Skocz do zawartości
  • 0
BLACKMARKS

Kabel audio z lapka do lcd tv

Pytanie

cze wszystkim

mam problem z przeslaniem sygnalu audio z laptopa do lcd tv samsunga, podlaczam lapka z tv wtyczka vga ,wszystko jest wporzadku obraz jest git,tylko dzwiek slysze w laptopie,nie mam zadnego kina domowego przez ktore moglbym to zmajstrowac,moglby mi ktos poradzic za pomoca jakiego kabla moge przeslac audio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

[quote name='BLACKMARKS' post='63613' date='16.10.2007, 00:52 ']cze wszystkim

mam problem z przeslaniem sygnalu audio z laptopa do lcd tv samsunga, podlaczam lapka z tv wtyczka vga ,wszystko jest wporzadku obraz jest git,tylko dzwiek slysze w laptopie,nie mam zadnego kina domowego przez ktore moglbym to zmajstrowac,moglby mi ktos poradzic za pomoca jakiego kabla moge przeslac audio?[/quote]


Kabelek z minijackiem stereo na jednym końcu i dwoma chinchami na drugim rozwiąże problem :unsure:. Telewizor ma na tę okoliczność nawet specjalne dedykowane wejście audio. Właśnie dla takich zastosowań jak komputer, bo po kablu D-Sub VGA dźwięk nie jest przesyłany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='SlawekR' post='63614' date='16.10.2007, 00:57 ']Kabelek z minijackiem stereo na jednym końcu i dwoma chinchami na drugim rozwiąże problem :P. Telewizor ma na tę okoliczność nawet specjalne dedykowane wejście audio. Właśnie dla takich zastosowań jak komputer, bo po kablu D-Sub VGA dźwięk nie jest przesyłany.[/quote]

o to chodzi ze na takim kablu to niedziala,wiec chyba wychodzi na to ze musze kupic konventer ze stereo na digital,w tv jest takie specjalne wejscie audio od kompa ale to chyba potrzebny jest jakis kabel audio do cyfrowego przesylu dzwieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no właśnie mam taki sam problem i nie wiem jakim kabelkiem podłaczyć dzwięk w Samsungu LE40S81B obok wejścia d-sub w TV jest takie dziwne wejście audio ale jakim kablem to podpiąć może ktoś wie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...