Skocz do zawartości
sruba

krotka przerwa w sygnale dzwieku w Pioneer amplitunerze

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem wczoraj nowy receiver PIONEER VSX-LX60 mam do niego podpiete glosniki (Elac 207-120/160Watt nominal inpendance 4ohm/ze wskazaniem for Amplifiers 4-8ohm) (Srodkowy 100/60Watt 4ohm/8ohm) i (Tylne 100/150Watt ale maja tylko 8ohm nominal.
A caly problem tkwi w tym ze giedy ogladam film w Dolby Digitalu 5.1 to usłyszałem ze przy właczaniu swiatła w tym samym pokoju,lub wyłaczania słyszalna jest bardzo krutka przerwa w sygnale dzwięku,trwa to doslownie 1/5 sekundy.Czy ktos wie co moze byc przyczyną? jezeli to jekis blad konstrukcyjny amplitunera to mam jeszcze troche czasu zeby go oddac.

Prosze was o Pomoc! Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spróbuj podłaczyc sprzet do listwy zasilającej z filrem antyprzepięciowym (ale takiej porządnej a nie za 30zł)
Jesli problem się nie rozwiąże- zwróć Pionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]mobor[/b] wielkie dzieki za porade, zrobie jak mowisz.Rzeczywiscie posiadam tania listwe zasilajaca,jutro pujde do sklepu i kupie cos pozadnego! i tak brakowalo mi juz 2 gniazd. Kolega mi wlasnie powiedzial ze moze byc to glowna przyczyna - [u]ma on duzy pobor mocy 460W / 0.6W[/u] te krotkie przerwy sa nieslyszalne jak slucham Radia lub CD Stereo.Dzieje sie to tylko w Dolby Digital.

Dziekuje i do zobaczenia,jutro dam ci znac co z tego wyszlo

[u]Sruba[/u] Edytowane przez sruba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupilem listwe zasilającą z filrem antyprzepięciowym bardzo droga,ale to nic nie przyniosło.dopiero zauwazylismy z kolegą ze po odpięci TV problem znika (Samsung LCD). podpinaliśmy go nawet w innym pokoju ale nic się nie zmieniło,niewiemy gzie szukac przyczyny!? moze to wina TV? pytalismy w sklepie ale tam sa bezradni,niewiedza co jest przyczyna! zostaje mi chyba oddac Pionka do sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...