Skocz do zawartości
flagi2

Discovery HD w c+:)

Rekomendowane odpowiedzi

milo mi poinformowac ze od Grudnia tego roku w Cyfrze + bedzie Discovery HD :o)

Pozdrawiam serdecznie
T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się kolejny plotkarski sezon... :o
Skąd to info...? Jakiś sen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie plotki.

dzis otrzymalem teoefon od cyfry z pytaniem czy chce promocje:) dostalem za 5 zl do czerwca 2008 10 kanalow z pakietu najwyzszego :o) a dodatkowo zostalem ponformowany ze w ta sobote i niedziele C+HD bedzie dostepny, nie wiem cyz dla wszystkich czy tylko dla wybranych z promocji, a takze ze od 1 Grudnia rusza Discovery HD na platformie.

nie sa to plotki.
Z powazaniem
T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='flagi2' post='64998' date='25.10.2007, 21:10 ']milo mi poinformowac ze od Grudnia tego roku w Cyfrze + bedzie Discovery HD :o)

Pozdrawiam serdecznie
T.[/quote]
O ile dobrze pamietam Discovery HD i Discovery Historia mial byc na wyłączność w Telewizji N na dwa lata , chyba ze sie myle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec widocznie miala byc, mowie szczerze, to co uslyszalem poniewaz sam jestem zainteresowany oferta HD roznych platform, to mnie mile zaskoczylo to co uslyszalem dlatego Wam drodzy forumowicze przekazuje.

Z wyrazami szacunku
T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='flagi2' post='65008' date='25.10.2007, 22:13 ']wiec widocznie miala byc, mowie szczerze, to co uslyszalem poniewaz sam jestem zainteresowany oferta HD roznych platform, to mnie mile zaskoczylo to co uslyszalem dlatego Wam drodzy forumowicze przekazuje.

Z wyrazami szacunku
T.[/quote]
jestes wielki kolego :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na waszym miejscu się tak nie cieszył bo do grudnia TPS jeszcze się nie wyprowadzi a discoveryHD nie może byc udostępnione z n ponieważ jest w standardzie dvb-s2 co oznacza że cyfra+ upchnie kanały jeszcze bardziej.
Zresztą u n z nostopkino może byc podobnie.Mam nadzieje że wreszcie analogu się pozbędą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to jest forum :o) gdyby ktos z Was tez mial ciekawe informacje i pewne pewnie tez by sie podzielil :D)

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te informacje są tak samo potwierdzone jak twój ostatni temat o Canal+HD.
Więc jednak proponuje wszystkim wziąśc na wstrzymanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...
Szczególnie, że ów nasz kolega napisał o 10 kanałach z wyższego pakietu... Ciekawe jakich to kanałów :o
Poza tym ten pełen ironii język: "drodzy forumowicze"..."z wyrazami szacunku"....
Ktoś tu chyba chce narobić zbędnych nadziei abonentom Cyfry+.... Choć nie czynię żadnych zarzutów wprost...

p.s. nie chciałbym aby Ktoś się tu okazał forumatołkiem :D

Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dziś dzwonił miły pan i powiedział, że na gwiazdkę będzie w "n" NatGeo HD, jako niespodzianka :D

Tak czytam różne fora to od wczorajszego południa zauważyłem jedno. Cyfrowicze się strasznie próbują pocieszać - a to HBO jest słabe i w sumie niech se idzie w diabły, a to sci-fi będzie jak axn sci-fi albo i jeszcze gorsze, a to nscreen bez sensu bo same seriale (IMO zaleta, bo o ile filmów ostatnio niewiele mnie wciągnęło tak seriali sporo), itd. A jeszcze 2 tygodnie temu HBO to było super premium, a kanały universalu największym marzeniem..... :o

O ile polsatowcy zachowują względny obiektywizm i potrafią pochwalić pozytywne zmiany w "n", to fanbojów C+ najwyraźniej nieźle wczoraj trząchnęło i na wszelkie sposoby próbują zamulić niewątpliwy sukces ITI.

Pozdrawiam obiektywnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=6688&hl="]tym[/url] temacie jakoś nie wierzę już w takie rewelacje :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem abonentem Cyfry... krytykowałem ją i chwaliłem i tak jak krytykowałem N tak teraz obiektywnie stwierdzam, że N wypaliła z grubej rury i zapewne C+ oraz CP mają niezły orzech do zgryzienia. Cokolwiek by nie było teraz wprowadzone do C+ lub N boję się jedynie o transpondery ( a właściwie ich deficyt ) i jakość nowych kanałów. Pewne jest , że teraz wystąpi wysyp ( mały lub duży ) nowych kanałów w Cyfrze. Już wiadomo o DOM i OGRÓD ( i wcale to nie musi być zły program. Dla mnie np. KuchniaTV - tak przez wielu obśmiewana jest jednym z lepszych kanałów tematycznych ) i chodzą plotki o Movies24 ... Czy będą jakieś inne ? Sądzę, że albo pójdą w stronę nowych kanałów albo zaczną zmieniać ceny w dół :o ewentualnie przegrupują kanały w pakietach. Zauważyłem ostatnio, że wiele osób pisze o promocjach i telefonach z ciekawymi ofertami... może to już pierwszy etap w zmianie oferty pakietowej ??? Ja sam ostatnio otrzymałem telefon z propozycją pakietu HD za pół ceny przez kolejne pół roku oraz HBO,HBO2,HBO Comedy, Cinemax i Cinemax2 za darmo do końca roku .... Nie wiem co to znaczy ale jakiś ruch w interesie na pewno będzie miał miejsce tej jesieni-zimy :- ) Wszystkim życze tylko jak największego wyboru kanałów ...NAJLEPIEJ HD i jak największej konkurencji na tym rynku ...z pożytkiem dla nas abonentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='flagi2' post='65002' date='25.10.2007, 20:46 ']nie, nie plotki.

