Skocz do zawartości
Jedrzej

Toshiba HD DVD za 230$? Warto? Jakie bede minusy tego?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mozliwosc zeby kupic an kogos z USA ta Toshibe HD-A2 HDA2 za 230$ z wysylka juz cena. Znajomy by mi przywiozl. Jednakze... jakie bede tego nastepstwa? Wiem, ze dodatki z plyt HD-DVD nagrane w standardzie DVD nie beda chodzily (na plytach HD DVD kupionych w PL). Jeszcze jakies minusy? Bo nie ukrywam, ze za taka cene to bym chetnie wzial tego playera. Jak z NTSC? Bylby to jakis problem? Playera kupowalbym pod Sharpa XL2 42". Doradzcie prosze, bo nie chce pieniedzy utopic :huh:. Wiem, ze gwarancja wynosi 90 dni i jest to refurbished. Nie przeszkadza mi to :).

[url="http://cgi.ebay.com/TOSHIBA-HD-A2-HDA2-HIGH-DEFINITION-HD-DVD-TV-PLAYER-HOT_W0QQitemZ140173569665QQihZ004QQcategoryZ15077QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViwItem"]http://cgi.ebay.com/TOSHIBA-HD-A2-HDA2-HIG...1QQcmdZViewItem[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj :huh:

Nówka z 3 filmami HD , z 2 letnią gwarancją ( ważne !!! ) to wydatek 999 pln. w MM .
Brak możliwości odtwarzania PAL-DVD także nie jest jej plusem ...

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
230 usd = 575 zł
Kup w MM na firmę za 999 zł.
VAT czyli 220 zł Ci zwrócą. Koszt na tym etapie to 780 zł.
Sprzedaj na Allegro trzy filmy np. po 80 zł = 240 zł.
Koszt teraz to 540 zł.
I juz masz taniej i bez ryzyka, że celnik na lotniku złapie kolesia i każe oclic zgodnie z prawem bo nawet upominek nie może przekraczac wartością 25 USD czyli 75 zł.
Plus 2 lata gwarancji i cztanie europejskich DVD w PAL lub NTSC.
Podobno w Saturnach nowy rzut E1 z nowymi trzema tytułami. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś kiepska ta cena, tym bardziej za refurbished.
Na Amazon'ie ten model, nówka, jest za 198$ i jeszcze z Toshiby możesz dostać do tego pięć płyt gratis
[url="http://www.amazon.com/Toshiba-HD-A2-HD-DVD-Player/dp/B000IJV4BC/ref=sr_1_1/002-5820843-8196843?ie=UTF8&s=audio-video&qid=1193744683&sr=1-1"]http://www.amazon.com/Toshiba-HD-A2-HD-DVD...4683&sr=1-1[/url]
[url="http://www.tacp.toshiba.com/hddvd/data/pdf/Toshiba_Online_Rebate_R08.pdf"]http://www.tacp.toshiba.com/hddvd/data/pdf..._Rebate_R08.pdf[/url]

Plus to zdecydowanie cena, minusem jest brak odtwarzania dvd naszego regionu, oraz konieczność podpięcia do prądu poprzez transformator - 110/230V.

Sam mam model amerykański z tym że wyższy HD-A20, odtwarza m.in. w trybie 1080p/24Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='65596' date='30.10.2007, 11:28 ']Wyluzuj :(

Nówka z 3 filmami HD , z 2 letnią gwarancją ( ważne !!! ) to wydatek 999 pln. w MM .
Brak możliwości odtwarzania PAL-DVD także nie jest jej plusem ...

Pzdr.[/quote]

o A2 nie słyszałem, masz gdzieś linka do specyfikacji tego playera? Chciałbym porównać go do E1 który jest od 1199

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A-2 jest identyczny z E-1 ( oprócz możliwości czytania PAL oczywiście )

E-1 nie jest od 1199 , tylko od 999 - nie śledzisz uważnie wątku !!! :(

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki. Po namysle dochodze do wniosku, ze zakupie chyba Toshibe HD E1 w tym sklepie na S, z trzema tytulami HD DVD od razu. W sumie nigdy nie zamierzam tam cokolwiek kupowac, ale chyba nie ma lepszej opcji narazie w tej cenie :). Na firme nie wezme, gdyz jestem studentem ;). Niestety musze na fizyczna :(. Czy dobrze widze, ze polskie produkcje sporadycznie pojawiajace sie w HD sa glownie na nosnikach HD DVD, czy tez jest juz cos na Blu-rayu o czym nie wiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie piszcie bzdur o tym ze Toshiba w MM kosztuje 999zl !!!!!!!
Bylem w dwóch MM w moim miescie i ten model wraz z 3 filmami kosztuje 1299zl !!!!!! Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze nic o MM.
Chodzi mi o Saturna, pewnie to mieli poprzednicy na mysli, tylko nazwy pomylili... Wyluzuj troche... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM w Trójmieście E1 z 3 filmami jest za 1199
tytuły: Cesarzowa, Underworld i Hannibal

po 999 były ale się skończyły :(
facet powiedział żeby poczekać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bywa bardzo różnie ;
E-1 jednego dnia:
Saturn W-wa Złote tarasy: 1299 bez filmów
Saturn Targówek : 1299 i 3 filmy
MM: 999 i 3 filmy
Po prostu bierzemy telefon i prosimy o łączenie z działem DVD.

Wiem, że w Saturnach napewno będzie koleny rzut po 999 z nowymi trzema filmami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='65610' date='30.10.2007, 14:16 ']Kup w MM na firmę za 999 zł.
VAT czyli 220 zł Ci zwrócą. Koszt na tym etapie to 780 zł.
...

Plus 2 lata gwarancji[/quote]

Kup na firmę + 2 lata gwarancji? Wiesz, że w serwisie musisz i tak pokazac dowód zakupu? (karty gwarancyjne dodatkowe sa wydawane tylko dla MM) reszta na podstawie FVAT. Zakup na firmę = 12 miesięcy gwarancji i to dość ograniczonej i żadne stempelki na dodatkowych papierkach tego nie zmienią. Edytowane przez Zerwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Wiesz, że w serwisie musisz i tak pokazac dowód zakupu?[/quote]
Aż dwa błędy w jednym zdaniu;
- za naprawy odpowiada sprzedawca (czyli MM) a nie serwis,
- nie musisz zawierac żadnej umowy gwarancyjnej bo jest to umowa adchezyjna, a więc nakładająca tylko na jedną stronę (za jej zgodą wrrażona przez złożenie podpisu) ograniczenia i z tego powodu nie jest obligatoryjna,
- dowód zakupu to w tym wypadku faktura którą muszę i tak archiwizowac więc jest zawsze po mojej stronie.

[quote]Zakup na firmę = 12 miesięcy gwarancji i to dość ograniczonej[/quote]
O tym nic nie wiem. Wiem, że towar musi byc eksploatowany zgodnie z przeznaczeniem.
Innego warunku nie znam.
Byc może firma= 12 miesięczny okres servisowania przez sprzedawcę.
Ale post jest jak zaoszczędzic na nieformalnym imporcie z USA. Więc założenia jest takie , że nie wysyłamy do naprawy bo to juz się całkowicie nie opłaca. W dodatku przy powrotnej wysyłce do Polski, celnicy będą wymagac dowodu odprawy celnej albo wreszcie oclą to.
NO WAY OUT

Znalazłem w ostatnim numerze "DVD reporter" reklamę z trzema tytułami HD DVD:
TAXI 4
Zabójczy numer
Swiadek koronny
z tekstem: W listopadzie , w wybranych sklepach ... Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...