Skocz do zawartości
zbiszu

Mirai DTL-832E600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Czytam to forum od kilku dni bo mam typowy problem chce kupic male LCD do sypialni i chcialem kupic 26 cali ale w tym rozmiarze czesto parametry nie sa tak dobre w roznych markach jak 32 cale. Znalazlem w sklepach Mirai DTL-832E600 ale to juz 32 cale, z waszych opisow wynika ze to jest niezly telewizorek w tym przedziale cenowym i wlasnie ze wzgledu na cena/jakosc mysle ze telewizor jest naprawde wart zainteresowania. Chcialbym go kupic ale zanim to zrobie to mam taka prosbe moze ktos z was cos o nim wie wady i zalety raczej juz znam z waszych wypowiedzi ale moze ktos wie czym on sie rozni od innych modeli np DTL-632E500. Wyczytalem ze oba te modele maja kontrast 1500 : 1 (6000 : 1 Dynamic) a juz model DTL-632V200 ma 1200:1. Mam nadzieje ze ktos z forumowiczow wie cos wiecej i mi pomoze w podjeciu decyzji bo ja wiem tylko tyle ile jest na stronie producenta. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DVB-T mysle ze tylko tym rozni sie ten model od poprzedniego tak wynika ze specyfikacji ale z kolei ja jestem w tym malo obeznany i nie do konca wiem do czego w praktyce to sluzy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='zbiszu' post='73880' date='16.12.2007, 12:50 ']DVB-T mysle ze tylko tym rozni sie ten model od poprzedniego tak wynika ze specyfikacji ale z kolei ja jestem w tym malo obeznany i nie do konca wiem do czego w praktyce to sluzy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.[/quote]
Wyglada na to ze ma cyfrowy a nie analogowy (albo oba) tuner TV, wazne to jest w krajach w ktorych jest naziemna cyfrowa
TV, antenowa lub kablowa, jak to wspólpracuje z satelitarnym tunerem cyfrowym nie mam pojecia,poza tym niczym nie
rózni sie od 632E500ktory z pozytywnymi odczuciamitestuję.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ciesze sie ze testujesz z pozytywnym odczuciem bo wlasnie kupilem ten telewizor na sieci mysle ze w tym tygodniu juz bedzie i wreszcie mam problem z glowy bo od myslenia nad wyborem czacha juz paruje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuner DVB-T do odbioru cyfrowego sygnału naziemnego może się z czasem przydać. Zależeć to będzie, czy system nadawania będzie się zgadzał. Obecnie w Polsce w kilku miastach są próbnie nadawane programy cyfrowe naziemne.

wrzesień 2007

"Polkomtel, TVP i PR z planami cyfryzacji

W kancelarii premiera, Polkomtel, TVP i Polskie Radio podpisały porozumienie o stworzeniu naziemnej telewizji cyfrowej. Z pewnością wywołało to konsternację wśród komercyjnych nadawców. Publiczni operatorzy ze wsparciem państwa zamierzają oferować tanie dekodery.o kłóci się z wizją cyfryzacji Polski lansowaną przez KRRiT - powiedziała Elżbieta Kruk, przewodnicząca rady.

Chodzi o początek procesu, który ma doprowadzić do tego, że każdy Polak za niewielką cenę będzie mógł dysponować taką malutką skrzyneczką, dzięki której będzie mógł łączyć się z dziesiątkami kanałów telewizyjnych bez żadnych dodatkowych urządzeń. - podsumował premier, Jarosław Kaczyński. To inicjatywa związana z misją firm publicznych, z tą częścią gospodarki, która ciągle jest kontrolowana przez państwo i która wedle naszego zamysłu ma być kontrolowana przez państwo w przyszłości, w imię interesów obywateli. - dodał.

