Skocz do zawartości
Negoz

Podwojny konwerter - sygnal z jednego ;-(

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłam wczoraj białe na czarne.
Wczoraj wszystko dzialało. No może poza tym ze niektore kanały wymagały wbicia pinu. Dziś rano po włączeniu do prądu (heh - tego rytuału tez wcześniej nie było z białym) włączyłem tv a że nudzili bo cisza wyborcza - postanowiłem zaktualizować soft...
Teraz mam piekny sygnał z jednego konwertera s-95/j-70 a z drugiego "sztywne" 50 procent siły i zero jakości. Drobne korekty powodują wyłącznie zmiany w tym działajacym...
O co kaman ? ? Normalnie zaraz instrukcje przejrze...


--------
Instrukcja niczego nie wyjaśnia
Przełożenie kabli nie powoduje aby drugi licznik działał zamiast pierwszego...
wszystkie mozliwości z poziomu menu przetestowałem... chyba wszystkie.
co dalej ? Edytowane przez Negoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='64172' date='20.10.2007, 10:46 ']reset ,przełożenie kabli[/quote]

uhm ;D reset to niezły pomysł...
Wyłączyłem dekoder z prądu, podłączyłem i zaczął sciągac liste programów - trwa to juz bitą godzine. Normalne czy znowu go odpiąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpiąc ale na sekunde,i zaraz powinny byc juz normalnie.I sprobuj kable antenowe pozmieniać i dobrze dokręcic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='64186' date='20.10.2007, 11:57 ']odpiąc ale na sekunde,i zaraz powinny byc juz normalnie.I sprobuj kable antenowe pozmieniać i dobrze dokręcic[/quote]

Wróciłem do punktu wyjścia... po kilku próbach mam teraz to samo co na początku. Zadzwonie do n-ki ... moze jakies halo z aktywacją lub coś tam wymyslili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie to nie wina aktywacji,zrób jeszcze restart z przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='paw' post='64191' date='20.10.2007, 12:27 ']nie to nie wina aktywacji,zrób jeszcze restart z przycisków.[/quote]

Możesz mi przypomieć które to przyciski sie naciskało ? Przegladam forum przez opcje szukaj ale coś mi nie idzie... ;-/

Do nki dzwonie... tzn telefon dzwoni od parudziesięciu minut ;D Może mają urlop... heh


----

znalazłem info o reset - pomogło - dzieki - niech to bedzie wskazówka dla innych :)

Edytowane przez Negoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...