Skocz do zawartości
Cezy001

Toshiba z serii ZF

Rekomendowane odpowiedzi

U Was cena 6199 tz. gdzie?



[quote name='olatigid' post='79028' date='12.01.2008, 20:41 ']no to ładnie, a podobno to sklep nie dla...
u nas 42Z3030 w cenie 6199 zł brutto[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Slewers' post='79065' date='13.01.2008, 01:33 ']U Was cena 6199 tz. gdzie?[/quote]


[url="http://digitalo.pl/product_info.php/cPath/54_73/products_id/2318"]http://digitalo.pl/product_info.php/cPath/...roducts_id/2318[/url]


Konkret Firma,uczciwa a to najwazniejsze. Edytowane przez artsat_kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich (pierwszy post na forum - kiedyś trzeba zacząć :rolleyes: )
Gdzie na śląsku można obejrzeć 46ZF, a najlepiej żeby były obydwa: Z i ZF. Z-etka z przedziału 42-47''

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, pomyłka 46ZF nigdzie nie ma.



[quote name='Slewers' post='79087' date='13.01.2008, 08:44 ']46Z to chyba nigdzie nie zobaczysz.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='gilek1975' post='78826' date='11.01.2008, 21:16 ']artsat_kris - to nie do Ciebie pisałem :rolleyes: , tylko do Tom0000[/quote]

Nigdy nie widzialem zf i odnosilem sie tylko do twojej opini (artsat_kris) o brudnej bieli.
Bo niby skad mialem widziec zf w akcji jesli nie ma go jeszcze w zadnym sklepie.
A zakldam ze artsat_kris nie klamie i rzeczywiscie ma takie odczucie.
Do poki nie zobacze zf na wlasne oczy , bede zakladal ze z ta biela taka wlasnie jest.
Ewentualnie do momentu az ktos inny przeprowadzi testy porownanwcze z i zf i powyzsze zdementuje.
Posiadacz zf zawsze napisze , ze ma doskonala biel. Tak samo jak doskonala czern :lol: chyba ze postawi swojego zf przy jakims kuro :lol:

Edytowane przez Tom0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że tu pisze ale mógłby ktoś mi napisac jak się tu wkleja zdjecia?? Chciałem wam pokazać moją 46ZF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem dobre checi ale to niewiele da bo:
- opinia o tej bieli powstala z porownania z i zf (bez mozliwosci porownania pewnie nie pojawilaby sie)
- z i zf powinny byc podobnie skonfigurowane
- jesli nie zrobisz zdjecia obu na jednym zdjeciu to porownanie nie ma sensu
- to co zobaczymy bedzie testem naszych monitorow komputerowych :rolleyes: jeden zobaczy "czarna" biel inny "brudna" a inny idelana biel :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tom0000' post='79104' date='13.01.2008, 10:40 ']Rozumiem dobre checi ale to niewiele da bo:[/quote]

Nie robie tego dla Ciebie (nawet o tym nie myślałem) żeby Ci udowadniać która biel jest bielsza, tylko chcę pokazać innym jak się sprawuje z różnymi sygnałami, ja wyglądają kąty i jaka jest czerń i w ogóle chciałem ją opisać ze zdjęciami bo na pewno parę osób jest tym zainteresowanych.
Nie mam zamiaru robić tu żadnego testu i porównania z Z ! A TY jak nie chcesz to nie musisz tego oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gilek1975' post='79101' date='13.01.2008, 10:33 ']Sorry, że tu pisze ale mógłby ktoś mi napisac jak się tu wkleja zdjecia?? Chciałem wam pokazać moją 46ZF.[/quote]




[url="http://imageshack.us"]http://imageshack.us[/url]
Łatwy w obsłudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak jak juz pisalem niebawem ZF pojawi sie u nas np MM... to bedzie sobie mozna zobaczyc samemu kazdy ma swoje wymagania i oczekiwania dlamnie czern i katy lepsze na ZF to napewno troche lepiej ale kolorystyka naturalnosc i szczegulowosc lepsza na Z jeszcze sprawdzalem na XF 40 bo myslalem ze wilkosc matryc ma jakies znaczenie ale nie ma chodza bardzo podobnie staly obraz to moja opinia! i nie musi sie nikt z tym zgadzac i nie dlatego ze mam Z moge miec w kazej chwili ZF ale mi bardziej spasowal model Z3030. Zreszta kilka postow wstecz goscie mieli podobne odczucia.

