Skocz do zawartości
RAGLESS

Czy 40V300 ma matryce 100Hz??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dzis bylem w kilku sklepach i sprzedawcy wmawiali mi ze 40V300 ma matryce 100Hz. W necie tez prawde mowiac wyczytałem cos takiego " Technologia optymalizacji obrazu BRAVIA ENGINE zapewniająca lepszą głębię , czystość i rozdzielczość obrazu
System 24p True Cinema – obraz w kinie domowym zgodny z zamierzeniami reżysera
Technologia Motionflow 100Hz
Funkcja BRAVIA Theatre Sync, umożliwiająca sterowanie telewizorem i całym kinem domowym przez naciśnięcie jednego przycisku
Technologia Photo TV HD – optymalna jakość wyświetlania fotografii cyfrowych o dużej rozdzielczości"

Bo mam zamiar kupic sobie SOny 40V3000 < W3000 niestety za drogi > lub samsunga LE40F86BD z matryca 100Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='RAGLESS' post='66670' date='06.11.2007, 15:32 ']Witam

dzis bylem w kilku sklepach i sprzedawcy wmawiali mi ze 40V300 ma matryce 100Hz. W necie tez prawde mowiac wyczytałem cos takiego " Technologia optymalizacji obrazu BRAVIA ENGINE zapewniająca lepszą głębię , czystość i rozdzielczość obrazu
System 24p True Cinema – obraz w kinie domowym zgodny z zamierzeniami reżysera
Technologia Motionflow 100Hz
Funkcja BRAVIA Theatre Sync, umożliwiająca sterowanie telewizorem i całym kinem domowym przez naciśnięcie jednego przycisku
Technologia Photo TV HD – optymalna jakość wyświetlania fotografii cyfrowych o dużej rozdzielczości"

Bo mam zamiar kupic sobie SOny 40V3000 < W3000 niestety za drogi > lub samsunga LE40F86BD z matryca 100Hz.[/quote]
Seria V nie ma 100Hz. Nie ma nawet 10-bitowego panela. Tylko topowa seria X posiada aktualnie tą funkcję.
Sprzedawcy wprowadzili Cię w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :)
Wiec jednak zdecyduje sie na samsunga LE40F86DB bo ma full HD i panel 100Hz . a przeciez panele sony i samsunga to z jednej fabryki sa B) A za 6500 zł nic chyba lepszego nie kupie, A jak widziałem te telewizory obok siebie to jakby sony był taki matowy a w samsungu obraz wyrazniejszy oczywiscie nie mowie tu o jakims demo tylko o zwykłych programach telewizyjnych. a ogladałem ten telewizor w sklepie i wygladał całkiem całkiem. Ale słyszałem od znajomego że sklepy robia takie numery ze na telewizorach tanszych są specjalnie ustawione gorsze jakosci obrazu zeby wcisnać tower niby super lepszej jakosci w duzo wiekszej cenie:/ Taki chwyt marketingowy. NIestety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='RAGLESS' post='66746' date='06.11.2007, 20:57 ']Dzieki za odpowiedz ;)
Wiec jednak zdecyduje sie na samsunga LE40F86DB bo ma full HD i panel 100Hz . a przeciez panele sony i samsunga to z jednej fabryki sa :P A za 6500 zł nic chyba lepszego nie kupie, A jak widziałem te telewizory obok siebie to jakby sony był taki matowy a w samsungu obraz wyrazniejszy oczywiscie nie mowie tu o jakims demo tylko o zwykłych programach telewizyjnych. a ogladałem ten telewizor w sklepie i wygladał całkiem całkiem. Ale słyszałem od znajomego że sklepy robia takie numery ze na telewizorach tanszych są specjalnie ustawione gorsze jakosci obrazu zeby wcisnać tower niby super lepszej jakosci w duzo wiekszej cenie:/ Taki chwyt marketingowy. NIestety ;)[/quote]
100Hz od Samsunga jest do niczego. Widziałem na własne oczy. Nie warto za to płacić. Nie będziesz tego używał, bo wygląda beznadziejnie. chyba ze sobie wyłączysz, i nie przeszkadza Ci, ze zapłaciłeś za coś czego nie będziesz używał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toshiba 42z3030dg za 6399 zeta ;)

na samsungu jest szyba i nie za bardzo jest to dobry pomysł przy tylnym oświetleniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niby ok ale Toshiba nie ma fabryyki swoich matryc - uzywa matryc Philipsa i Samsunga i Sony <S-LCD>. A pozatym z tego co widzialem to Toshiba nie ma PiP anie PaP:/ Ale nie bede sie wypowaidał na temat tego TV bo go nie widzialem na żywo tylko czytałem w necie. Ale musz dokladnie sie przyjzec Samsungowi LE40F86BD i Tej toshibie 42Z3030D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...