Jump to content
Sign in to follow this  
fantazja11

LG 42PT81

Recommended Posts

Możesz coś napisać o tym modelu?? jego zalety i wady?? Tata chce sobie coś takiego kupić (można go kupić za ok 3,6 tys). Jemu nie zależy na full HD, da sie nagrywać na tym dysku materiał z zewnętrznego dekodera sat??

[quote name='ulan' post='76685' date='01.01.2008, 01:26 ']Możesz coś napisać o tym modelu?? jego zalety i wady?? Tata chce sobie coś takiego kupić (można go kupić za ok 3,6 tys). Jemu nie zależy na full HD, da sie nagrywać na tym dysku materiał z zewnętrznego dekodera sat??[/quote]
Na dysku wewnetrznym nagrasz wszystko co wpuscisz na telewizor (z tego co wiem to moga byc problemy w przypadku polaczenia przez HDMI, po scarcie czy antenowym przyjmie wszystko). Mnie jednak rowniez interesuje eksport z dysku wewnetrznego na zewnetrzn. Z pendrivem ponoc problemu nie ma bo tel go sobie sformatuje odpowiednio, ale co w przypadku gdybysmy chcieli material zrzucic na plytke DVD? Ktos to rozgryzl?
Fajnym bajerem jest tez mozliwosc przewiniecia programu w tyl. ostatnia godzine programu masz na dysku wiec w kazdej chwili mozesz cofnac jesli cos cie oderwalo od TV :-)

[quote name='Vocatio' post='97363' date='17.04.2008, 09:29 ']Na dysku wewnetrznym nagrasz wszystko co wpuscisz na telewizor (z tego co wiem to moga byc problemy w przypadku polaczenia przez HDMI, po scarcie czy antenowym przyjmie wszystko). Mnie jednak rowniez interesuje eksport z dysku wewnetrznego na zewnetrzn. Z pendrivem ponoc problemu nie ma bo tel go sobie sformatuje odpowiednio, ale co w przypadku gdybysmy chcieli material zrzucic na plytke DVD? Ktos to rozgryzl?
Fajnym bajerem jest tez mozliwosc przewiniecia programu w tyl. ostatnia godzine programu masz na dysku wiec w kazdej chwili mozesz cofnac jesli cos cie oderwalo od TV :-)[/quote]

:)
Ale WCIĄŻ, Q-rka, NIE MOŻESZ SOBIE TEGO ZAPISAĆ z BUFORA... :)
A może ja czegoś nie wiem :?: OŚWIEĆCIE MNIE, DORADŹCIE, bardzo proszę...
Pozdrawiam bardzo majowo :!:
I czekam...
:)

Adam