Skocz do zawartości
arkadio666

Samsung HD870

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś miał problem z wgraniem fw do tego modelu. Zapisałem już 10 płyt i nic. Cd-rw tez nie działa (tzn jak nagram na nim film to jest ok, jak fw to nie). Ciagle napis Disc cannot be played albo coś takiego. Proszę o poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki model. Nowy firmware ściągnięty ze strony samsunga rozpakowałem i wypaliłem na płycie CD-R. Po włożeniu do dvd sprzęt wyświetlił info o starym i nowym firmware, dałem upgrade i trzeba poczekać aż sprzęt sam się wyłączy po aktualizacji. Wszystko jest ok i nie było żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również posiadam taki model , wykonałem wszytko zgodnie z zamieszczoną na ich stronie instrukcja i firmware wczytal sie bez zajakniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ciągle ten sam problem ?

Wypalenie ściągniętego pliku nic nie daje - należy go ROZPAKOWAĆ i jeśli jest to OBRAZ ISO , to
w takiej opcji należy go wypalić - NAGRAJ OBrAZ ISO , choćby korzystając z NERO ! ! !

Banalne , ale ciągle ktoś popełnia ten sam błąd ...

CZYTAĆ INSTRUKCJE - CHOLERY ! :)

Pzdr.

BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no Panowie, taki głupi to ja nie jestem. Wypalam płyte z obrazu, prędkość najmniejsza jaka się da. Po włożeniu nic tylko na wyświetlaczu nodsc. Chyba serwis mnie ratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A trzeba mieć do tego płyte dvd ?? ja też na zwykłej nagrałem to nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten sam problem wszystko robię zgodnie z zaleceniami na stronie producenta a w dvd informacja nie można odtworzyć płyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opisz w skrócie , krok po kroku , co robisz i jak .




Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze posiadasz tak stary firmware w srodku ze nie pozwala sie w tak prosty sposob zaktualizowac.

sproboj w ten sposob.

1. rozpakuj obraz ISO do katalogi np/xxx
2. wez jakis duzy plik okolo 100MB skopiuj go do tego samego katalogu /xxx i zmien mu rozszerzenie na jakies dziwne np/hhh
3. wszystkie pliki z katalogu /xxx skopiuj na plyte z wylaczonym terybem multisesji zeby nie mozna bylo nic na nia dograc.
4. wrzuc do DVD i odpal firmware - jak nie zadziala to mozesz dzwonic do serwisu.

Pozdrawiam
Alcazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisałem robiłem wszystko z zaleceniami nagrywałem jako plik ISO i normalnie z plikiem dummy teraz czekam na odpowiedz serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)

Też miałem ten problem, wypaliłem z 8 płyt różnymi prędkościami itd. ..... wszystko na nic :-(

Ale znalazłem rozwiązanie :-)

1. Sprawdź jaki firmware masz w odtwarzaczu !!! ( wysuń tacke i na pilocie wcisnij INFO )
ja miałem 080707.S0.87iHVXEXEG, natomiast ściągnąłem ze strony samsunga 050807.04.87iHXEXEG (menu bez polskiego)
i jak się okazało tu tkwił problem!!! moja wersja była iHVXEXEG a próbowałem wgrać iHXEXEG !!!!
2. Otwórz HEX edytorze plik BUILD.IMG i na samym końcu zmień wersje oprogramowania na taką którą masz
w odtwarzaczu !!! zapisz ten zmieniony plik i wypal na płycie razem z plikiem UPDATE.VER
( później już to robiłem na kasowalnym CD-RW)
3. Wykonaj zmianę oprogramowania w/g instrukcji producenta.
4. Masz firmware który wgrałeś ;-)

PS

Myślałem, ze po zmianie oprogramowania będę odtwarzał nowe codeki DivX 6, jednak wciąż szukam takiego softu.....

Pozdrawiam
;)
M_ALEX
______________________________
www.mediaalex.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej mam podobny problem...... chciałem zmienić ten plik BUILD ale się nie da bo to jest obraz, jak mam to zrobić?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='slawko_81' post='111930' date='04.08.2008, 14:50 ']hej mam podobny problem...... chciałem zmienić ten plik BUILD ale się nie da bo to jest obraz, jak mam to zrobić?????[/quote]
Musisz mieć edytor plików binarnych, taki jak na przykład WinHex lub darmowy Free Hex Editor Neo (http://www.download.net.pl/2892/Free-Hex-Editor-Neo/)
Na samym końcu jest wersja pliku. Z tego co widzę to ta wersja ściągana z europejskich stron (polskiej czy brytyjskiej) to 050807.04.87iHXEXEG

Tak jak radzi kolega najpierw sprawdź jaki firmware masz w odtwarzaczu a potem albo ściągnij uaktualnienie do swojej wersji ze [url="http://www.samsung.com/us/support/download/supportDown.do?group=&type=&subtype=&model_nm=DVD-HD870&language=&dType=G&mType=FM&vType=L"]strony globalnej[/url] albo podmień w tym oprogramowaniu ściągniętym ze strony polskiej jego wersję.

Napisz koniecznie jaką masz wersję oprogramowania bo może ktoś kiedyś jeszcze będzie taki problem miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...