A ZF 40 bedzie juz dostepny w tym tygodniu w cenie okolo 1650euro oczywiscie w Niemczech ceny bardzo zblizone do 42Z3030 zreszta cena napewno poleci w dul za pare tygodni niewiele ale napewno.


Usuwam cytat bo znowu sie zacznie drazenie ze to demo szlo........Piszmy juz o konkretach.

THX dla wszystkich zwolennikow ZF i Przeciwnikow Z [b]TO DWA NAJLEPSZE MODELE LCD NA RYNKU jakosc/cena.[/b]

Po 20 stycznia bede mial 40ZF to sobie poruwnam z Z42 :lol:


Umnie w MM cena 42Z3030 7999 :lol: smiechu warte cena nie dla idiotow ;)

Edytowane przez artsat_kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli te zolte kwiatki sa z dema samsunga , to znam material. Nie wyobrazam sobie aby to co tu cytujesz bylo prawda.
No chyba , ze nie podawano na wejscie sygnalu 1080 , lub zf nie wyswietlal w trybie 1-1 . Taki efekt osiaga sie na panelach hdready.
Gdyby mimo wszystko zf sobie z tym nie radzil, to winna bylaby elektronika - lub sterowanie nia. Soft do poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopa ale mam pytanie odnoścnie połączenia ZF46+H/K AVR347+DVD37, mianowicie:
Właśnie połączyłem przez komponent z DVD- Video out do AVR - component video in: włączam DVD, pokazuje się strona startowa DVD a potem obraz znika i TV miga, nie wiem co jest grane. Spróbowałem odłaczyć HDMI ale jest to samo. W menu DVD37 ustawiłem audio na - component (mam jeszcze do wyboru RGB, s-video). A obrazu z płyty jak nie było tak nie ma. W menu ampli nie moge wejść bo nie widzę na ekranie (no właśnie dlaczego??), teraz nie pamiętam czy wcześniej miałem obraz z ampli czy nie miałem. Zna ktoś może rozwiązanie?

Ok, już wszedłem. Prawie doszedłem, mam tylko pytanie - komponent połaczyć do:
a) wejście wizji Video 2 komponent,
:) wejście wizji Video 1 komponent, (chyba to jest to samo),
c) wejście wizji komponent DVD ?
jest jeszcze coś takiego jak wyjście komponent do monitora- czy to ma do czegoś służyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='artsat_kris' post='74996' date='20.12.2007, 00:40 ']Co jeszcze zauwazylem 42z3030 matryca lepiej podswietlona bardzo ruwnomiernie...[/quote]

Witam. Wczoraj wieczorem jak było całkiem ciemno w pokoju zauważyłem (ja zawsze się bardzo dokładnie wszystkiemu przyglądam i zawsze szuakm dziury w całym) że w samiutkim górnym rogu lewym i prawym mam tak jakby- jak to napisać żeby dobrze ująć - wydaje mi się że leciutko jest jaśniej - taka mała poświata- na pare centymetrów. Wcześniej tego wcale nie widzialem, nie przeszkadza mi to, ale .....no właśnie ale. Mógłby użtkownicy ZF mogli zobaczyć jak to jest. Wieczorewm zawsze pali mi się lampka lub ścieczki (w dzień nie mam mowy, wiec nie widziałem) i nigdy nie widziałęm czegoś takiego. Dopiero wczoraj. Nie są to żadne piksele, tylko tak jak napisałem- lekka poświata (nie plama, nie łuna). Myśle że dobrze to ująłem, tylko trzeba patrzeć na monitor jak jest naprawdę zupełnie ciemno.
W zwiazku z tym poczytałem dzisiaj dośc sporo forum i jak widać mają to nawet najlepsze TV, choć nie wszystkie. Gmeru czy spotkałeś się z czymś takim? Ktoś napisał, że jest tak że TV jest bardziej skręcony w tych miejscach i dlatego robi się poświata, że należy lekko potrzeć szmatką i będzie dobrze. Czy na pewno?
Ktoś inny napisał, żeby "poluzować" w tym miejscu obudowę i się poprawi. Mnie to nie przeszkadza, bo to naprawdę b. małe w moim przypadku,ale pytam z ciekawości bo jest.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Teraz też przyglądam się mojej ZF i faktycznie w górnych rogach jest tak na około dwóch centymetrów coś w rodzaju poświaty , ale widac to dopiero przy całkowitej czerni matrycy .Jak dla mnie nie jest to żaden ; feler; i nie przeszkadza absolutnie w oglądaniu programów .Tośka jest naprawdę super i mimo swojej ceny :) naprawdę godna zakupu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...