Jump to content
Sign in to follow this  
Fargo

Samsung PS-50Q91H

Recommended Posts

Witam serdecznie bardzo bym prosil o pomoc w wyborze czy kupic Samsunga PS-50C91H 50"czy moze SHARP LC-46X20E Full HD 46" bo mam metlik w glowie opini jest pelno jedni uwazaja ze lepszy jest telewizor plazmowy inni ze lcd :) dodam ze bede ogladal programy nadawane z Nboxa i filmy na DVD . Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam

Edited by Fargo

Odpowiedź będzie banalna - jeśli masz w okolicy Media Markt , to najzwyczajniej w świecie udaj się do sklepu i [b]KAŻ[/b] sobie zaprezentować oba modele
( z gotówką w ręku - będziesz bardziej przekonywujący B) )
Sam nie przyjmuje 1080p i o 24p możesz zapomnieć , poza tym jest naprawdę rewelacyjny ( gra u znajomego ), cena w okolicach 5K także nie jest
wyśrubowana . Nie wiem jak gra SHARP , podobno z czernią już jest lepiej , ale w takim przedziale cenowym to LCD nie dorastają PDP do pięt ! :)

Podobno w Krakowskim MM model PS-50S91H (2HDMI) kosztuje 4 400pln. , a to już jest totalna rewelacja jakość/cena .

Ja bym wziął PLAZMĘ , mniejsza rozdzielczość , ale 4 cale więcej , no i jakość czerni, a chyba o to Tobie także chodzi .
(oglądanie po ciemku filmów w formacie 2.35:1 na LCD od dłuższego czasu wywołuje u mnie odruch wymiotny - sorry ) :)

Pzdr.

BoDeX ®

No to na poparcie mojej tezy obejrzyj sobie Krakowską gazetkę MM . ( pdf. 3 MB )

[url="http://www.mediamarkt.pl/gazetka/0076341001196082245/pdf/MM_Krakow%2030.11.pdf"]http://www.mediamarkt.pl/gazetka/007634100...kow%2030.11.pdf[/url]

Pzdr.

BoDeX ®

sorry - nie dopisałem...

4400 pln. na 20 nieoprocentowanych rat - AMERYKA ! B)

Pzdr.

BoDex wielkie dzieki za odpowiedz szczerze powiem jestem zdecydowany zeby kupic Samsunga na 80% poczekam jeszcze na jakies odpowiedzi moze ktos jeszcze cos napisze na temat tych dwoch modeli telewizorow a dzisiaj lece do MM zrobic porownanie ;) jeszcze raz dziekuje

jestem w szoku ten Samsung PS-50C91H w MM Bydgoszcz kosztuje 5999.00 ZL a w MM Krakow 4400.00 ale polityka .zostaje mi jechac do Krakowa ;)

Wydrukuj gazetkę i idź do KIEROWNIKA ;)

Pzdr.

BoDeX ty tak calkiem serio to mowisz ze mam wydrukowac gazetke i isc do kierownika czy tylko zartowales ??