Skocz do zawartości
  • 0
ata77

Cienie (zacieki) na ekranie Samsung LE32 LCD

Pytanie

Witam;

Mam Samsunga LCD Le 32 od ponad roku. O ile wiem jest na gwarancji bo ta obejmuje 2 lata. Ostatnio zauważyłem cienie na ekranie w 2 miejscach. Przez cienie rozumiem jakby zacieki. Efekt podobny do rozlania odrobiny płyny na ciemną szybę i podswietleniu jej. Początkowo myślałem, że może ekran jest zabrudzony ale to nie to. Wygląda to jak zacienienie (zaciek) w srodku telewizora. Nie uzywałem zadnych srodków czystości w płynie tylko zawsze wycierałem go suchą dołączoną do telewizora szmatką. Czy Ktoś z Was wie może co to jest? Czy da sie coś z tym zrobi czy zostaje tylko serwis?

Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='ata77' post='66255' date='04.11.2007, 15:13 ']Witam;

Mam Samsunga LCD Le 32 od ponad roku. O ile wiem jest na gwarancji bo ta obejmuje 2 lata. Ostatnio zauważyłem cienie na ekranie w 2 miejscach. Przez cienie rozumiem jakby zacieki. Efekt podobny do rozlania odrobiny płyny na ciemną szybę i podswietleniu jej. Początkowo myślałem, że może ekran jest zabrudzony ale to nie to. Wygląda to jak zacienienie (zaciek) w srodku telewizora. Nie uzywałem zadnych srodków czystości w płynie tylko zawsze wycierałem go suchą dołączoną do telewizora szmatką. Czy Ktoś z Was wie może co to jest? Czy da sie coś z tym zrobi czy zostaje tylko serwis?

Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Pozdrawiam[/quote]
Dołączam się do Twojej prośby,
Mam dokładnie ten sam problem z 2 letnim LE32A41B. Pionowe smugi (zacieki) są już całkiem sporych rozmiarów. Jedno co wiem to że jest to problem telewizora a nie podłączeń zewnętrznych czy też okablowania.
Moje pytanie to czy jest to nieusuwalna wada matrycy czy też problem do rozwiązania w serwisie.

Wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...