Skocz do zawartości
Brzezy

3 x LCD - pomoc przy zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czytam, czytam, lekko już zgłupiałem...
Na placu boju pozostały 3 modele w dwóch wielkościach 42, oraz 46 lub 47 cali (zakup dla dwóch osób i dwóch różnych mieszkań)

Philips 42(47)PFL9732D - 8249 PLN
Sharp 42(46)XL2E - 7719 PLN
TOSHIBA 42(47)Z3030D - 6499 PLN

Właśnie te 3 modele pozostały i chciałbm w końcu kupić jakiś TV - żona już mi suszy głowę baardzo długo, poza ty po sprzedaniu 32" panasa crt - oglądam tv na 21" grundigu - no fajnie jest ale ... :)

Jeżeli szanowni forumowicze poradzą, który z tych trzech modeli byłby najtrafniejszym wyborem - będę wdzięczny niezmiernie.

Zródłem sygnału będzie niestetty jak narazie SD (dreambox) i zwykłe dvd... ale zamierzam oczywiście skompletować zestaw aby wykorzystać w pełni HD. Ale na chwilę obecną sygnał SD będzie najważnieszy...

Moja żonka jest za philips'em - bo jest srebrny.....:rolleyes: sharp odpada bo jest czarny a toshiba "może być" :blink: - dla mnie nie ma to znaczenia oczywiście - liczy się głownie obraz i wszystko co jest związane z przyjemnością oglądania...

Dla mnie jest 42", większy ekran dla kumpla, który liczy po prostu na mnie - co ja kupię to i on - dla niego nie ma znaczenia, dlatego podałem dwie wielkości ekranu...

Pomożecie?

pozdrówka i dziękować za wszelkie rady....

KAi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak rozumiem potrzebujesz podkładkę dla żony.
Jak chcesz srebrny to masz jeszcze SONY.

Ostatnio ludzie pieja nad Toshibą 3030, któa była na tym forum ostatnio mega-przetestowana.
I do tego kosztuje najtaniej.

Ale to Twój wybór i Twoja kasa.

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='66378' date='05.11.2007, 07:51 ']Jak rozumiem potrzebujesz podkładkę dla żony.
Jak chcesz srebrny to masz jeszcze SONY.

Ostatnio ludzie pieja nad Toshibą 3030, któa była na tym forum ostatnio mega-przetestowana.
I do tego kosztuje najtaniej.

Ale to Twój wybór i Twoja kasa.

Pozdro[/quote]

No nie do końca :) najważniejszy ma być obraz i funkcjoinalnośc i to bez dwóch zdań - jeżeli będzie trzeba kupić sharpa to czarny kolor będzie musiał przejść i tyle, bez żadnego gadania - tak tylko przytoczyłem okoliczności w jakich w tej chwili się znjaduję - czyli żona i design TV :rolleyes: zresztą pewnie rozumiecie oc co chodzi... :blink: - (żonaci :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Brzezy' post='66365' date='05.11.2007, 01:30 ']Philips 42(47)PFL9732D - 8249 PLN
Sharp 42(46)XL2E - 7719 PLN
TOSHIBA 42(47)Z3030D - 6499 PLN[/quote]

Sharp 42XL2E kosztuje np. w sklepie koło mnie 6826 zł, a 46" 8022 zł, więc cena którą podałeś jest sporo zawyżona.
Wtedy masz Sharpa lub Toshibę kontra wyższy cenowo Philips ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...