dzis otrzymalem teoefon od cyfry z pytaniem czy chce promocje:) dostalem za 5 zl do czerwca 2008 10 kanalow z pakietu najwyzszego :o) a dodatkowo zostalem ponformowany ze w ta sobote i niedziele C+HD bedzie dostepny, nie wiem cyz dla wszystkich czy tylko dla wybranych z promocji, a takze ze od 1 Grudnia rusza Discovery HD na platformie.

nie sa to plotki.
Z powazaniem
T.[/quote]

A po chwili obudziłem się zlany zimnym potem :D

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem, że DiscoveryHD nie będzie długo na wyłączność w N. Już kilka miesięcy temu zapowiedział to szef Discovery na Polskę. Weszli najpierw do N bo oni byli pierwsi. Docelowo chcą być wszędzie. Zapewne by nie popełnić błędu z Niemiec gdzie umowa na wyłączność z Premiere nie za bardzo im pasi bo jak wiadomo Premiere nie ma pomysłu jak to HD sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jaja, wam cos powiedziec i byc milym to sie nie da!! nic sie juz nie odezwe, a C+HD bedzie, a z Discovery HD sami zobaczycie i zobaczymy kto komu bedzie dziekowal za info,

PAW: spojrz na to co ty piszesz i jaka sposobnoscia sie wyrazasz kolego, a co do 10 kanalow, to gdybys chcial wiedziec, C+ robi promocje, a ze dla wybranych przykro mi, nie moja wina.

najprawdopodobniej odchodze z tego forum bo tutaj sie pogadac nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie wszyscy,ale wiekszosc to chora jest tutaj.

jednak faktycznie zegnam i prosze o zamkniecie tematu, a w grudniu zobaczycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='flagi2' post='65032' date='25.10.2007, 23:19 ']wybaczcie wszyscy,ale wiekszosc to chora jest tutaj.

jednak faktycznie zegnam i prosze o zamkniecie tematu, a w grudniu zobaczycie.[/quote]


Dobrze prawisz.... zobaczymy. Wyluzuj może trochę :). I nie ma się co obruszać, sorry ale po Twoich wcześniejszych postach nie dziw się naszemu lekko sceptycznemu nastawieniu. No ale przecież wszystko się okaże niebawem. Bo już w sobotę i niedzielę, ponieważ, cytuję:"dodatkowo zostalem ponformowany ze w ta sobote i niedziele C+HD bedzie dostepny".

Ja tam jakoś przeżyłem jak ludziska po mnie jeździli, jak miałem czelność zasugerować że może powstanie niebawem coś takiego jak TVN HD, albo HBO w N-Ce i widzisz żyję i się nie obraziłem na forum ;) Tak że zdecydowanie więcej luzu życzę.

Więc gra gitara, Twój honor tak wiele nie ucierpi przez te 24 godziny. Później będziemy odwoływać nasze "oszczerstwa" jak jacyś politycy nie przymierzając :P.

A teza, że większość jest chora tutaj... pewnie coś w tym jest. Normalny człowiek ogląda zwykłą telewizję na 21 calowym rozklekotanym telewizorze kineskopowym i jest szczęśliwy. A nie jakieś HDfanaberie mu w głowie i nie rozdziera szat nad różnicą pomiędzy 1080i a 1080p :lol:.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='65029' date='25.10.2007, 23:14 ']Ja wam powiem, że DiscoveryHD nie będzie długo na wyłączność w N. Już kilka miesięcy temu zapowiedział to szef Discovery na Polskę. Weszli najpierw do N bo oni byli pierwsi. Docelowo chcą być wszędzie. Zapewne by nie popełnić błędu z Niemiec gdzie umowa na wyłączność z Premiere nie za bardzo im pasi bo jak wiadomo Premiere nie ma pomysłu jak to HD sprzedać.[/quote]


A i tu masz rację. Też uważam że z czasem sytuacja się zmieni. Bo parcie konkurencji jest spore, a Discovery HD to łakomy kąsek, jako taki "demo HD" kanał. Ale czy to już nastąpi od pierwszego grudnia? Jakoś mam mieszane uczucia co do tego newsa. Ale w sumie jestem za, a nawet przeciw :lol:.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak hehe:) szkoda ze tak malo osob tutaj zaglada co maja cyfre od poczatku i moga korzystac z promocji o ktorych nikt nie mowi a sa;) zobaczymy, wiem ze przez weekend c+hd ma byc dostepny, czy dla wszystkich czy nie nie wiem, ale co do disc.hd jestem pewny, z reszta, pozyjemy zobaczymy

a co do mojego braku luzu, wkurza mnie to ze ktos nie potrafi sie pogodzic z tym, ze inna platforma moze miec to co poprzednia, z hbo bylo tak samo, niby tylko dalej bedzie wylacznosc c+, a tu niespodzienka, i polsat i n i c+ bedzie mialo to samo, ehh.

