Skocz do zawartości
Rafal D.

Panasonic TX-32LM70P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Telewizor Panasonic model TX-32LM70P, bez złącze PC, zastąp, czy można połącz HDMI do komputera? np. kabla HDMI na DVI-D? czy dobry jakość obraz do PC?

Proszę o odpowiedź, opinie zalety i wady dla TX-32LM70P do PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Rafal D.' post='64507' date='22.10.2007, 21:38 ']Witam,

Telewizor Panasonic model TX-32LM70P, bez złącze PC, zastąp, czy można połącz HDMI do komputera? np. kabla HDMI na DVI-D? czy dobry jakość obraz do PC?

Proszę o odpowiedź, opinie zalety i wady dla TX-32LM70P do PC?[/quote]


A cóż to, google translator był w akcji czy jak?

Ale niech będzie w tej samej konwencji: Telewizor Panasonic model TX-32LM70P, tani model, zły połącz do PC, także DVI-D-HDMI. Obraz nie jak z PC, a jak sygnał z telewizja :) .

Pozdrawiam

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pozwolę sobie zapytać o rzecz następująca : mam w/w telewizor oraz odtwarzacz DVD Pioneer DV 400V. Niestety po sprzęgnięciu obu urządzeń kablem HDMI nie mogę uzyskać obrazu na telewizorze. Owszem, zapala się kontrolka HDMI na panelu odtwarzacza DVD ale to wszystko. :lol: POMOCY !!!

Edytowane przez redtwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='redtwo' post='64523' date='22.10.2007, 22:52 ']Witam. Pozwolę sobie zapytać o rzecz następująca : mam w/w telewizor oraz odtwarzacz DVD Pioneer DV 400V. Niestety po sprzęgnięciu obu urządzeń kablem HDMI nie mogę uzyskać obrazu na telewizorze. Owszem, zapala się kontrolka HDMI na panelu odtwarzacza DVD ale to wszystko. :lol: POMOCY !!![/quote]

Możliwa niekompatybilność na poziomie HDCP. Jeśli masz taką opcję w DVD to wyłącz przesyłanie dźwięku po HDMI. Dźwięk puść osobnym kablem. Telewizory Panasonica tak czasem reagują na "niepewny" sygnał i jest "ciemność widzę".

Pozdrawiam
Sławek

PS
Ten drugi post usuwam, kto miał zobaczyć to i tak zobaczył w tym wątku. Nie ma co dublować tych samych postów.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Posiadam ten sam model tv.U mnie dźwięk nie idzie po hdmi.Co robić?Szukać nowszego softu,czy to wina tej nki?Mam dźwięk podłączony do kina,ale nie chodzi o to,abym 2 odbiorniki włączał.Chcę mieć a/v po jednym kablu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='balcer79' post='134329' date='02.12.2008, 14:29 ']Witam.Posiadam ten sam model tv.U mnie dźwięk nie idzie po hdmi.Co robić?Szukać nowszego softu,czy to wina tej nki?Mam dźwięk podłączony do kina,ale nie chodzi o to,abym 2 odbiorniki włączał.Chcę mieć a/v po jednym kablu[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='balcer79' post='134329' date='02.12.2008, 14:29 ']Witam.Posiadam ten sam model tv.U mnie dźwięk nie idzie po hdmi.Co robić?Szukać nowszego softu,czy to wina tej nki?Mam dźwięk podłączony do kina,ale nie chodzi o to,abym 2 odbiorniki włączał.Chcę mieć a/v po jednym kablu[/quote]


Sprawa wyjaśniła się bardzo szybko - trzeba było wymienić kabel HDMI. Od czasu wymiany wszystko śmiga jak złoto, obecnie podłączone do telewizora przez switch HDMI Belkin mam trzy urządzenia : NBOX REKORDER, odtwarzacz BLU RAY, PC oraz okazjonalnie kamera HD SONY. Edytowane przez redtwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...