Skocz do zawartości
autorus

Wyciszenie xbox360? jakieś pomysły?

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ zacząłem intensywniej używać xbox360, zacząłem tez bardziej słyszeć go :). Jakby go wyciszyć, nawet nie chodzi o napęd dvd, Często łaczę się z netem, ściągam różne rzeczy, przegrywam płyty. żeby z sensem czegoś posłuchać wieczorem.

Każda sugestia mile widziana, w ostateczności walnę go za szybę. Tylko czy mi się nie zagotuje?

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety jedynym rozwiązaniem jest duża przewiewna zamknięta szafka. Brak obiegu powietrza to ryzyko uszkodzenia

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam DVD, nBoxa i ampli w jednej szafce ok 50x50x50cm (z półką) od góry w blacie i półce jest tylko przepust na kable fi70. Szafka nie jest idealnie szczelna bo szklane drzwiczki są przesuwane. Chodzą tak od roku Tyle że XBoks to w porównaniu z moim sprzętem to chyba niezła grzałka? Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacek1969r' post='67527' date='12.11.2007, 11:05 ']Ja mam nboxa DVD, nBoxa i ampli w jednej szafce ok 50x50x50cm (z półką) od góry w blacie i półce jest tylko przepust na kable fi70. Szafka nie jest idealnie szczelna bo szklane drzwiczki są przesuwane. Chodzą tak od roku Tyle że XBoks to w porównaniu z moim sprzętem to chyba niezła grzałka?[/quote]

Fakt, xbox360 to niezłą grzała, moznaby go wykorzystywać jako alternatywne ogrzewanie dla domu, gdyby tak nie hałasował :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oto moj pomysł - jesli masz xboxa360 na gwarancji(czytaj nieprzerobionego) to poczekaj az ci padnie!!! prawdopodobienstwo jest ogromne bo stare uklady chlodzenia nie dzialaja poprawnie...(chyba ze masz wersje elite lub jakiegos z nowym ukladem chlodzenia).serio - wtedy microsoft wymieni Ci najprawdopodobniej plyte glówną i cały układ chlodzenia i bedzie ciszej!!!! gwarantuje - ja tak mialem i kiedy po naprawie pierwszy raz odpalilem nie moglem uwierzyc ze tak cicho działa!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak samo było i u mnie. Nowa płyta główna i chłodzenie i jest znacznie ciszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='octanedh' post='72553' date='09.12.2007, 21:57 ']bo stare uklady chlodzenia nie dzialaja poprawnie[/quote]
To jedno, a drugie to to, że teraz xboxach montują procki zrobione w technologii 65mm, które się grzeją o wiele mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...