Skocz do zawartości
Cezy001

Toshiba z serii ZF

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nawet patrzac na wprost czern lepsza byla w XF .W seri Z byla bledsza.
A kolory na tych samych ustawieniach default byly porownywalne.
A czym sie roznia matryce S-IPS od PVA-MVA.
Czyli twierdzisz ze seria Z ma lepsza czern ,wedlug mnie nie.
A jakie parametry zmieniales podaj jakie sa twoje ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Europa (Polska) podnieca się mniej lub bardziej aktualną ofertą Toshiby, a za "wielką wodą" rekordy popularności biją w okresie przedświątecznym Regzy ale 14 bitowe ! I oczywiście w dolarach amerykańskich ...czyli ...Nieosiągalnymi u nas !!!!!
Ech...my zawsze musimy wlec się w ogonie...!!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czern bedzie miala xf troszke lepsza ale zadna przepasc a SIPS ma lepsza glebie koorow i naprawde da sie z niej wydusic wiele tak jak napisal Gmeru tu wieksza ruznice robi ta ramka a nie matryce.

[quote name='JaTe' post='74373' date='18.12.2007, 01:39 ']Europa (Polska) podnieca się mniej lub bardziej aktualną ofertą Toshiby, a za "wielką wodą" rekordy popularności biją w okresie przedświątecznym Regzy ale 14 bitowe ! I oczywiście w dolarach amerykańskich ...czyli ...Nieosiągalnymi u nas !!!!!
Ech...my zawsze musimy wlec się w ogonie...!!??[/quote]

JaTe co ci te bity daja marketing i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZF/XF maja niebagatelne znaczenie , dla kogos kto ma ograniczone miejsce w ktore moze wstawic tv. Zaleta tej seri jest to, ze mozna zmiescic o oczko wiekszy tv.

Czy ktos wie , kiedy oficjalnie zaczna sie dostawy zf na rynek polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tom0000' post='74430' date='18.12.2007, 12:54 ']Czy ktos wie , kiedy oficjalnie zaczna sie dostawy zf na rynek polski?[/quote]

Oficjalnie to pewnie nie wiedzą ze taki model jest :) , ale w marketach (bo tu zaczynaja "oficjalnie") to druga połowa stycznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawde warto doplacac do serii ZF czy lepiej kupic tańszą serie Z ??? Bylem konkretnie zdecydowany na serie Z ale jak zobaczylem w necie serie ZF to ta ramka rewelacja! :lol: Wiec teraz mam problem czy Z czy ZF ??? :) Moze ktos cos podpowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maniek750' post='74484' date='18.12.2007, 16:45 ']A tak naprawde warto doplacac do serii ZF czy lepiej kupic tańszą serie Z ??? Bylem konkretnie zdecydowany na serie Z ale jak zobaczylem w necie serie ZF to ta ramka rewelacja! :lol: Wiec teraz mam problem czy Z czy ZF ??? :lol: Moze ktos cos podpowie ;)[/quote]

ZF ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sluchajci emi w ZF osobisci epodoba sie tylko ta czern.
Jak na moje obudowa to porazaka.
Co z tego ze jest ciensza ramka,ale jest za to tandetna,seria Z ma elegancka srebna noge .
Oczywiscie wszystko to kwestia gustu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='birut' post='74514' date='18.12.2007, 19:50 ']Sluchajci emi w ZF osobisci epodoba sie tylko ta czern.
Jak na moje obudowa to porazaka.
Co z tego ze jest ciensza ramka,ale jest za to tandetna,seria Z ma elegancka srebna noge .
Oczywiscie wszystko to kwestia gustu .[/quote]
bierut a gdzie widziałeś zf ,że piszesz ze ma tandetną ramkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tu specjalnie dla wszystkich zainteresowanych TEST
Toski 46ZF355
[url="http://www.areadvd.de/hardware/2007/toshiba_46zf355d_1.shtml"]http://www.areadvd.de/hardware/2007/toshiba_46zf355d_1.shtml[/url]

i porównanie obrazu
[url="http://64.233.179.104/translate_c?hl=en&langpair=de%7Cen&u=http://www.areadvd.de/hardware/2007/toshiba_46zf355d_2.shtml"]http://64.233.179.104/translate_c?hl=en&am...6zf355d_2.shtml[/url] Edytowane przez darek_k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maniek750' post='74484' date='18.12.2007, 16:45 ']A tak naprawde warto doplacac do serii ZF czy lepiej kupic tańszą serie Z ??? Bylem konkretnie zdecydowany na serie Z ale jak zobaczylem w necie serie ZF to ta ramka rewelacja! :( Wiec teraz mam problem czy Z czy ZF ??? ;) Moze ktos cos podpowie ;)[/quote]

To zalezy, jesli planujesz zakup 47" lub 52" i masz na to miejsce , to nie ma sensu czekac. W przypadku mniejszych rozmiarow nie ma sensu kupowac Z ze wzgledu na kolosalna roznice jakosci matryc. Te philipsa to juz technologia umarla.
Co do ramki. Jesli ZF bedzie mial ja taka sama jak XF to nie robi to na mnie wrazenia. Wazne jest to , ze 42"Z ma te same wymiary co 46ZF i to jest to .

