Skocz do zawartości
buku

58" PDP Full HD na półce

Rekomendowane odpowiedzi

No i w jakiej cenie lx608? Na allegro z dsv są po 28kzł.

Autorus



[quote name='BlackJack1' post='71735' date='05.12.2007, 21:26 ']Dziekujemy za wypowiedz przedstawiciela Digitalo. Czy Wy macie go z PL dysrybucji DSV czy z innego kanału? Jaką cenę macie na LX6080 bo nie widzę w cenniku?[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VideoMix Listopad 2007 - test PS-58P96FDX - 87/100 punktow (ocena bardzo dobra)
Ogladalem dzis w Saturn Arkadia podlaczony TVN, TVP1 - strasznej jakosci sygnal - jakies odbicia - pionowe paski, etc = efekt wciaz nie wiadomo jak to gra przy zrodel SD (nawet nagranie reklamowe Saturna - niby jakosci DVD - bylo slabej jakosci - rozdzielaja sygnal na wiele, wiele odbiornikow)

Chyba musze zaczekac az jakies dodatkowe informacje, opinie sie pojawia.
Dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miła jak zawsze obsługa Saturna w Arkadii podłączy Ci PS3 i puści HD po HDMI 1.3a w każdym trybie.
Wystaczy poprosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego tv nie ma stronie samsunga PL. Chyba jakiś import.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie właśnie TV tych rozmiarów, więc mam prośbę do tych którzy go widzieli aby napisali coś na jego temat. Czy stoi jeszcze w Arkadii?
A co sądzicie na temat Samsunga 52 cale na ledach czy to dobry pomysł? Mam jeszcze jeden typ Panasonik 58 PY700. Przepraszam za ten haos ale mam mętlik w głowie od kiedy zaczołem szukać tv. Dlatego proszę jeśli " kto kolwiek widział ktokolwiek wie" niech napisze co sądzi na ich temat będę bardzo wdzięczny.pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Tego tv nie ma stronie samsunga PL. Chyba jakiś import.[/quote]
Jest na DE: [url="http://av.samsung.de/article.asp?artid=A00845CC-0DED-4B5C-AD87-93A56A31CCD4"]http://av.samsung.de/article.asp?artid=A00...87-93A56A31CCD4[/url]
i UK: [url="http://www.samsung.com/uk/products/television/plasma/ps50p96fdxxec.asp?page=Specifications"]http://www.samsung.com/uk/products/televis...=Specifications[/url]

Produkt chyba zaskoczył wszystkich.
Sprzedawcy twierdzą, że zainteresowanie zerowe. Sprzedaż także.
Tak to jest kiedy maketing nie przygotował produktu.

Od kilku lat info na stronie www.samsung.com.pl bywa nie pełne i opóźnione.
Pewnie brak informatyka na etacie. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='73114' date='12.12.2007, 05:19 ']Jest na DE: [url="http://av.samsung.de/article.asp?artid=A00845CC-0DED-4B5C-AD87-93A56A31CCD4"]http://av.samsung.de/article.asp?artid=A00...87-93A56A31CCD4[/url]
i UK: [url="http://www.samsung.com/uk/products/television/plasma/ps50p96fdxxec.asp?page=Specifications"]http://www.samsung.com/uk/products/televis...=Specifications[/url]

Produkt chyba zaskoczył wszystkich.
Sprzedawcy twierdzą, że zainteresowanie zerowe. Sprzedaż także.
Tak to jest kiedy maketing nie przygotował produktu.

Od kilku lat info na stronie www.samsung.com.pl bywa nie pełne i opóźnione.
Pewnie brak informatyka na etacie.[/quote]


Sląd wiesz, że sprzedawcy twierdzą że zainteresowanie zerowe ? Mówisz o PL czy UK. W UK Samsung `58 i `63 cale spzredaje się bardzo dobrze. Duzo o niego pytałem bo jest to dla mnie jedyna alternatywa do LX608 ( nie tyle jakościowa co cenowa i wielkościowa ) Z tego co otrzymałem odpowiedź od 7 sklepów internetowych to samsungi `58 i `63 cale ciesza się dużym zainteresowaniem i praktycznie nie ma ich nigdzi e na stanie, będą dopiero w styczniu poniewaz sprzedały się o wile szybciej niz przewidywał to samsung.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten telewizor od 4 dni kupiłem w neo za 12400 pierwsze wrazenia bardzo pozytywne , zdcydowalem sie bo 52'' takie jakieś małe w porównaniu z tym tv szczególnie dobrze wygląda SD , hd tak jak wszedzie jak hd czyli ślicznie bardzo ładnie z kamery avchd , na razie nie zauważyłem zadnych drażniących felerów , może jakiś niewymagający jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Notabene chiałem kupić sharpa najpierw xd czas mijal xl1 potem xl2 dopadła mnie swiateczna gorączka i po kilku miesiącach czytania tego forum i tego drugiego zaczytalem opinie która przypadła mi do gustu żeby po prostu pójść do MM i wybrać to co się najbardziej podoba. Gdybym kierował się opiniami na forum to kupiłbym tego Sharpa co też niebyłoby złe ale na pewno nie wybrałbym plazmy do tego Samsunga/ nie przepadam z ta firmą/ ale pozwoliłem zeby zdecydował nie rozsadek ale subiektywne odczucia i jak do tej pory jestem zadowolony. Oczywiście stosunek ceny do przekątnej zrobil też swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś rozmawiałem z moim serwisantem i mówił ze oglądał ten sprzęt i gra bardzo ładnie, lepiej niz seria q. Niestety w samsungu teraz nic nie ma, wszystkie zapasy wyprzedali. Moja plasma lg naprawiona, wystarczyło rozkręcenie i pogrzebanie w środku. Trwało to jakieś pół godziny bo wszystko było robione u mnie w domciu na dywanie. Gostek jest niezłym magikiem.
Autorus


