Skocz do zawartości
j4r3k

Projektor FullHd/4K JVC RS640 / X9900

Rekomendowane odpowiedzi

Projektor FullHd/4K JVC RS640 / X9900


Sprzedam używany projektor JVC RS640 / X9900 - najwyższy model z ówczesnej serii projektorów.

Pierwsza lampa, przepracowane 1100+ godzin. Technicznie wszystko działa bez zarzutu. Obudowa posiada drobne rysy wynikające z użytkownia (wiadomo błyszczący plastik). Jedyny minus to pilot sterowania. Mimo że nie był praktycznie używany (w środku jest idealnie czysty) to coś przerywa na płytce. Przykładowo włączenie podświetlenia zapala światło tylko na moment. Wszystkie przyciski działają, ale czasem trzeba je wcisnąć więcej niż raz. Płytka wygląda ok, prawdopodobnie jakaś mikro przerwa na jednej ze ścieżek powstała. Można użyć zamienika, czy zaprogromować inny pilot używając oryginalnego.
Posiadam oryginalny karton z kształtkami styropianowymi. Zastępczy kabel zasilający.

Poziom czerni jest rewelacyjny (w odpowiednich warunkach). Sprzedaję tylko i wyłącznie z powodu faktu, że jestem w pewnym stopniu wrażliwy na efekt PWM. Powoduje to u mnie ból/zmęczenie oczu i głowy. Zostaję więc przy Epsonie 9400.

Odbiór osobisty lub wysyłka ubezpieczona.


  • Price
    16,000.00 PLN
  • Submitter
  • Submitted
    05/10/2024
  • Category

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, j4r3k napisał:

Sprzedaję tylko i wyłącznie z powodu faktu, że jestem w pewnym stopniu wrażliwy na efekt PWM. Powoduje to u mnie ból/zmęczenie oczu i głowy. Zostaję więc przy Epsonie 9400.

Współczuję... Aż poczytałem i rzeczywiście jest takie zjawisko. Na szczęście ja tego nie widzę :)

Kiedyś mocno "chorowałem" na ten model, ale jakoś nie było okazji do zakupu no i pojawił się następca :)

Nie zmienia to faktu, że piękna maszyna. Szkoda że za droga w kontekście bardzo kosztownego przyszłego serwisu (o ile w ogóle będzie serwisowalny w PL?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim to przyszłym serwisie mówisz, bo trochę nie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega by chciał ale go nie stać i pitoli trzy po trzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos pitolenia, to kupiłbym go komuś bliskiemu w prezencie, ale obawiam się, że będzie nienaprawialny w PL.

Konkretnie ten model był swego czasu znany z poważnej usterki, a tak jak pisałem, bardzo poważnie rozważałem upgrade z 540 na 640.

Wycofałem się jednak, czytając wpisy na forach.

Prawie o tym zapomniałem, ale skoro tak się dopytujecie, to proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro taka poważna i znana to możesz napisać konkretnie czy to tajemnica? :) 

Cena jest do negocjacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna tajemnica, ale wybacz - nie będę teraz przekopywał się ponownie przez fora sprzed wielu lat.

Może przyjmijmy, że jednak pitoliłem 3/3 i przepraszam za zakłócenia w procesie sprzedażowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...