Skocz do zawartości
frugo1978

Witam . Prośba co wybrać Samsung QN92C ''55'' lub QN85C ''65''

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Jak w temacie  , jest prośba. Wymieniam Samsung Qled 80B 55cali , na któryś z tych modeli QN92C 55'' lub QN85C 65 cali . Nie wiem który bardziej mi sie sprawdzi, oraz który jest lepszy  . Dużo oglądamy z żoną seriali z Canal+ , kilka razy w tygodniu Netflix , często gram na Xbox seriesX. 

Pokój bardzo jasny ale tv nie jest na przeciw okien tylko bokiem , zależy mi na dobrej czerni i kontraście bo filmy oglądam częściej jak jest ciemno ale też w dzień   . W Qled 80B irytował mnie obraz przy serialach był jakiś brudny ( efekt brudnej szyby ) 

Dzięki z góry za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ogólnie LCD Samsunga słyną z efektu brudnej matrycy (tzw DSE) oraz vertical banding. Ja już zwróciłem 2x 65Q80B z powodu ogromnego DSE, 1x 65QN91B z powodu vertical banding. Teraz będę zwracal 65QN92C ze względu na ciemniejszą plamkę na matrycy ( brud na matrycy, naprężenie,, bądź uszkodzona dioda podświetlająca). Z obrazu 65QN92C jestem mega zadowolony. Oglądam TV, portale streamingowe i gram ma ps5. Tv spisuje się wyśmienicie. Naprawdę niewiele brakuje mu do OLED jednak kontrola jakości w Samsung bądź, sama jakość obecnych tv LCD Samsunga to jest jakaś porażka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, stadcom napisał:

Z obrazu 65QN92C jestem mega zadowolony. Oglądam TV, portale streamingowe i gram ma ps5. Tv spisuje się wyśmienicie. Naprawdę niewiele brakuje mu do OLED

Idź do kabaretu 😆 Żaden lcd nie ma nawet podjazdu do oled 😅 LCD zawsze było i będzie najgorszą technologią obrazu w tv 🤮 A MiniLED to tylko bezsensowny rozwój tej ułomnej technologii 😬

Edytowane przez Usl
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...