[quote name='marieee' post='73413' date='13.12.2007, 23:09 ']Notabene chiałem kupić sharpa najpierw xd czas mijal xl1 potem xl2 dopadła mnie swiateczna gorączka i po kilku miesiącach czytania tego forum i tego drugiego zaczytalem opinie która przypadła mi do gustu żeby po prostu pójść do MM i wybrać to co się najbardziej podoba. Gdybym kierował się opiniami na forum to kupiłbym tego Sharpa co też niebyłoby złe ale na pewno nie wybrałbym plazmy do tego Samsunga/ nie przepadam z ta firmą/ ale pozwoliłem zeby zdecydował nie rozsadek ale subiektywne odczucia i jak do tej pory jestem zadowolony. Oczywiście stosunek ceny do przekątnej zrobil też swoje.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='73778' date='15.12.2007, 22:05 ']Moja plasma lg naprawiona, wystarczyło rozkręcenie i pogrzebanie w środku.[/quote]

Wyrazy współczucia. No to z Pioneera nici? Ale może dzięki temu będziemy razem należeć do klubu Samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd masz sygnał SD? No i koniecznie napisz swoje wrażenia.

Autorus

[quote name='marieee' post='73408' date='13.12.2007, 22:56 ']Mam ten telewizor od 4 dni kupiłem w neo za 12400 pierwsze wrazenia bardzo pozytywne , zdcydowalem sie bo 52'' takie jakieś małe w porównaniu z tym tv szczególnie dobrze wygląda SD , hd tak jak wszedzie jak hd czyli ślicznie bardzo ładnie z kamery avchd , na razie nie zauważyłem zadnych drażniących felerów , może jakiś niewymagający jestem.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Sląd wiesz, że sprzedawcy twierdzą że zainteresowanie zerowe ?[/quote]
Bo mi to powiedzieli w Arkadii (Saturn).

Spotkałem tam Panią o statusie "gość" z centrali Samsung PL.

Pytam:
- kiedy na stronach www będzie info o plaźmie 58" ?
- nie ma takiego modelu,
- Jest już w sprzedaży, o tam,
- [b]niemożliwe[/b]
- O tu za Panią stoi
- podejdźmy .... No rzeczywiście !!! Przyjechał pewnie dziś.
- No nie stoi tu 2 tygodnie
- [b]niemożliwe[/b]
- zakłada się Pani o ten TV ?

Wzieła i uciekła .....

A byłem tak blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DObre ;) W centrali jej nie powiedzieli. CIekaw czemu nie ma tego tv na stronie. Przeciez jest zabijający cena i wielkością.
Czytałem o modelu 50 (test video mix) i tamten miał problem z kolorami na wyjściach HDMI. Niby pisali że jak sie podepnie inny sprzęt samsunga ( a mam taki zamiar) jest ok, no ale coś tam z zielenią przesadili. Odnośnie dzwięku to wiadomo ze ma kiepskie głośniki.

Jutro będę w Wawie to go sobie jeszcze dobrze oblukam bo kiedys decyzję podjąć przecież trzeba.

Autorus



[quote name='dominikjestem' post='77734' date='06.01.2008, 23:26 ']Bo mi to powiedzieli w Arkadii (Saturn).

Spotkałem tam Panią o statusie "gość" z centrali Samsung PL.

Pytam:
- kiedy na stronach www będzie info o plaźmie 58" ?
- nie ma takiego modelu,
- Jest już w sprzedaży, o tam,
- [b]niemożliwe[/b]
- O tu za Panią stoi
- podejdźmy .... No rzeczywiście !!! Przyjechał pewnie dziś.
- No nie stoi tu 2 tygodnie
- [b]niemożliwe[/b]
- zakłada się Pani o ten TV ?

Wzieła i uciekła .....

A byłem tak blisko.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;):)<_<

No to mnie rozbawiłeś .... piękny pokaz kompetencji .... ;)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Zerwi' post='71428' date='04.12.2007, 16:13 ']Co do testu to i możliwe a nawet i porównanie do...., ale nie koniecznie w tym roku.
O ile jak wcześniej ktos zauważył rzeczony 58" Samsung morduje konkurencję ceną, to nie wywróżę mu
wielu "gwiazdek" w porównaniu, bo na wystawce w Digitalo stoi Pionek Kuro 608D 60" - a ten niestety morduje konkurencję..jakościa.[/quote]


ZERWI - Królu Złoty , przyciągnij tego Samsungowego potwora i bardzo Cię proszę , napisz w kilku zdaniach co widziałeś ... :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='89058' date='03.03.2008, 02:19 ']ZERWI - Królu Złoty , przyciągnij tego Samsungowego potwora i bardzo Cię proszę , napisz w kilku zdaniach co widziałeś ... :)

Pzdr.[/quote]


Taka, tak napisz swoje spostrzeżenia. U mnie czasu coraz mniej. Przecież w końcu muszą mi zwrócić kasę. A jestem już 3 tydzień na głodzie. :) Bo oglądanie na 32" to żadne oglądanie. IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa cena 58p96fd na skapcu :) 12400zl, juz do nich napisalem czy mają ale odpowiedz dopiero po swietach. No i mozna placic karta u kuriera, prowizja 2,5% czyli wychodzi 310zł.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...