Skocz do zawartości
autorus

Recorder, wyskakiwanie z bieżaco oglądanych nagrań?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką sytuację. Oglądam film nagrany albo z VOD. W pewnym momencie recorder przełącza się na zwykłą tv. Wchodzę znowu w nagranie, i wciskam kontynułuj i oglądam dalej. Zdarza się to ostatnio kilka razy dziennie :(

Zdarzyło się to komuś? Zastanawiam się czy recorder nie jest już do wymiany. Może jego czas nadszedł? Mam go od samego początku, praktycznie nie wyłączam, do tej pory zachowywał sie porządnie. Kilka zwisów ale nic szczególnego.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedys tez mi 2-3 razy "wyskoczyl" w czasie ogladania nagranego programu. Pozniej nie mialem wiecej tego typu akcji.
No coz pewnie soft szaleje.

A przy okazji - Gmeru!
Moglbys zrobic rozeznanie co z obiecanym (przez Macieja S.) do konca listopada 2007r. softem sie stalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystkie bolączki przeszły po odłączeniu od zasilania i ponownym uruchomieniu . Spróbuj może tak ...

Pzdr.

BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='71360' date='04.12.2007, 12:38 ']Mam taką sytuację. Oglądam film nagrany albo z VOD. W pewnym momencie recorder przełącza się na zwykłą tv. Wchodzę znowu w nagranie, i wciskam kontynułuj i oglądam dalej. Zdarza się to ostatnio kilka razy dziennie :)

Zdarzyło się to komuś? Zastanawiam się czy recorder nie jest już do wymiany. Może jego czas nadszedł? Mam go od samego początku, praktycznie nie wyłączam, do tej pory zachowywał sie porządnie. Kilka zwisów ale nic szczególnego.

Autorus[/quote]

Od czasu wgrania nowego softu, recorder regularnie co jakiś czas zachowuje sie tak jak powyżej. A nawet gorzej, bo po powrocie do filku i wybraniu kontynuuj film i tak jest odtwarzany od początku.
W tedy pomaga tylko to:

[quote name='BoDeX' post='71375' date='04.12.2007, 13:54 ']U mnie wszystkie bolączki przeszły po odłączeniu od zasilania i ponownym uruchomieniu . Spróbuj może tak ...

Pzdr.

BoDeX ®[/quote]

Do tej pory się sprawdzało.

W sumie zastanawiam sie czy nie podłączyć recordera przez wyłącznik zegarowy, który by go raz na dobę resetował. Z drugiej strony z VODu już zrezygnowałem, więc za trzy miesiące problem sam sie rozwiąże.

Edytowane przez verde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='71360' date='04.12.2007, 11:38 ']Mam taką sytuację. Oglądam film nagrany albo z VOD. W pewnym momencie recorder przełącza się na zwykłą tv. Wchodzę znowu w nagranie, i wciskam kontynułuj i oglądam dalej. Zdarza się to ostatnio kilka razy dziennie :)

Zdarzyło się to komuś? Zastanawiam się czy recorder nie jest już do wymiany. Może jego czas nadszedł? Mam go od samego początku, praktycznie nie wyłączam, do tej pory zachowywał sie porządnie. Kilka zwisów ale nic szczególnego.

Autorus[/quote]
Masz na nim aktualizację w 11 października?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='71360' date='04.12.2007, 13:38 ']Mam taką sytuację. Oglądam film nagrany albo z VOD. W pewnym momencie recorder przełącza się na zwykłą tv. Wchodzę[/quote]

miałem takie problemy np kiedy zaczynałem oglądać film nagrany na dysku, będąc wcześniej na kanale, do którego nie miałem uprawnień (spoza wykupionego pakietu), podobnie chyba z Nradia się nie da. Spróbuj może poszukać w tym kierunku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='71360' date='04.12.2007, 13:38 ']Mam taką sytuację. Oglądam film nagrany albo z VOD. W pewnym momencie recorder przełącza się na zwykłą tv. Wchodzę znowu w nagranie, i wciskam kontynułuj i oglądam dalej. Zdarza się to ostatnio kilka razy dziennie ;)

Autorus[/quote]

Sprawdzałeś ile masz wolnego miejsca na dysku ? U mnie takie zachowania znikneły jak skasowałem conieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zrobiłem reset i jest ok. Może faktycznie soft. Dysk 40% wolnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...