Skocz do zawartości
buku

Kulisy HD TV IV RP

Rekomendowane odpowiedzi

cytat z publikacji w Rzeczpospolitej:
Rzeczpospolita dotarła do wstępnej propozycji umowy między TVP a SES ASTRA

SES ASTRA chciała zawrzeć z Telewizją Polską dziesięcioletnią umowę, w ramach której [b]telewizja publiczna miałaby zapłacić 114 mln euro za obsługę platformy. [/b]
Ponadto TVP miała udostępnić SES ASTRA czas antenowy na reklamę o wartości [b]105 mln euro netto [/b]na promocję wspólnego przedsięwzięcia (w ciągu siedmiu lat).
[b]TVP miałaby również sfinansować dostawę pierwszego miliona dekoderów cyfrowych[/b],
z jakich korzystają odbiorcy platform cyfrowych - pisze Rzeczpospolita.

Umowa wywołała burzę w zarządzie TVP.
Zarząd telewizji publicznej we wtorek ma rozmawiać o współpracy z SES ASTRA.
Mówi się, że między innymi dzięki zamieszaniu może dojść do zmiany prezesa Telewizji Polskiej.
END[/quote]

To był plan opracowany przez TVP trzy lata temu. Plan był sprawny. Ale kto go zablokował i nadal blokuje ?
Zostają koszty z umów i zobowiązań już realizowanych a zawartych o których Rzepa nie pisze.

Ten kto doprowadził do zawarcia kontraktu POLKOMETEL SA z TVP ( kontrakt eliminujący udział w polskim DVB-T francuskiej spółki Emi-TEL - dawniej składowa Telekomunikacji SA - właściciel masztów i infrastruktury (Budynki , działki, przyłącza energetyczne, trasy przebiegowe ) ma w intencji konsumcję układu SES ASTYRA i TVP. To jest kosztowny wkład TVP w powstający projekt.

FORYMOWICZU:
[b][size=4]CZY PŁACISZ ABONEMET TV ?
Już się nie bój bo CBA i CBŚ zna już Twój NIK[/size] [/b]

Zgłoś się dobrowolnie - unikniesz kary bez zawiasów, kary będą tylko w zawiasach. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na boga Janunio. Czytaj to co piszesz. ASTRA nie ASTER. PFRUMOWICZ nie FORYMOWICZ.
Co do tej umowy. Chyba tylko niepoprawni optymiści i naiwni uwierzyli, że TVP dostało transpondery od Astry za darmo. Ja mam to głęboko w d**ie bo za TVP nie płaciłem, nie płacę i płacić nie zamierzam. Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arsenal' post='66875' date='07.11.2007, 20:49 ']Ja mam to głęboko w d**ie bo za TVP nie płaciłem, nie płacę i płacić nie zamierzam.[/quote]
To Ci się tylko tak wydaje. Pośrednio wszyscy płacą.
[i]Pan płaci, pani płaci, państwo płaca...[/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ARSENAL:
Sorry za pomyłki i literówki;
Załamał się serwer gdy korygowałem.
Temat bardzo gorący. Moje nerwy to skutek trzy letniego czajenia sie w sprawie.
gorący link:
[url="http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4650082.html"]http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4650082.html[/url]
Może się stac, że grupa bardzo zaawansowanych technologów rozstrzygnie losy polskiej DVB-T w nowatorskiej konwencji. Są gotowi.
Mam bardzo mieszane myśli o koncepcji "POLKOMTEL" + dosył z SAT przez SES ASTRA.
To jest absolutne nowatorstwo technologiczne na skalę światową.
Sprawdziłem. To JEST MOŻLIWE i się klei.
W takiej opcji nadawaniem naziemnej DVB-T/SAT dysponują wyłącznie podmioty zależne od Skarbu Państwa.

I trywialnie: KAŻDA WŁADZA KOCHA PROPAGANDĘ.
PO też wkrótce poczuje propagandę i polubi zarządzanie nią.
W ujęciu leninowskim, oczywiście.

PS:
Niechciane i jakże nietrafione dezawuacje są zaskarżalne ! (personel CBA i CBŚ chwilowo się nudzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wow niezle kwiatki.

A jesli chodzi o polaczenie DVB-T i DVB-S to to ma sens. Wprawdzie nie mialem okazji tego sprawdzic, ale "nie ma rzeczy niemożliwych". Liczą się jedynie szczere chęci.

Z niecierpliwością będę czekał na kolejne dobre wieści w tej sprawie.


Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...