Skocz do zawartości
paw

MEGA-TEST: Azbox HD

Rekomendowane odpowiedzi

A czego ty się spodziewałeś. To odbiornik tv-sat, a nie dekoder dedykowany od C+. Listę kanałów musisz sobie sam poukładać.

Pozdrawiam

Tak ale to co tuner zaciąga nie mozna w zaden sposób przestawiać ukł. wg. swoich preferencji , o to mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ale to co tuner zaciąga nie mozna w zaden sposób przestawiać ukł. wg. swoich preferencji , o to mi chodzi.

Da się ułożyć własną listę w pozycji "ulubione". Poza tym niedługo będzie dostępne narzedzie do tworzenia list kanałów przy pomocy komputera.

Już dziś ktoś odwalił robotę za Ciebie i udostępnił listę z Cyfrą+ w ulubionych...

LINK

Pytałeś o EPG... u mnie działa :-) Nic nie ustawiałem - poprostu po chwili łapie...

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pieknie. A czy paczka Polszmaty tez tam jest ?

EditPlusem nie da sie nieco po chamsku tego edytowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płacisz około 250zł [bo tyle pewnie będzie kosztować] za WiFi i dysk w środku i to tyle reszta to samo , głowica DVBT już można kupić 69E trochę drogo ale pewnie i tacy maniacy będą , bez problemu zapakujesz do Elit wybór należy do ciebie

A czy można dokupić drugą głowice DVBs lub s2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To pieknie. A czy paczka Polszmaty tez tam jest ?

EditPlusem nie da sie nieco po chamsku tego edytowac ?

Już jest lista z Polsatem, N itp w dziale "firmware i dodatki"

Sprawdzona, działa bez problemów.

Przepraszam za wcześniejsze umieszczenie linka do listy tutaj i dzięki za przeniesienie :-)

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziarno dotyczy obrazu z tv-sat !!! Jako przykład proponuję obejrzeć np ASTRA HD i reklamę Bundesligi. Obraz tragedia. Drugi przykład np patio TV lub 4FunTV i patrzcie jak wyglądają napisy które lecą na dole ekranu.

Jest lepiej, ale nie idealnie !!!

Pozdrawiam

nie zebym sie czepiał, ale to wytłuszczone zdanie powinno sie znaleźć duzo wczesniej, razem z tekstem, ze na obrazie jest ziarno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można 59E kosztuje głowica dvbt oczywiście nie u nas w Niemczech są jak znajdę linka to wkleję

Edytowane przez Egooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania:

1. Wersja produkcyjna jest chlodzona aktywnie czy pasywnie? Jesli aktywnie, to w wentylator pracuje w miare kulturalnie?

2. Timeshift i nagrywanie dostepne sa rowniez z jedna glowica? (naturalnie z tego samego kanalu lub transpondera)

3. Jak wyglada wielowatkowosc? Moge np ogladac TV lub film i jednoczesnie wrzucac cos na HDD po sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pasywnie

2. Timeshift i nagrywanie dostępne są przy jednaj głowicy

3. Nie występuje przynajmniej u mnie jest ok

Link do głowic są wszystkie jakie sobie można zażyczyć na dole strony super

http://www.techno-com.de/shop/start.php?re...ensat_azbox.php

Edytowane przez Egooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Ad 3. Niebardzo rozumiem ;) To mozna wrzucac film po sieci podczas ogladania SAT lub czegos z dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki.

Ad 3. Niebardzo rozumiem ;) To mozna wrzucac film po sieci podczas ogladania SAT lub czegos z dysku?

Można , i działa też przy wyłączonym tunerze oczywiście z pilota .

Edytowane przez tomek511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zebym sie czepiał, ale to wytłuszczone zdanie powinno sie znaleźć duzo wczesniej, razem z tekstem, ze na obrazie jest ziarno.

To chyba nie czytasz dokładnie. Było o tym wspominane na samym początku.

Jeśli chodzi o jakość obrazu to tu taj również mogę mieć zastrzeżenia. Obraz na kanałach SD wygląda gorzej niż ten na moim Ipboxie9000. Ewidentnie widać negatywne efekty skalowania obrazu.

Podobnie jest z kanałami HD. Tutaj obraz sprawia wrażenie mocno ziarnistego. Podobne porównanie wychodzi na plus dla IPboxa.

Mam nadzieję, że zostało to już poprawione w następnej wersji softu.

Pozdrawiam

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dostep do hdd podlaczonego do USB jest caly czas nawet jak azbox jest w stanie uspienia? Jesli tak to czy mozna z pilota wylaczyc azboxa tak aby wylaczyc rowniez hdd podpiety pod usb? (zakladam ze hdd 2.5 cala bo taki powinien chodzic na zasialaniu z usb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Pasywnie

2. Timeshift i nagrywanie dostępne są przy jednaj głowicy

3. Nie występuje przynajmniej u mnie jest ok

Link do głowic są wszystkie jakie sobie można zażyczyć na dole strony super

http://www.techno-com.de/shop/start.php?re...ensat_azbox.php

własnie zamówiłem głowicę s2, ciekawe czy da sie z tego zrobić twin pvr i jak to będzie działało.........

dzięki za adres!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli dostep do hdd podlaczonego do USB jest caly czas nawet jak azbox jest w stanie uspienia? Jesli tak to czy mozna z pilota wylaczyc azboxa tak aby wylaczyc rowniez hdd podpiety pod usb? (zakladam ze hdd 2.5 cala bo taki powinien chodzic na zasialaniu z usb)

U mnie Hdd chodzi po uśpieniu azboxa , mam go tak ustawionego ze po 4 godz. sam przechodzi w uśpienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie Hdd chodzi po uśpieniu azboxa , mam go tak ustawionego ze po 4 godz. sam przechodzi w uśpienie.

Tzn mozna tak ustawic azboxem tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy można ustawić Video Resolution na wyjściu tunera na 1080p60 (chodzi mi o wymuszenie trybu 60Hz) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn mozna tak ustawic azboxem tak?

Nie, mam dysk seagate i przez kompa mozna go konfigurować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, mam dysk seagate i przez kompa mozna go konfigurować.

Napisz co wiecej jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Czy nie wiecie może co się stało z tymi odbiornikami dostępnymi na allegro. Jeszcze 3 dni temu były 3 czy 4 wieloprzedmiotowe aukcje po 999zl i wszystkie zniknęły jednego dnia. Została tylko oferta za 1150 zł. Czy przypadkiem cena nie poszła w górę ? :/ pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poszla, bo przy aktualnym kursie EUR, to w DE maja drozej niz u nas, a tak przeciez byc nie moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się udało kupić jeden z ostatnich przedwczoraj potem nagle już żadnego nie było za 999 zł. :) dziś przyszedł i z nim walczę. np. nie wiem jak podłączyć pamięć usb do tunka bo mi jej nie wykrywa. chcę odpalić film z pendriva a tu lipa może wie ktoś jak pomóc. pendriva ma sformatowanego na fat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wersje Premium będą po 20 u nas a po 16 u naszych sąsiadów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...