Skocz do zawartości
paw

MEGA-TEST: Azbox HD

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie poszla, bo przy aktualnym kursie EUR, to w DE maja drozej niz u nas, a tak przeciez byc nie moze.

No nie moze tak byc ->

AKTUALNOSCI

FUERTE, 2009-02-02

Aktualizacja Cen Azbox HD

Z dniem 7.02.2009r nastąpi aktualizacja cen z powodu wahań kursu Euro

Ceny będą odpowiadać ceną w Euro podanych przez Producenta po zamianie na zł. czyli:

Model Elite: 289 EUR

Model Premium : 365 EURO

Opierając się o aktualny kurs ZŁ-EUR z dnia 6.02.2009r.

Zamówienia złożone do 7 Lutego wciąż są realizowanej po starej cenie na stronie sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówienia złożone do 7 Lutego wciąż są realizowanej po starej cenie na stronie sklepu.

hehe! znowu szukaja frajerów,a dlaczego te ceny nie obowiazują od dzisiaj ? chłopaki dobrze kombinują :) pewnie poleca zaraz zamówienia, bo lud nie będzie chciał przepłacać :lol: tylko! zeby sie nie okazlało, ze premium będzie w jeszcze bardziej obszczanym pudle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dyskusji o boxie zrobiła się dyskusja o sklepie.

Mało to interesujące, przynajmniej dla mnie.

Ja już mam tego boxa i chętnie wymieniłbym doświadczenia z innymi użytkownikami.

Na początek parę uwag:

1. Jako odtwarzacz HDTV rewelacja, nie mam do czego się przyczepić.

2.Jako tuner HD- dużo jeszcze jest do zrobienia.

W chwili obecnej przy najnowszym firmware nie nadaje się do normalnego odbioru kodowanych audycji HD.

Programy free chodzą, nawet nieźle. Programy HD C+,przynajmniej u mnie, jest dźwięk, brak obrazu.

Ponadto długie przełączanie kanałów, być może to wina zastosowanego Emu (na oryginalnej karcie) ale jak nie ma nigdzie porządnej instrukcji to nie dziwne że nie wiadomo jak co poustawiać.

3. To chyba problem telewizora, ale opiszę.

Mam Philipsa 52pfl9632d/10 połączonego z boxem po HDMI i niestety zdaża się że znika dźwięk. Po przełączeniach a menu boxa, lub po włączeniu nowego filmy z nagranych na HDD brak dźwięku.

Jest jakiś problem z podawaniem sygnału przez HDMI i konieczne jest wyjęcie i ponowne włożenie drugiego kabelka HDMI (od kompa- nawet wyłączonego) lub wejście w menu instalacji tV i wyjście aby dźwięk pojawił się ponownie.

4.Box nie współpracuje z spliterem SmallSplitter. Nie ma na chwilę obecną możliwości na zmuszenie go aby odczytał kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na sofcie 1173 działają wszystkie kanały HD z cyfry tylko filmbox HD zrywa , czasami na kanałach SD zwłaszcza 1 i 2 program TVP po przełączeniu obraz lubi zaniknąć i trwa wyszukiwanie .Z audio brak problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie na sofcie 1173 działają wszystkie kanały HD z cyfry tylko filmbox HD zrywa , czasami na kanałach SD zwłaszcza 1 i 2 program TVP po przełączeniu obraz lubi zaniknąć i trwa wyszukiwanie .Z audio brak problemów.

A jak masz ustawiony priorytet emu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z dyskusji o boxie zrobiła się dyskusja o sklepie.

Mało to interesujące, przynajmniej dla mnie.

Ja już mam tego boxa i chętnie wymieniłbym doświadczenia z innymi użytkownikami.

Na początek parę uwag:

1. Jako odtwarzacz HDTV rewelacja, nie mam do czego się przyczepić.

2.Jako tuner HD- dużo jeszcze jest do zrobienia.

W chwili obecnej przy najnowszym firmware nie nadaje się do normalnego odbioru kodowanych audycji HD.

Programy free chodzą, nawet nieźle. Programy HD C+,przynajmniej u mnie, jest dźwięk, brak obrazu.

Ponadto długie przełączanie kanałów, być może to wina zastosowanego Emu (na oryginalnej karcie) ale jak nie ma nigdzie porządnej instrukcji to nie dziwne że nie wiadomo jak co poustawiać.

3. To chyba problem telewizora, ale opiszę.

Mam Philipsa 52pfl9632d/10 połączonego z boxem po HDMI i niestety zdaża się że znika dźwięk. Po przełączeniach a menu boxa, lub po włączeniu nowego filmy z nagranych na HDD brak dźwięku.

Jest jakiś problem z podawaniem sygnału przez HDMI i konieczne jest wyjęcie i ponowne włożenie drugiego kabelka HDMI (od kompa- nawet wyłączonego) lub wejście w menu instalacji tV i wyjście aby dźwięk pojawił się ponownie.

4.Box nie współpracuje z spliterem SmallSplitter. Nie ma na chwilę obecną możliwości na zmuszenie go aby odczytał kartę.

