Skocz do zawartości
lechwoju

mirai 632e500

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ byłem zaintersowany zkupem w/w tv a nie mogłem znależć opinii na jego temat,pozwalam sobie zamieścić kilka słów.
Kupiłem po przemyśleniu- 1)1770 zł 2)nie firma krzak tylko olbrzymi koncern Chimei producent, co wazne matryc, matryce super MVA (trudno to na stronie Mirai-spółki zaleznej znależć) Użytkuję 2-i dzień i nie żałuję, spokojny fajny design, obraz z cyfry i n=boxa wysmienity, mnóstwo
mozliwości regulacji parametrów matrycy, uwaga-warto się tym pobawić bo możliwosci ustawień obrazu mnóstwo i dowolnie mozna dopasowywać sobie parametry wyświetlanego obrazu. Obraz ze zwykłej anteny na TVP1 gdzie mam dobry odbiór dobry, z innych stacji kiepski
ale mam złe warunki odbioru i korzystam wyłącznie z satelity. Na HDTV nie próbowałem bo nie mam kabla, ale specjalniesię nie śpiesze bo obraz
ze zwykłej cyfry zupełnie mi wystarcza. Obraz z DVD (sony) idealny. To tyle. Reasumując za te pieniądze nabytek idealny, matryca lepsza niż
w większosci drozszych o tysiąc i wiecej zł. Opinia subiektzwna, nie jestem elektronikiem, tylko okresowzm ogladaczem. Kupowalem w ciemno
i sie nie zawiodem.
PS. Unikajcie tylko jak ognia DHL to najgorsza firma przewozowa i kolejny raz mialem z nimi kopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i fajnie.
Może pokusisz się o jakieś zdjęcia "w akcji" ? I szerszą relacje ?

632E500 jest następcą 632V200, który zbierał pochlebne opinie (SlawekR chwalił go za dobre SD i współprace z PC) więc w tej cenie chyba nie ma konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciele, jestem zielony jeśli chodzi o LCD, ale musze na dniach kupić sobie LCD 32... zdecydowany wybór padł tylko i wyłącznie na dwa modele Mirai'a V200 Vela lub E500. TV potrzebny mi tylko do salonu i oglądania tv za pośrednictwem Poolsatu cyfrowego. Raczej do PC nigdy nie będę go podłączał, ale do kina domowego tak. Narazie mam 'byle jaki zestaw kina" ale z czasem kupie lepszy. Na dzień dzisiejszy prosze o odpwoioedź co wybrać czy starszy V200 czy nowszy E500. Wygląd nie gra roli, parametry raczej też nie, gdyz sa bardzo przyblizone... ale chodzi mi o ten PIP. Na czym ten PIP polega (przy jednym tunerze) i czy dla mnie będzie to przydatne (jak wspomniałem mam Cyfr e + i dodoatkowo cztery programmy z "siatki). Jeśli faktycznie miałbym tzw,.. obraz w obrazie to kupię V200 a jeśli tego nie będę miał jak wykorzystać zdecydowanie kupię E500.
ps. pytałem w kilku sklepach ale jacyś dziwaki w nich sprzedawają...wmawiają mi samsungi, LG i tp.
ps. Dotychczas uzywam RoYalLux 25" i zmiana jest konieczna.
Proszę o w miarę mozliwości pilną, oczywiście krótką info... w fachowcach nadzieja...

pozdrawiam, Artur. dziekuję z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hello,

Uzytkuje "vele" - PIP działa tylko jesli podepniesz 2 źródła obrazu (np. dekoder cyfrowy poprzez HDMI i zwykła antenę). Dla mnie kompletnie nieprzydatna funkcja.

TV generalnie jest bardzo dobrym wyborem za tę cene. U mnie działa z "N" TV i konsolą next-gen. Szczerze to nie oczekiwałem zbyt wiele po tym TV, a to co dostałem to bardzo dobra jakość obrazu, sympatyczny design i naprawde niezła cena. Drażni trochę kiepski skaler obrazu i brak drugiego HDMI.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
thx za podpowiedź,
wobec tego że w moim przypadku PIP bedzie bezużyteczny postanowiełem zakupić "nowszy" czyli E500

jeszce raz dzieki i pozdrawiam... Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie ciekawi jak ten nowy mirai skaluje doprowadzony do niego dowolnym wejsciem sygnał niższej rozdzielczości. Poprzednik V200 zostawiał wyraźne ostre krawędzie (nie dotyczyło to tunera wbudowanego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod 360 obraz superancki za ta kase rewelka . Edytowane przez ciacho13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model posiadam w drugim pokoju. Przyznam, ze obraz ze zwyklej anteny siatkowej jest bardzo dobry - przed kupnem bylem pewny, ze bedzie tragedia... :) Stare konsole jak Nintendo GameCube czy XBOX1 przez SCART naprawde swietna sprawa.

Wada - to tłumaczenie PL menu... Widac ktos sie nie znal i poszedl na latwizne - pozamienial wszystkie L na Ł oraz inne litery majace polskie ogonki NA STAŁE :)
Czyli mamy sygnał PAŁ zamiast PAL itd ;)

Cale szczescie znam ENG, wiec nie mam zwyczaju plakac na widok braku PL instrukcji czy szukac PL w menu systemowych..

Edytowane przez siudym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...