Edytowane przez Tom0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tom0000' post='74841' date='19.12.2007, 15:45 ']Co do ramki. Jesli ZF bedzie mial ja taka sama jak XF to nie robi to na mnie wrazenia.[/quote]

Jeśli chodzi o desig'n , to XF i ZF są identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tom0000' post='74841' date='19.12.2007, 15:45 ']To zalezy, jesli planujesz zakup 47" lub 52" i masz na to miejsce , to nie ma sensu czekac. W przypadku mniejszych rozmiarow nie ma sensu kupowac Z ze wzgledu na kolosalna roznice jakosci matryc. Te philipsa to juz technologia umarla.
Co do ramki. Jesli ZF bedzie mial ja taka sama jak XF to nie robi to na mnie wrazenia. Wazne jest to , ze 42"Z ma te same wymiary co 46ZF i to jest to .[/quote]
To mam rozumiec ze w serii Z 47" jest taka sama matryca co w serii ZF ??? I roznia sie tylko wygladem zew. czy czyms jescze ???
P.S
Z mila checia bym kupil 57" ale nie mam miejsca ;) dlatego w gre wchodzi zakup 47" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z47 ma matryce ips a dopiero powyzej jest matryca spva samsunga w serii ZF wszystkie matryce to spva samsunga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tom0000' post='74841' date='19.12.2007, 14:45 ']To zalezy, jesli planujesz zakup 47" lub 52" i masz na to miejsce , to nie ma sensu czekac. W przypadku mniejszych rozmiarow nie ma sensu kupowac Z ze wzgledu na kolosalna roznice jakosci matryc. Te philipsa to juz technologia umarla.
Co do ramki. Jesli ZF bedzie mial ja taka sama jak XF to nie robi to na mnie wrazenia. Wazne jest to , ze 42"Z ma te same wymiary co 46ZF i to jest to .[/quote]
46XF i 46ZF maja idetyczne wyglady i ramka ta sama :_bezradny:
Ja czekam na 52 calowe, oczywiscie jak beda. :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maniek750' post='74883' date='19.12.2007, 18:12 ']A wie moze ktos czy modele ZF posiadaja obrotowa podstawe tak jak model Z ???[/quote]

Obrotowa. kilka stopni L/R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedzie do mnie ZF , ale co z tego jak nie mam porównania do innych full hd w teście jest w oberklasse myślę że nie zrobię błędu biorąc jego zamiast z ,lub xl2 chociaż przeczytałem posta art krisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci baxter ze wrazenia zadnego na mnie nie zrobil bede go mial jeszcze do jotra postaram sie wrzucic jotro zdjecia dobrej jakosci po kalibracji Z3030 i ZF kilka ustawien .Ja kupilem Z3030 kolega kupil ZF w niemczech tam gdzie ja Z3030 bo mu sie ramka podobala ale go oddaje i bierze Z3030 :) Czekam z niecierpliwoscia na test od Gmeru. Mialem juz u siebie Amoi,Philipsa 9732,Samsunga F86,TOSHIBA BIJE WSZYSTKO.A co do ZF to musisz sobie gdzies poruwnac do Z.ZF chodzi bardzo podobnie jak XF te same matryce Samsung SPVA w XF brak tylko 120hz ale nie wyobrazam sobie juz ogladania bez tego w Toshibie ten system chodzi perfekcyjnie porownujac do innych tv ktore mialem.Co jeszcze zauwazylem 42z3030 matryca lepiej podswietlona bardzo ruwnomiernie...

Testy w necie testami kazdy Tv musimy sami zobaczyc kazdy ma jakies wymagania i oczekiwania ja nie wiem np za co Philips 9732 dostal nagrode,albo Samsung F86 ktorego gdzie niegdzie tak wysoko oceniaja wyzej jak Toshibe.Samsunga mielem 4 dni dosc ze gubil klatki przy szybkich scenach na materiale hd jak 100 hz bylo wlaczone to jeszcze szedl pas poziomy z gory do dolu przy podswietleniu ponizej 10 temat opisywany na AVFORUM [url="http://www.avforums.com:80/forums/showthread.php?t=590827&highlight=40f86&page=178"]http://www.avforums.com:80/forums/showthre...86&page=178[/url] .TOSKA BIJE WSZYSTKO!!

Edytowane przez artsat_kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak jak mowilem,Xf lub Zf maja lepsze katy.
Obraza w sd jest gorszy ,zaobserowalem to w mm staly obok siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SD chodzi lepiej na Z3030 zreszta HD moim zdaniem tez ostrzejszy obraz np w ruchu..testowalem na dwoch takich samych kanalach HD jednoczesnie 2x humax 2000 mecz pilki noznej i film ,matryca Samsunga ogulnie chyba gozej sobie radzi z SD mialem F86 tez mial kiespie SD , jedynie te katy ale to zalezy jak kto oglada i czern moze ciutke lepsza ale bardzo niewiele ale ogulnie kolory lepsze zdecydowanie na Z3030, bawilem sie ZF i Z cala noc wczoraj :D takze ustawialem na wszystkie sposoby... testy testami tak jak juz wczoraj wspomnialem ale kazdy ma swoje gusta jednemu sie to podoba drugiemu ramka :lol: TOSKA MIAŻDŻY WSZYSTKO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZF wisi biel jest biała czerń czarna kąty 100% nie mam porównania z innymi lcd ale jak dla mnie jest wszystko ok. sd jak film przegrywany na taśmie vhs ale telewizja jest na trzecim planie chyba tylko wiadomości a jak co to w sypialni stoi poprzednik który na sd pracuje wyśmienicie pewnie na pewno czeka mnie następny zakup play3 żeby mieć pełną satysfakcje z toshibki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakies zdjecia moglibyscie załączyć chodzi o toshibe zf i z, chodzi mi o jakies porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam aparatu ,ale jak jestem wymagający widzę że wszystko jest ok. is d sie polepszył może to wzmacniacz antenowy ,jaki ma te tv albo już przyzwyczajenie tv jest the best moje wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...