Skocz do zawartości
mad_mac_pl

Close encounters of the third kind PL

Rekomendowane odpowiedzi

NARESZCIE MAM NA BLU-RAY'u!!! :rolleyes:
Dlugo czekalem i sie doczekalem. Film dorwalem juz w sobote niestety nie mogli mi go sprzedac bo ktos go wystawil przez pomylke bo premiera byla dopiero dzisiaj, ale lezal zaklepany do dzis i czekal az go odbiore.
Jakosc obrazu nie poraza ale film ma wkoncu 30 lat!!! Moge go porownac do good fellas. Ziarenko jest obecne prawie caly czas co nie zmienia faktu ze obraz jest milion razy lepszy niz na dvd. Dzwiek DTS-HD 5.1 i Dolby True HD 5.1 po angielsku puki co jeszcze nie ogladalem filmu wiec sie nie wypowiem.
Mnie to coprawda wogole zbedne ale [b]SA POLSKIE NAPISY!!![/b]
Za cene 14.99f dostalem piekne tekturowe grube pudelko a w nim BD 1 z 3 wersjami filmu(oryginal,specjal,derector's cut), BD 2 ze special features, calkiem gruba ksiazka, oraz plakat.
Jak dla mnie to za ta cene to absolutny hit dla milosnikow tego rewelacyjnego filmu takich jak ja (jest starszy o 5 lat odemnie) :)

Ps jesli ktos mi da linka gdzie najlepiej zapodac foty to za jakies 3h z checia kilka wkleje.
Potem sproboje jeszcze napisac cos o bitrate itp

Pozdrawiam

Edytowane przez mad_mac_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='mad_mac_pl' post='71205' date='03.12.2007, 19:59 ']Jakosc obrazu nie poraza ale film ma wkoncu 30 lat!!! Moge go porownac do good fellas. Ziarenko jest obecne prawie caly czas co nie zmienia faktu ze obraz jest milion razy lepszy niz na dvd. Dzwiek DTS-HD 5.1 i Dolby True HD 5.1 po angielsku puki co jeszcze nie ogladalem filmu wiec sie nie wypowiem.
Mnie to coprawda wogole zbedne ale [b]SA POLSKIE NAPISY!!![/b]
Za cene 14.99f dostalem piekne tekturowe grube pudelko a w nim BD 1 z 3 wersjami filmu(oryginal,specjal,derector's cut), BD 2 ze special features, calkiem gruba ksiazka, oraz plakat.[/quote]

Dobrze Ci - ja kupiłem w amazon.com i polskich napisów w menu dopatrzeć się nie potrafię :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie cos wiecej na temat jakosci obrazu. Porownajcie np. do Bonda albo Spidera 3. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tak tanio kupiłes? na dvd.co.uk jest po 18,49 z przesyłą :)

Autorus

PS. wczoraj sprawdzałem zwoje rozlkiczenia i wyszło, ze bank liczy mi 1pound=4.86zł

[quote name='Komodo' post='84736' date='10.02.2008, 03:31 ']Powiedzcie cos wiecej na temat jakosci obrazu. Porownajcie np. do Bonda albo Spidera 3. Warto?[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autorus
Na Sendit masz niezłą cenę
[url="http://www.sendit.com/video/item/7001000138001"]http://www.sendit.com/video/item/7001000138001[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ten za 14,95? I czy to z przesyłka?

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...