Skocz do zawartości
rezmi

HITAHI 42TP01

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Zastanawiam sie nad kupnem telewizora plazmowego 42" /na wiekrzy nie mam miejasca/ HITAHI 42TP01, odpowiadaja mi zaawansowane ustawienia kolorow
Czy jest to dobry wybor, nie jest full HD ale ma 1024x1080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='rezmi' post='69198' date='22.11.2007, 17:58 ']Hej!
Zastanawiam sie nad kupnem telewizora plazmowego 42" /na wiekrzy nie mam miejasca/ HITAHI 42TP01, odpowiadaja mi zaawansowane ustawienia kolorow
Czy jest to dobry wybor, nie jest full HD ale ma 1024x1080[/quote]

Ja go kupiłem 31,11,2007. Przed zakupem porównywałem go z Poineerem kuro 50 cali i panelem NEC 42 cale. Wszystko było podłączone pod n-kę (n sport). Oglądaliśmy transmisę ze studia - rozmowa ludzi. Podłaczenia HDMI i komponent.Moje wrażenia: Reprodukcja czerni najlepsza w kuro, wada tego padelu to białe placki na czołach rozmówców w hitach tego nie było (normalny kolor mocno oświetlonej skóry), faktura ciemnego garnituru u prowadzącego rozmyta (była po prostu czarna) w hitachi było widać nitki wpecione w materiał, w kuro jasny sweter w jasne plamy ( nie było widać faktury swetra) hitachi sweter bez jasnych plam wszystko widoczne. Transmisja meczu w jednym i drugim porównywalna. NEC'a porównywałem na discovery hd, głębia obrazu i ilość szczegółów lepsza w hitachi. Panasonica mi odradzali gra ponoć gorzej. Jeśli chodzi o ceny pdp-sx4280d(pioneer) ok 8000,-, hitach 5700,-,wbrałem hitachi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam miałem podobne wątpliwości jednak teraz nie żałuje nie porównywalna ilość funkcji dostrajania obrazu w stosunku do innych telewizorów. Na razie go poznaje ale jestem już teraz bardzo zadowolony. Już byłem zdecydowany na Panasonic TH42PY70 i mimo że Hitachi nie ma Full HD to przy sygnałach analogowych powalał Panasia na kolana. W HD też nie wiele traci dzięki systemowi ALiS.
Mam jeszcze jeden mały problem który być może wynika z mojej niewiedzy. Po podłączeniu do kina domowego (Panasonic SA-HT870) występuje przesunięcie głosu w stosunku do obrazu ( najpierw głos potem wizja). Telewizor podłączony do zwykłej anteny a dźwięk wyprowadzony z telewizora do kina poprzez czincze. Jeśli ktoś sie spotkał z tym problemem proszę o poradę.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...