Skocz do zawartości
BoDeX

Promo TOSHIBY - 12 płyt gratis !!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Walka poszła na całego .... ;)

Toshiba's HD-A3 and HD-A2 HD DVD players with five free HD DVD movies off the shelf --
that's in addition to the five free movies by mail (and in the case of the HD-A3, the two movies in the box).
Both Toshiba players will be sold at list price -- [b]$298[/b] for the HD-A3, and [b]$198[/b] for the HD-A2.

WAL-MART USA

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='72597' date='10.12.2007, 03:18 ']Toshiba's HD-A3 and HD-A2 HD DVD players with five free HD DVD movies off the shelf --
that's in addition to the five free movies by mail (and in the case of the HD-A3, the two movies in the box).
Both Toshiba players will be sold at list price -- [b]$298[/b] for the HD-A3, and [b]$198[/b] for the HD-A2.[/quote]
Czyli A2 właściwie za darmo ;) Zastanawiam się czy nie sprowadzić sobie A2, sprzedać płyty na allegro po 60 zł sztuka i mieć player za darmo :(

Możesz podać linka do tego newsa bo na stronach walmartu jest cena 288.

EDIT: shit, to był secret sale w ten piątek, jakbym wcześniej wiedział to bym uruchomił kogo trzeba, damn...

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jako ze aktualnie mieszkam na wyspie mieszcze sie w promocji 5 hd dvd za kazdy naped kupiony...tylko jest ale.
na druczku ktory wypelnialem napisali ze wniosek raz odrzucony przepada...wtf?!?
nie ma numeru infolinii, kontaktu nie widzialem nigdzie wiec skad ja mam wiedziec czy przypadkiem jakis pracownik hd dvd promotion nie odrzuci aplikacji bo kserokopia rachunku jest za jasna?

czekam juz miesiac i nie wiem czy sie doczekam...
napisane min.28days jak roboczych to oni sobie chyba zartuja :|
bo sie przejde tam do west midlands!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...