Skocz do zawartości
RAGLESS

42Z3030dg - konkretne pytania do znawców i użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie widziałem na żywo toshiby 42z303 0dg ale z czytania opisów wynika że jest to najbardziej bogato wyposażony telewizor w swojej klasie i za tą cene < 6000zł za tyle mam okazje kupic we wtorek > Mam pytanie do uzytkowników i znawców tego telewizora: Chodzi mi to ten reklamowany panel 10bitowy - czy on faktycznie jest 10bitowy czy telko jest tam procesor grafiki 10 bitów. I jakiej firmy jest matryce bo slyszalem ze LG-Philips. Z tego co zaoserwowalem czytajac opisy telewizory LG i Philips nie maja w swej ofercie 10 bitowych panieli!?? To czemu Toshiba ma? a może to tylko marketing? NO i te 120Hz wszyscy maja 100Hz a tu nagle 120Hz?? Jak to w rzeczywistosci jest z tymi parametrami. I czemu toshiba ma czas reakcji 8ms skoro panele LG-Philips maja znacznei mniejszy czas reakcji. Czy to znaczy ze Toshiba wziela zrobiła z3030 na starych matrycach LG-Philips?? No i to co mnie najbardizej interesuje to jak wyglada odbiór sygnału z tunera cyfrowego polsatu podlaocznych po componencie lub euro. Czy jest to obraz pełny 1080??
I pytanie jak beda kształtować sie ceny po swietech? Bo teraz kosztuje 6000 a po siwetach mocno cena spadnie? Edytowane przez RAGLESS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i udało ci się kupić za 6000? jak tak to jak możeśz podaj namiary bo jestem też tym tv zainteresowany. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='RAGLESS' post='73860' date='16.12.2007, 10:56 ']6000zł za tyle mam okazje kupic we wtorek :)[/quote]

Możesz napisać na prv gdzie za taką cenę wychaczyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie - czy ktoś może wie jak jest różnica miedzy modelem 42Z3030D a 42Z3030DG ? Na stronach Toshiba jest tylko opis tego pierwszego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(zgaduję że) różnią się co najwyżej odcieniem koloru nóżki :)

Edytowane przez Hoodzielec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Hoodzielec' post='78357' date='09.01.2008, 22:08 '](zgaduję że) różnią się co najwyżej odcieniem koloru nóżki :)[/quote]

Bingo :) Zresztą, temat ten był wałkowany kilkakrotnie na tym (i innych forach), więc opcja "szukaj" rozwiałaby wątpliwości na starcie...

Ps. Ponoć czarną podstawę mają tylko egzemplarze sprzedawane na rynku brytyjskim, reszta ma srebrną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...