Skocz do zawartości
paw

SPRAY w HD

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img][center][img]http://spray.pl/img_in//LOGO/duze/voom_hd.jpg[/img][/center]
I kolejny operator kablowy wkracza w HD tym razem jest to stołeczny SPRAY S.A. który oferuje National Geographic HD oraz Voom HD. po więcej zapraszam [url="http://spray.pl/telewizja-hdtv.html"]tutaj[/url] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm no ładnie sobie liczą!!!
popatrzyłem na cennik za dwa programy w HD chcą 20 zł!!! aż strach sie bać jak będą mieli więcej...
no i tradycyjnie brak opcji multiroom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś się dzieje i to jest dobre.Ale zasięg 55tys. gospodarstw domowych nie wróży wielkich sukcesów.
Mnie zaskakuje ni z gruszki ni z pietruszki Voom HD był zapowiadany po cichu na forum we wrześniu i miał trafić na orbitę na razie nie czytałem nowych informacji.Może dodatek do Polsatu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Voom HD jest dla mnie beznadziejny. Lipne te dokumenty, koncerty też takie sobie. IMHO porażka. Taka zapchajdziura. Do CP będzie idalnie pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='70284' date='29.11.2007, 00:40 ']Coś się dzieje i to jest dobre.Ale zasięg 55tys. gospodarstw domowych nie wróży wielkich sukcesów.[/quote]

IMO to właśnie pozytywna tendencja. Wiadomo, że jakiś tam Spray nie zawojuje całej Polski, ale fajnie, że mniejsi nadawcy już też oferują HD. Mało bo mało, ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No przedwczoraj pod wieczór myślałem ze sąsiad ścianę rozwala. A tu sie okazuje że panowie z Sprey'a kładą piony w bloku. Na korytarzu przebijali sie przez wszystkie piętra. Rynienki szerokie Trochę większe od tej z aster.Szkielet najprawdopodobniej po zwykłej skrętce tylko ciekawe czym dalej to z bloku poślą... Więc widać ze z tymi inwestycjami to nie udawają tylko co z tego jak na 12 mieszkań na pietrze maks z 3-4 będą mieli możliwość " kompa" by sie podłączyć... Netie jeszcze mam do marca
więc się zobaczy czy ich oferta wtedy będzie konkurencyjna.. bo jak na razie 20 zl za 2 kanały HD to jednak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lopi' post='70401' date='29.11.2007, 19:06 ']No przedwczoraj pod wieczór myślałem ze sąsiad ścianę rozwala. A tu sie okazuje że panowie z Sprey'a kładą piony w bloku. Na korytarzu przebijali sie przez wszystkie piętra. Rynienki szerokie Trochę większe od tej z aster.Szkielet najprawdopodobniej po zwykłej skrętce tylko ciekawe czym dalej to z bloku poślą... Więc widać ze z tymi inwestycjami to nie udawają tylko co z tego jak na 12 mieszkań na pietrze maks z 3-4 będą mieli możliwość " kompa" by sie podłączyć... Netie jeszcze mam do marca
więc się zobaczy czy ich oferta wtedy będzie konkurencyjna.. bo jak na razie 20 zl za 2 kanały HD to jednak ...[/quote]

Z tego co wiem, to te 2 programy są dopiero początkiem a cena wcale nie zamierza wzrosnąć. Zobaczymy. U mnie mają przebudowywać sieć i wtedy również dostarczą telewizję. Póki co jestem zadowolonym użytkownikiem N ale jeżeli spray zaproponuje dobrą cene w stosunku do treści HD i filmów to napewno się skuszę. Pamiętajcie, że wielu operatorów takich jak N, które wykupiły na własność prawa do nadawania treści HD pewnych programów, niedługo traci wyłączność i wtedy możemy się spodziewać wzrostu treści HD u wszystkich operatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

mam spraya cyfrowego ale bez HD i zastanawiam się nad przejściem na HD. Mam prośbę do kogoś kto korzysta lub korzystał o poradę. Warto brać spraya czy lepiej zrezygnować i przesiąść się na coś innego (np n)?

pzdr
olo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy czego oczekujesz. I za ile. W tej chwili płacisz dwie dychy za w zasadzie tylko Discovery HD i National Geographic HD - są jeszcze co prawda Voom HD i TVN HD, ale to pierwsze się bardzo ciężko ogląda a na tym drugim bardzo rzadko jest coś w wyższej rozdzielczości.
Poza tym możesz sobie dokupić Polsat Sport HD i Eurosport HD po 6 zł za sztukę. A także jeśli masz C+ to C+Film HD i C+Sport HD za 6zł.
I tyle HD na razie. Plus taki, że co jakiś czas dorzucają coś nowego, ale minus, że się najczęściej okazuje dodatkowo płatne.

Warto też wiedzieć, że niestety nie potrafią sobie wciąż poradzić z EPG i polskim oprogramowaniem do dekoderów mimo już ponad 8-miesięcznej działalności cyfrowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...