Skocz do zawartości
azulgrana

Dekoder N + HDMI + LCD = PROBLEM

Rekomendowane odpowiedzi

witam


mam pewien problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic..
uzytkuje juz od podan miesiaca telewizje N na LCD Samsung, obecnie podpiete bylo to poprzez SCART, chodzlo ok, dzis kupilem Kabel HDMI firmy LEXTON ( kosztowal 35zl)..

wszytko podpialem.. i tu zaczyna sie problem.. rozdzielczosc zmienialem na 1080(porobowalem tez na 780 i innych), obraz sie pojawil, ale dziwek nie..
dzwiek chodz na takich kanalach jak VIVA, Nsport, czy EuroSport, FilmBOX, NonStop Kino.. a zato na TVP1, TVN czy wlasnie na NonStop Kino HD juz dzwieku nie ma..

i mam pytanie czy ja cos zle robie czy moze to jest wina tego taniego kabla?? po przelaczeniu na SCART wszystkie kanaly chodza prawidlowo..

prosze i pomoc!!


ps. przytrzymalem RES an dekoderze.. i teraz juz nie ma wogole dziweku na zadnym kanale, tylko obraz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='azulgrana' post='72769' date='10.12.2007, 23:30 ']witam


mam pewien problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic..
uzytkuje juz od podan miesiaca telewizje N na LCD Samsung, obecnie podpiete bylo to poprzez SCART, chodzlo ok, dzis kupilem Kabel HDMI firmy LEXTON ( kosztowal 35zl)..

wszytko podpialem.. i tu zaczyna sie problem.. rozdzielczosc zmienialem na 1080(porobowalem tez na 780 i innych), obraz sie pojawil, ale dziwek nie..
dzwiek chodz na takich kanalach jak VIVA, Nsport, czy EuroSport, FilmBOX, NonStop Kino.. a zato na TVP1, TVN czy wlasnie na NonStop Kino HD juz dzwieku nie ma..

i mam pytanie czy ja cos zle robie czy moze to jest wina tego taniego kabla?? po przelaczeniu na SCART wszystkie kanaly chodza prawidlowo..

prosze i pomoc!!

Twoj problem polega na nie dokladnym czytaniu INSTRUKCJI OBSLUGI N-BOXA , setup-ustawienia-telewizor i tam dolby digital przelacz na NIE i masz wszedzie dzwiek , pozdrawiam Edytowane przez jachnyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dalej nic..


bo pozniej chyba przelaczylem na tryb DVI, jak mozna zmienic by sporwotem bylo to wczesniejsze ustawienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kobra11' post='72779' date='10.12.2007, 21:50 ']Zrób reset setup->0359157->ustawienia fabryczne[/quote]



dzieki wielkie juz wsztsko dziala jak trzeba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...