Skocz do zawartości
ulan

Wreszcie nagrywanie w kathrein 910 po usb

Rekomendowane odpowiedzi

[i][quote name='robam28' post='83207' date='03.02.2008, 03:57 ']> bitrate na obu kanałach oscylowała

Oscylowal. To jest TEN bitrate, a nie TA bitrate.

Ale mam w zasadzie inne pytanie. Czy posiadacz tego odbiornika moglby sprawdzic, czy stream h.264 zapisywany jest idealnie, bez utraty ramek ? Niestety roznie to bywa i czesto sa bledy w zapisanym strumieniu. Poza tym jak zapisywany jest material > 4 GB np. 12 GB ? Dzieli to na mniejsze kawalki, czy dysk podlaczony do USB mozna sformatowac np. w NTFS ? Jakos mi to umknelo. Jesli czeli, to czy w miesjcach podzialu nie pojawiaja sie bledy w postaci zgubionych klatek ?[/quote][/i]
Witam,

Miałem ten tuner, ale ze względu na brak płynności zwróciłem go. Po zgraniu na dysk twardy po USB (bo tylko w ten sposób można to zrobi) plik jest dzielony na części wielkości 1,97 GB i wtedy postają błędy w postaci gubienia klatek.
Tuner jak wszystkie pracujące na Linuxie obsługują tylko partycje FAT 32.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@andsie nie zgodze sie z tobą odnośnie tego: [quote]Tuner jak wszystkie pracujące na Linuxie obsługują tylko partycje FAT 32.[/quote] jest to bzdura, chyba nie miałes do czynienia z innymi boxami na linuxie. Miałem wiele dreamboxów u siebie (obecnie dm7020 + hdd) i tutaj miałem partycje ext3 , tak samo możesz zrobić partycje na hdd kathrein w ext3 przy pomocy oprogramowania na (kompie bodajże partition magic) Partycja ext3 nie ma ograniczeń jak to jest z fat32 wiec nagrane pliki moga byc bardzo duże. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojawiła się nowa wersja softu dla Kathi oznaczona numerkiem 1.05

Do pobrania via sat ewentualnie np [url="http://www.kathrein.de/esc-kathrein/data/receiver/ufs-910/ufs910_fw1.05.zip"]<TUTAJ>[/url]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...