Z powazaniem
T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='flagi2' post='65039' date='25.10.2007, 23:39 ']tak hehe:) szkoda ze tak malo osob tutaj zaglada co maja cyfre od poczatku i moga korzystac z promocji o ktorych nikt nie mowi a sa;) zobaczymy, wiem ze przez weekend c+hd ma byc dostepny, czy dla wszystkich czy nie nie wiem, ale co do disc.hd jestem pewny, z reszta, pozyjemy zobaczymy

a co do mojego braku luzu, wkurza mnie to ze ktos nie potrafi sie pogodzic z tym, ze inna platforma moze miec to co poprzednia, z hbo bylo tak samo, niby tylko dalej bedzie wylacznosc c+, a tu niespodzienka, i polsat i n i c+ bedzie mialo to samo, ehh.

Z powazaniem
T.[/quote]


Widać źle odebrałeś nasze żartobliwe, może i trochę nie na miejscu, komentarze :lol: . To zwyczajne niedowierzanie, a nie pazerność na "wyłączność".

Ja tam akurat wolę żeby content HD się rozprzestrzenił wszędzie gdzie się tylko da, jak zaraza jakaś ;). To będzie z pożytkiem dla wszystkich. Po takim "numerze" z Discovery HD, jeśli tylko nastąpi, pójdzie na drugi ogień NG HD i "rozlezie" się po innych platformach, bo równowaga musi być zachowana w przyrodzie. Układy na wyłączność są z gruntu złe, z punktu widzenia potencjalnych abonentów.

Do tego taka wieloplatformowość ma same zalety. Dostawca ma nowy program w swojej ofercie, a może on być nadawany, po odpowiednich uzgodnieniach, ze wspólnego transpondera dla kilku platform. Co z kolei obniża koszty i przekłada się ostatecznie na cenę pakietu, w którym kanał dany ma się znaleźć.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje, pamietajac ze NG HD nie nadaje prawie nic nowego, w tym miesiacu to tylko az do tej pory 3 programy jesli sie nie myle, fakt ze "oczami lamparta" bylo super, choc i tak nie calosc w hd:P lecz bylo na co popatrzec:) wiadomo, nakrecenie wielu materialow w systemie hd to dosc finansowo wysoka sprawa, ale pozyjemy, zobaczymy ;)

szkoda ze do dzis dnia nie wpadl nikt na pomysl, aby udostepnic cos dodatkowego w technologii HD calkowicie za darmo jako "demo", chcialbym sie tego doczekac za jakis czas. Moim zdaniem, ruszylo by to rynek, a to co robi teraz N, godne jest podziwu, naprawde, lecz to i tak kropla wody w porownaniu do wanny z sasiadami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='flagi2' post='65044' date='25.10.2007, 23:56 ']masz racje, pamietajac ze NG HD nie nadaje prawie nic nowego, w tym miesiacu to tylko az do tej pory 3 programy jesli sie nie myle, fakt ze "oczami lamparta" bylo super, choc i tak nie calosc w hd:P lecz bylo na co popatrzec:) wiadomo, nakrecenie wielu materialow w systemie hd to dosc finansowo wysoka sprawa, ale pozyjemy, zobaczymy :)

szkoda ze do dzis dnia nie wpadl nikt na pomysl, aby udostepnic cos dodatkowego w technologii HD calkowicie za darmo jako "demo", chcialbym sie tego doczekac za jakis czas. Moim zdaniem, ruszylo by to rynek, a to co robi teraz N, godne jest podziwu, naprawde, lecz to i tak kropla wody w porownaniu do wanny z sasiadami ;)[/quote]


Chyba odnosisz się w tym momencie do sąsiadów zza dużej "wanny". Bo ci bliźsi to aż tak nie kozaczą w tym względzie :). No może poza wyjątkiem w postaci SKY, znaczy to zza tej średniej wanny :P. Ale to wyjątek potwierdzający regułę. To co się u nas zaczyna powoli ruszać to i tak jest nieźle. Zastanawiam się co by było z naszym rynkiem HD, gdyby nie było N-Ki. Znaczy się wiadomo co by było, płacz i zgrzytanie zębów :lol: . A tak to konkurencja jednak zmusza rynek do określonych posunięć w dobrym kierunku.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie by tak bylo;/ mozna by sie spodziewac 2-3 kanalow takich jak teraz w platformie C+ lub CP, i dobrze ze konkurencja dziala;)

a co do wanny to dokladnie zrozumiales moje slowa;))

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...