Rekomendowane odpowiedzi

Tak o swoim produkcie pisał Panasonic:

"Panasonic w październiku b.r. wprowadził na polski rynek nowy panoramiczny telewizor LCD o przekątnej 37' wysokiej rozdzielczości Full HD.Panel IPS Alfa Full HD zapewnia szeroki 178-stopniowy kąt widzenia i doskonały obraz nawet pod ostrym kątem."
Wszyscy wiemy,że jego młodszy i mniejszy brat TX-32LX70/700P jest świetnym telewizorem.Jestem bardzo ciekaw,czy pochwały producenta o nowym 37LZ70 potwierdzają się w codziennym ich użytkowaniu.
Zwracam się z prośbą do osób posiadających model TX-37LZ70 o opinie o tym telewizorze. Bardzo bym również prosił o ile to możliwe SlawkaR o swoją opinię o tym telewizorze. Opinie SlawkaR o telewizorach Panasonik znane są i na innych forach telemaniaków. Przyznam się,że byłem zdecydowany kupić tv TX-32LX70P, ale brak jego na rynku skierował moje zainteresowanie na TX-37LZ70.Do podjęcia ostatecznej decyzji o zakupie tego telewizora jest mi niezbędna opinia osób posiadających ten telewizor jak i innych osób mających wiedzę na ten temat.
Bardzo bym sobie cenił opinie SlawkaR.
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zainteresowany tym Panasoniciem, niestety nigdzie nie ma opinii na jego temat. Widocznie jest on jeszcze słabo znany, bo pojawił się niedawno. Trudno, poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę że rośnie zainteresowanie tym tv i dobrze bo też bym prosił o jakąś opinię na jego temat... bo niestety szukam i nigdzie nie mogę znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy spragnieni informacji o Panasonicu TX37-LZ70P.Kupiłem go głównie pod X-boxa360 i posiadam go od dwóch tygodni i może parę drobiazgów na jego temat.
Po uruchomieniu go nie miałem żadnych problemów z obsługą,menu jest bardzo proste i intuicyjne,mam nawet wrażenie,że jest aż za proste ale to w oczach mojej drugiej połowy zaleta.
Pilot bardzo solidny,duże przyciski,baaardzo duże cyfry,w ręce też go czuć.
Dźwięk jest wyraźny,czytelny,nic nie brzęczy,posiada regulację tonów niskich i wysokich,bez piania zachwytów ale jest w porządku.
Ekran IPS jest faktycznie świetny,z jakiego kąta nie patrzę jest idealne odwzorowanie kolorów i jego jasność.
Niestety podczas oglądania w całkowitych ciemnościach nie wyświetla kruczo-czarnego koloru tylko ciemny szary,ale zapalenie w pokoju choćby nikłego oświetlenia niweluje to zjawisko.
Niedościgniony pod tym względem jest nadal CRT.
Telewizję oglądam z kablówki,więc nie oczekiwałem cudu jednak miło mnie ten telewizor zaskoczył.
Obraz jest naprawdę dobry,a po uruchomieniu "polepszaczy" robi się jeszcze lepiej jak na taki sygnał - poezja.
Oglądam go z 3,5m i nie widzę żadnych defektów.
Po podłączenia X-boxa po komponencie,ukazał się obraz jak z bajki,dzieciaków nie mogłem oderwać.
Obraz z odtwarzacza DVD po scarcie jest lepszy niż na odbiorniku CRT.
Brakuje mi trochę podglądu innych programów PIP.
Miły gadżet w postaci czytnika kart SD,jednakże pojedyńcze przeglądanie zdjęć w ten sposób trochę denerwujące ze względu na powolne wczytywanie,a pokaz slajdów rozpoczyna się od prezentacji 5 sekund w górę,skrócić czasu wyświetlania się nie da.
Na koniec jeszcze jedno małe sprostowanie,mianowicie na tabliczce znamionowej jest napisane,że pobiera 188W,a to mniej niż podaje producent.
Miłego oglądania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeżeli możesz napisz jakie "polepszacze" można włączyć w menu tego odbiornika. Jestem własnie na etapie zakupu . Philips w modelu np PLF7862 ma menu baaardzo rozbudowane i jest duza ilośc opcji na zasadzie włącz-wyłącz. Jak to wygląda w przypadku Panasonica....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak kolega wyzej napisal menu Panasonica jest bardzo proste, za pierwszym razem wszystko ustawilem bez problemu. Tylko szlak mnie trafia bo dalem za niego 2 miesiacem temu 5 tys a teraz juz jest na allegro za 3,7,za ta cene rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może człowieka trafić ale cóz zrobić. W wiekszosci sklepów jest dostępny srednio za 3200 zł! / internetowych ale nie tylko / W instrukcji napisali że ma wiele tzw ulepszaczy , na stronie Panasonica rownież. Tylko jak to sprawdzić czy to jest i czy...działa. W Philipsie można sobie np włączyć lub wyłączyć np Pixel Plus... w LG XD-Engine a w Panasonicu?...hmm trzeba wierzyć na słowo chyba :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marrecki666' post='88206' date='26.02.2008, 18:21 ']widzę że rośnie zainteresowanie tym tv i dobrze bo też bym prosił o jakąś opinię na jego temat... bo niestety szukam i nigdzie nie mogę znaleźć...[/quote]


