Skocz do zawartości
Peroslaw

philips 52PFL9632D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od tygodnia jestem użytkownikiem tego tv. Poniżej kilka moich uwag, mam nadzieję, że inni użytkownicy tego modelu, podzielą się swoimi doświadczeniami.
Dla ścisłości - odległość oglądania - 4 metry, czasami mniej ale to tylko przy HD ;)
Od początku zadowolony jestem z jakości cyfry+,
dvd - na starym odtwarzaczu bez upscalingu, przez EURO od biedy ujdzie (myślałem że będzie lepiej),
dvd przez PS3 po hdmi - ok, ale muszę jeszcze porównać ten sam film (na dvd i PS3), bo tego jeszcze nie sprawdzałem ,
bluray - wymiata :).
Niestety PS3 i MOTORSTORM - są lagi, nieduże i można się przyzwyczaić ale jednak. Nie pomaga wyłączenie "ulepszaczy" na tv. Z uwagi na to, że tv nie służy mi głównie do grania, nie stanowi to dla mnie jakiegoś dużego problemu. Mam nadzieję, że z czasem uda się to wyeliminować poprzez nowy soft tv. Nie wiem jak na innych grach ale podejrzewam, że będzie to samo :)
Ambilight - myślałem, że będzie to zbędny bajer i przeszkadzajka ale po tygodniu stwierdzam, że faktycznie lepiej się ogląda z włączonym.
To na razie tyle, liczę na odzew użytkowników w sprawie ustawień.
Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronie Philipsa są dwie nowe wersje tego samego oprogramowania, które mam wybrać



1. Open Source File - Software
angielski, Plik ZIP (82.02 MB) Version: 000.064.014.015

2. Aktualizacja oprogramowania sprzętowego — Oprogramowanie
ngielski, Plik ZIP (24.65 MB) Version: 000.064.014.015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='trops55' post='79938' date='17.01.2008, 11:38 ']Na stronie Philipsa są dwie nowe wersje tego samego oprogramowania, które mam wybrać



1. Open Source File - Software
angielski, Plik ZIP (82.02 MB) Version: 000.064.014.015

2. Aktualizacja oprogramowania sprzętowego — Oprogramowanie
ngielski, Plik ZIP (24.65 MB) Version: 000.064.014.015[/quote]

Pozycja 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W swoim TV mam oprogramowanie w wersji 0.64.11.15, a aktualnie najnowsza jest 064.014.017. Mam więc do was pytanie, co zmieni aktualizacja oprogramowania, bo nie wiem czy warto ją w ogóle przeprowadzić?
Na moje pytnie, BOK Philips odpowiedział, że nie posiada informacji co aktualizacja zmieni w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...