Jump to content
Sign in to follow this  
paw

kanały Cyfrowego polsatu w HD FTA

Recommended Posts

Poglądaj sobie plansze testową w HD :(
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=38730"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=38730[/url]

Podepne się pod temat, kupiłem ostati polsata z tunerem HD na własność, ale jak wyciągne karte to niemoge odbierać rzadnych progeamów, o co chodzi :?: przeciez jak zkończy mi się umowa to karte będe mosiał oddać i po co mi w takim razie tuner :?: :?:

[quote name='amyszk' post='75656' date='24.12.2007, 12:30 ']Podepne się pod temat, kupiłem ostati polsata z tunerem HD na własność, ale jak wyciągne karte to niemoge odbierać rzadnych progeamów, o co chodzi :?: przeciez jak zkończy mi się umowa to karte będe mosiał oddać i po co mi w takim razie tuner :?: :?:[/quote]
Nie będziesz musiał oddać karty.

Czyli jak zakończy mi się umowa to karta zostaje umnie i moge oglądać odkodowane kanały :?:

WESOŁYCH ŚWIĄT :)

Edited by amyszk

[quote name='amyszk' post='75658' date='24.12.2007, 12:36 ']Czyli jak zakończy mi się umowa to karta zostaje umnie i moge oglądać odkodowane kanały :?:[/quote]
Dokładnie, w CP tak to działa.

Pytałem o cyfre, bo mój sąsiad ma :D
Za 2 miesiące kończy się jemu umowa, tuner ma na własność, ale jak wyciągnie karte to niemorze nic odbierać :)
Próbowaliśmu u mnie z polsatem i to samo, ale skoro mówisz, że przy polsacie karta zostaje to jestem HAPPY :)
W takim razie po co sąsiadowi tuner na własność skoro niebędzie mógł z niego korzystać ?
Z góry dzięki za odpowiedź, sorki, że zawracam troche głowe, ale chciałbym się dowiedzieć B)

potwierdzam to, co pisze maxiuca,
sam mam na własność tuner CP z kartą po umowie, i odbieram wszystkie kanały FTA,
karty nie musiałem oddawać,

zaś jak miałem Fergusona z kartą C+, to po zakończeniu umowy kartę musiałem oddać, w dodatku w terminie, bo po terminie to jeszcze karę dodatkowo naliczali,

pozdrowienia

Z kartą Cyfry+ jest inne rozwiązane, jeśli chcemy mieć dla siebie taką kartę i oglądać dalej kanały(FTA) na tunerze, to wystarczy przed końcem umowy taką kartę "zgubić" :D i za opłatę 100zł dostajemy nową a tą starą oddajemy gdy skończy się umowa. :(

Pozdrawiam.

Ewentualnie jak nie chcemy żyć w niezgodzie z prawem to możemy sobie kupić najtańszą karte chipową typu goldcard/waffer albo funcard i wgrać na nią oprogramowanie które będzie oszukiwać tuner że ma w środku karte.
A do paru starszych tunerów Cyfry jest alternatywne oprogramowanie które nie wymaga obecności karty w tunerze.

Przecież jest legalne, że jak zgubimy kartę, to u dystrybutora można zgłosić zgubę i dają nam nową kartę za 100zł. ;)