Gdy bedzie tych boxow wiecej w rekach prywatnych niz na wirtualnych stanach e-sklepow to bedziesz miec dyskusje o boxach a nie o (szczwanych) sklepach :rolleyes:

2. Przerazajace <_<

Szkoda ze nie napisales dokladnie jakiego emu uzywasz i nie wkleiles logow. Sprawdz dokladnosc ustawienia anteny, kable od LNB, switch, itd. Przy HD ma znaczenie 100% dokladnosc instalacji

4. To tuner z LAN - uzyj sieci zamiast bawic sie w splittery...

Edytowane przez geezer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdy bedzie tych boxow wiecej w rekach prywatnych niz na wirtualnych stanach e-sklepow to bedziesz miec dyskusje o boxach a nie o (szczwanych) sklepach :rolleyes:

2. Przerazajace <_<

Szkoda ze nie napisales dokladnie jakiego emu uzywasz i nie wkleiles logow. Sprawdz dokladnosc ustawienia anteny, kable od LNB, switch, itd. Przy HD ma znaczenie 100% dokladnosc instalacji

4. To tuner z LAN - uzyj sieci zamiast bawic sie w splittery...

2.Jeszcze nad tym pracuję(tzn.emu). Ustawienia instalacji są wzorowe. To poprostu antena przepięta z Phila HD.

4. I tu wychodzi moja indolencja. Teoretycznie wiem że tak można, tym bardziej że drugi tuner to Relook400, ale jak napisałeś za mało dyskusji w nacie o tych tunerach abym wiedział jak to zrobić.

Następny problem to odtwarzanie plików .mpg nagranych Relookiem. Niby Azbox odtwarza wszystko, ale nie te filmy. Tzn odtwarza ale w przyśpieszonym tempie.

Inny format???

Jeszcze o sklepach. Ja swojego wziąłem w Fuerte, ale mam blisko i odbiór osobisty. Nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
........4.Box nie współpracuje z spliterem SmallSplitter. Nie ma na chwilę obecną możliwości na zmuszenie go aby odczytał kartę.

Na dzień dzisiejszy tuner współpracuje jedynie ze splitterem i kartą klienta na PIC-u .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy soft 0.9.1238 dostępny przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wnosi ?

Co wnosi w/g producenta nie wiem.

Ale u mnie po wgraniu tego firmware (uwaga kasuje listę, więc należy zrobić sobie kopię) ruszzyły kanały HD i współpraca ze splitterem.

Nie jest to jeszcze ideał, niektóre kanały (C+) uruchamiają się za długo dla wersji użytkowej, ale to krok w dobrym kierunku.

Żeby jeszcze dopracowali współpracę z TV Philipsa po HDMI (znikający bądź niewyrażny dźwięk) to nie mam zastrzeżeń.

Acha i jeszcze jedno, okazuje się że odtwarzacz Video też ma swoje błędy: pliki .mpg nagrane Relookiem odtwarzają się w przyśpieszonym tempie. Pewnie to wina kodeków, ale czy da się samemu coś nowego wgrać tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jezeli podłączę napęd DVD/BD do AzboxaHD , to odtworzy mi oryginalne płyty z zabezpieczeniami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w sieci pojawił się taki plik "Torrent client for both AzBox HD STBs.rar" czy już ktoś próbował to zainstalować? Jak działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten temat totalnie "leży" no nie mówcie, że nikt tego cuda nie kupił :)

Bo czekamy na dostawe wersji Premium.Ma to być lada dzień. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo czekamy na dostawe wersji Premium.Ma to być lada dzień. :)

I wszyscy siedza cicho zeby nie zapeszyc ...

Poza tym mbox tez ladnie chodzi ....

Ale o tym cicho szaaaa ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już się nie mogę doczekać ;) Więc wybaczcie mi moją niecierpliwość, mam nadzieje że jak wyjdzie premium to temat ruszy z kopyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzin dobry, preprasam za moj dialekt, ale mial bych pitanie, ci Azbox HD pregriva MKV HD? Chtial bych pregrivat filmy v mkv 1080p.

Hi, i am sory for my polish dialet, but i was have a question about AZbox HD, if they can play MKV HD, because i wood like play my mkv 1080p movies, i read some rumors about some bud but i am not sure.

Thanks for helps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzin dobry, preprasam za moj dialekt, ale mial bych pitanie, ci Azbox HD pregriva MKV HD? Chtial bych pregrivat filmy v mkv 1080p.

Hi, i am sory for my polish dialet, but i was have a question about AZbox HD, if they can play MKV HD, because i wood like play my mkv 1080p movies, i read some rumors about some bud but i am not sure.

Thanks for helps...

Yes, no problem.

Picture is very good.

The is sigm processor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

So some MKV with higher bittrate like 10MB and more play ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
So some MKV with higher bittrate like 10MB and more play ok?

Only one film (40mb/s) to me does not play correctly. Others are played correctly.

Sincerely

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thats greate news for me...

thanks and good job

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Thats greate news for me...

thanks and good job

czy na najnowszym sofcie ktoś testował wifi pod usb??? może już działa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu pisac o tym tunerze nic trzeba czekac na nowy soft

ile czasu minelo juz ??? i do dzis nie poprawili znaczaco jakosci obrazu czyli albo nie sa w stanie albo sie nie da

na ost sofcie poprawila sie jakosc przy filmach w HD mkv

i poprawili zapamietanie polozenia napisow na ekranie

tuner smiga powiedzmy normalnie przy mbox tu przelaczanie kanalow juz jest normalne i mozna go uzywac ale dalej nie jako podstawowy tuner w domu

jako player owszem z nowym piatkowym softem teraz moge juz tuner wyjac z kartonu i postawic pod TV jako juz domowy playerek

jedno jest meczace co piatek wychodzi nowy soft i ciagle musimy skanowac niebo bo czesto na starej liscie nie chodza niektore kanaly i zaleca sie skanowanie nieba

Edytowane przez andidvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...