No ba. Przyznam, że chętnie bym go przetestował, bo sprzęt wydaje się być interesujący, szczególnie w kontekście jego ceny. Intryguje mnie czy jest w tym jakiś "haczyk" sprzętowy, coś na czym zaoszczędzono. Czy to po prostu naturalna tendencja cenowa na rynku. Już mnie o to ludzie zaczynają "molestować" nawet na priva.

Ale na razie nie mam go skąd dorwać do testów :(, może z czasem....

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolega SlawekR wyjął mi jak z ust :) Własnie miałem napisać do niego o pomoc ze wszechmiar autorytatywną w rozwiązaniu tych zagadek. Dzieki SlawkowiR oraz wielu godzinom spedzonych w poszukiwaniu informacji decyzja na 90% została podjeta , czyli Philips 7862 ! Nie tylko z tego że jestem fanem firmy Philips ale mam odrobine doswiadczenia z uwagi na posiadanie już 3 TV tej firmy. Oczywiście nie twierdze że jest najlepsz gdyż byłaby to bzdura jednak...Mnie osobiście bardzo podoba się taki sposób wyświetlanego obrazu. Nic na to nie poradzę że lubie bardzo "komputerowy" i nieco sztuczny obraz. Może zbytnio wyostrzony i za ostry a przez to zrozumiałe...nie do końca naturalny. I właśnie podobnych funkcji szukałem w Panasonicu , jednak nie znalazłem. Może one i są nie przecze ale chciałbym moc je sobie włączyć...i wyłączyć i tak sobie popstrykać :P TV jest na pewno godny uwagi dla ludzi oczekujących dobrego , naturalnego obrazu , dla mnie byłby również gdyby nie brak jak to zostało wcześniej określone "polepszaczy" Tym bardziej że cena jest dokładnie taka sama jak Philips 7862 / Wynegocjowane ceny w miejscu mojego zamieszkania/ załuje...37 cali , extra matryca,znany i ceniony producent....szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten tv od około 1,5 miesiąca i żebym nie wiem jak miał sie do czegoś doczepić to nie da rady.Kablówka vectra idzie przez dekoder obraz rewelacja jek ustawisz na dynamiczny to nie da rady oglądać jest po prostu za ostry.Nie zauważyłem żadnego smużenia co w poprzedniku philips ;) myślałem że mnie c.....j trafi szybkich scen nie dało rady ogladać.Bardzo dobrze współpracuje z amplitunerem onkyo 605 jednym pilotem od panasa (viera link),a obraz z elitki powala na kolana.Mam zamiar na dniach kupić do zestawu blu ray panasonica bd-30 i wtedy zobaczę co potrafi cały zestaw.Jednym słowem jak dla mnie tv pierwsza klasa i cena ja dałem 4200zł nie była zbyt wygórowana.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...