Skocz do zawartości
Negoz

inicjalizacja vod

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna mam VOD.
Dzisiaj w końcu mam trochę czasu aby coś obejrzeć i zonk... Po włączeniu dekodera i naciśnieciu przycisku VOD pojawia się animacja zegara i napisa "inicjalizacja vod"
Poczekałem 10 minut... dekoder przełączył się na jakiś kanał tv. Potem historia sie powtórzyła. Reset - nic sie nie zmienia - te same reakcje...
Jedno co mi pozostaje to tel do bok'u i dowiedzenie się że wkrótce będzie dobrze ale pewnie szybciej dostanę odp tutaj niz tam się dodzwonię.
Wpisalem tutaj w szukaczkę - inicjalizacja - ale nic nie odpowiedziała... google też nie ma nic do dodania.
Przetestowałem też tricki pomagające na inne dolegliwosci tj. odtworzenie czegoś wcześniej nagranego... Nie leczy.
Spotkał się ktos z takim zachowaniem recordera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Pocieszę Cię! TO nie jest problem po Twojej stronie, ja też tak mam !!! Już od rana ! Pół dnia walczyłem z infolinią zanim przyznali się, że problem jest
po ich stronie. Ponoć nad tym pracują, a my biedni abonenci mamy se zamiast VOD-a "włączyć cierpliwość".

Pozdrawiam
Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem ten sam problem trochę wczesniej. U mnie pomogło to:
setup na pilocie
ok na pilocie do momentu aż pokażą się informacje o karcie
ostatnie dwa znaki przy ITI VOD powinny być 01 (u mnie jest 1000001)
teraz trzeba nacisnąć niebieskie N na pilocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='j23' post='65885' date='01.11.2007, 16:59 ']Miałem ten sam problem trochę wczesniej. U mnie pomogło to:
setup na pilocie
ok na pilocie do momentu aż pokażą się informacje o karcie
ostatnie dwa znaki przy ITI VOD powinny być 01 (u mnie jest 1000001)
teraz trzeba nacisnąć niebieskie N na pilocie[/quote]


Tez mam 10..01 ale niestety to nie pomaga. Dzięki za chęć pomocy.
---

Podaje rozwiązanie problemu: tel do nki, z[beeep]ki w zaduszki, puszaczenie syg aktywacyjnego ;D ... moze się komuś przyda. Edytowane przez Negoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...