Porozumienie podpisane przez Adama Glapińskiego, szefa Polkomtela, Andrzeja Urbańskiego, szefa TVP, i prezesa Krzysztofa Czabańskiego z Polskiego Radia, zakłada, że Telewizja Polska i Polskie Radio będą współpracować z Polkomtelem nad zaoferowaniem naziemnej oraz mobilnej telewizji cyfrowej i cyfrowego radia oraz Internetu. Dzięki wsparciu państwa projekt daje szansę na udostępnienie każdemu Polakowi taniego dekodera, a za jego pośrednictwem udziału w cywilizacji przyszłości - powiedział prezes Urbański.

List intencyjny objęty jest tajemnicą, podobno jego założenia mają być dla Polkomtela niezwykle atrakcyjne biznesowo, ale pod warunkiem, że sprzeda ponad 1 mln dekoderów.

W Internecie, Ministerstwo Transportu opublikowało Plan wdrażania naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T. Mimo, że dokument ma datę 5 września, to został uaktualniony 19 września.

Chcemy wiedzieć, czy to porozumienie to korekta dotychczasowych ustaleń, czyli czy oznacza całkowite powierzenie wprowadzania naziemnej telewizji cyfrowej firmom państwowym, w tym uczynienie z TVP gospodarza multipleksu - powiedział Andrzej Zarębski, przewodniczący Rady Nadzorczej POT, spółki Pol**tu i TVN, która zajmuje się wprowadzaniem telewizji cyfrowej.

Dotychczas ustalone było, że do 2014 roku, kiedy całkowicie wyłączone mają być nadajniki analogowe - powstać ma wspólny multipleks, przy którym współpracować mieli wszyscy nadawcy programów naziemnych.

Z informacji, które na ten temat się pojawiły, trudno ocenić, na czym polegać ma ta koncepcja. Jesteśmy natomiast spokojni, bo obowiązujące zapisy gwarantują, że oferta naziemna nie może być uboższa od oferty analogowej, co zapewnia obecność naszych programów w naziemnej telewizji cyfrowej - powiedział Piotr Walter, prezes Grupy TVN
satkurier"

Jak widać, może się przydać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Podpinam sie tu aby nie tworzyc nowego temetu
skusilem sie na ten TV wlasnie przyszedl
niestety po podlaczeniu kontrolka z czerwonego standby przechodzi w zielona i to jest jedyna aktywnosc jaka mozna zaobserwowac
nic nie dzieje sie na ekranie nie udaje sie wywolac menu oczywiscie jutro zglosze gdzie trzeba
chcialbym jednak spytac czy komus sie rowniez tak trafilo a moze trzeba jakies czary odprawic?
instrukcje przeczytalem:( Edytowane przez jazzus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przetestowalem gwarancje wlasnie:)
w pt zabral kurier poznym wieczorem wiec potraktowano to jak poniedzialem we wtorek TV byl w serwisi
dzisiaj (piatek) TV juz jest u mnie
pierwsze wrazenia swietne potestuje to moze sie pochwale:)

przy okazji jak zrobic zeby po wlaczeniu HDMI obra polecial na TV ale dzwiek zostal w kompie?
w momencie wlaczenia durgiego ekranu po HDMI przestawiaja mi sie ustawienia dzwieku i nie mam go w kompie tylko na tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jazzus' post='110199' date='18.07.2008, 21:50 ']przetestowalem gwarancje wlasnie:)
w pt zabral kurier poznym wieczorem wiec potraktowano to jak poniedzialem we wtorek TV byl w serwisi
dzisiaj (piatek) TV juz jest u mnie
pierwsze wrazenia swietne potestuje to moze sie pochwale:)

przy okazji jak zrobic zeby po wlaczeniu HDMI obra polecial na TV ale dzwiek zostal w kompie?
w momencie wlaczenia durgiego ekranu po HDMI przestawiaja mi sie ustawienia dzwieku i nie mam go w kompie tylko na tv[/quote]

wylaczylem przesylanie dzwieku po HDMI i mam w kompie
orientuje sie ktos czy jest mozliwe aby dzwiek byl i tu i tu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...